תיראו מה למדתי להכין!!

הדרוש13

New member
ליובל הינה שלך!!

מאוד מקווה שתאהבי...התעייפתי כבר! ליחצי על התמונה!

תכנסו לשם משתמש שלי ../images/Emo70.gif

הודות להדר החלפתי תמונה
ועשיתי עוד כמה שינויים (מחקתי את כל ה"אני אוהבת את רועי" וה"מוקדש לרועי ויינברג"... הבנתי שהאהבה שלי אליו שווה 0...)

the blak angel

New member
הדרוששששששששששששש

את יכולה בבקשה לעשות לי גם אחד בעברית שרשום מורנוש???? תודה רבה!!!!!!!!!!

הדרוש13

New member
למורן ויעל!

אני יכין לכם ביום רביעי או שישי! או חמישי....חחחח!! היום כבר אין לי כוח! וכל השאר שעוד לא הגיבו..מה דעתכם? מיקה? מה דעתך? חחחח

the blak angel

New member
חחחחח טוף...

אז אם את כבר הסכמת אז אני רוצה לשנות... תעשי... מורנוש+לילוש-מי שמתעסק,מתרסק תודה מראשששששש לוב יווווווווווווווווווו

את יכולה להכין לי ולחברה שלי?../images/Emo20.gif

לי קוראים נוי ולה אור .ה. אני יודעת למה אור ה. תסמכי עליי

יוואו את עושה את זה מדהיםםםםם

אם את יכולה תעשי לי גם פליז.... רק אם בא לך..... קוראים לי רונה אז תכתבי רונה או רונו'ש איך שבא לך...... סומכת עלייך חח המון תודה מראש!חח

a y o o s h

New member
יווווו אפשר גם פליזזזזזז???

יווווו בטח כולם כבר שיגעו אותך...אבל זה ממש ממש מהמם!! אם תוכלי בבקשה תעשי לי גם.. איוש או ayoosh ואני אודה לך מאוד!!!!
הצבע שעשית להילית ממש יפה אבל אני סומכת עליך שתעשי לי יפה, אם תוכלי כמובן.. :) תודה מראש איוש

dannyshadow

New member
אממ

יש מצב שאת כותבת DANNY SHADOW רק לא עם נצנצים חח אלא שהאותיות יהיו בצורת צל כזה, מקווה שהבנת אותי

הדרוש מאמוש

ואייי איזה יפה זה חבל"ז איפה את מכינה אותם בא לך לעשות לי אחד כזה? אז כדי שלא יהיו לך ספקות לגבי השם שלי באנגלית אז הינה emily או שאפשר גם emi איך שתרצי ויהיה נוח לך פליז פליז תעשי לי אוהבת -אמילי-

הדרוש מאמוש

ואייי איזה יפה זה חבל"ז איפה את מכינה אותם בא לך לעשות לי אחד כזה? אז כדי שלא יהיו לך ספקות לגבי השם שלי באנגלית אז הינה emily או שאפשר גם emi איך שתרצי ויהיה נוח לך פליז פליז תעשי לי אוהבת -אמילי-

גם אני מזמינה אחד חחחחח

אני רוצה גם...קוראים לזה גליטר ד"א...אני גם יודעת להכין אבל מחקתי את התוכנות שאיתם מכינים...זה סתם תוקע ומכניס וירוסים למחשב!ראי הוזהרת... אבל אם כבר את בשוונג...אני גם רוצה אחד...שיהיה רשום עליו HILUSH בצבע ורוד יפה כזה...כתב יפה...משו בסטטטטטטטטטט....יההה אני מחכה.. ד"א--->שמתם לב שאני רושמת לכם עכשיווו????חזרתי מהטיול שנתי...ויותר טוב ממה שהיה לא יכל להיותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!!!!!!!!!אבל אני ממש סחוטה טילים עכשיווו!!!!

למעלה