תיק שקרים

• פותח הנושא 555
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

555

New member
תיק שקרים

תיק שקרים
אישתי תפרה לי תיק של הכאה ברשויות הרווחה תוך כדי שקרים שהדעת לא סובלת בעיקבות התלונה הורחקתי מהבית לחמישה ימים אני פשות אובד עצות אים יש למישהו ניסיון או מושג מה עושים במיקרה כזה אני אודה לו מאוד

תשובה

תיק שקרים
אישתי תפרה לי תיק של הכאה ברשויות הרווחה תוך כדי שקרים שהדעת לא סובלת בעיקבות התלונה הורחקתי מהבית לחמישה ימים אני פשות אובד עצות אים יש למישהו ניסיון או מושג מה עושים במיקרה כזה אני אודה לו מאוד
תשובה
חסרים פרטים. האם הוצא צו הגנה בבית המשפט לעניני משפחה? האם הצו הוצא ללא נוכחותך ונקבע דיון במעמד הצדדים בעוד 5 ימים? אם התשובה חיובית מומלץ מאוד שתפנה לעו"ד. אל תלך לבד!

555

New member
תשובה לעוד יוסף פנדריך

תשובה
חסרים פרטים. האם הוצא צו הגנה בבית המשפט לעניני משפחה? האם הצו הוצא ללא נוכחותך ונקבע דיון במעמד הצדדים בעוד 5 ימים? אם התשובה חיובית מומלץ מאוד שתפנה לעו"ד. אל תלך לבד!
תשובה לעוד יוסף פנדריך
חסרים פרטים. האם הוצא צו הגנה בבית המשפט לעניני משפחה? האם הצו הוצא ללא נוכחותך ונקבע דיון במעמד הצדדים בעוד 5 ימים? אם התשובה חיובית מומלץ מאוד שתפנה לעו"ד. אל תלך לבד אין לי מושג אים הוצה נגדי צו אשתי מקבלת כל היום טלפונים מכל מיני נשים שנישמעות כמו עו"ד או עובדות סוציאליות [שלא לדבר על השיחות שמנותקות לי בפרצוף] דבר המחזק אצלי את הסברה שהתיק נגדי ממשיך להירקם נישען כמובן על שקרים מוחלטים.

555

New member
תשובה לעוד יוסף פנדריך

תשובה
תשובה לעוד יוסף פנדריך
אין לי מושג אים הוצה נגדי צו אשתי מקבלת כל היום טלפונים מכל מיני נשים שנישמעות כמו עו"ד או עובדות סוציאליות [שלא לדבר על השיחות שמנותקות לי בפרצוף] דבר המחזק אצלי את הסברה שהתיק נגדי ממשיך להירקם נישען כמובן על שקרים מוחלטים.

תלונת שווא

תיק שקרים
תלונת שווא
המשטרה מרחיקה באופן כמעט אוטומטי בכל תלונה של אלימות במשפחה. גם בבית המשפט לענייני משפחה ניתן לקבל די בקלות צו הגנה ולהרחיקך לשבוע מהבית, בהחלטה במעמד צד אחד. אתה תוזמן לדיון רק אחרי שבוע, ואז עליך לעשות הכל על מנת לשכנע באמיתות גירסתך, וזה לא פשוט.

מצב
הנושא נעול.
למעלה