תכירו את החברה החדשה של כריס בראון .

reut444

New member
תכירו את החברה החדשה של כריס בראון .

הזמר המואשם מסתובב עם קוקיצה חדשה מתכנית ריאליטי, שכנראה גם מנסה לתפוס טרמפ על הפרסום שלו. וואלה! סלבס עדיין בצד של ריהאנה. ועוד אומרים שהוא המסכן..:S. בקיצור לחברה הפרחה שלו קוראים נטלי מג'יה והיא חברה בלהקת הבנות "גרלישס"..שזו להקה שנוצרה בריאלטי שערכו הפוסיקאט דולז.

מקנזי1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif...לגמרי מבלבל../images/Emo67.gif

אבל זה מהזה לא מעניין אותי, אישית, שתוציא כבר שירים חדשים

reut444

New member
תראו ..

נראה לי שהם ניסו לצאת ..להתגבר על זה ..אבל כנראה שזה לא כזה הצליח להם.. גם יש צו הרחקה לכריס בראון ..שהוא צריך להיות רחוק מריהאנה.. וריהאנה עובדת על אלבום רביעי ..ת'האמת הורדתי שירים חדשים (שירי היפ הופ וכ'ו). יש לה שיר שקוראים לו control me ..שמעתי אותו לפני כמה דקות..דלף דואט שלה עם אקון. וזהו ..ויש איזה 2 שירים של כריס אבל הוא לא מעניין :S

reut444

New member
אני יכולה לשלוח לכם ..לכל מי שיש מסן ../images/Emo13.gif

יש לה עוד שיר :O..אבל אני לא יודעת מה שמוXD

reut444

New member
תקשיבו..כנסו

לא מצאתי את הדואט עם אקון..כנראה מחקתי את השיר מהמחשב..אבל את שאר השירים יש .. יש לה 2 שירים .. control me ועוד שיר שאני לא יודעת מה שמו XD שאני יעביר למחשב מה-MP ..אני ישלח ..

בקשר לשיר Control me

כתוב שריהאנה שרה אותו , אבל גם כתוב שקרי הילסון וזה לא כלכך נשמע הקול של ריהאנה =/ זאת קרי ? , או שריהאנה מתכננת להקליט את אותו שיר ? לא הבנתי כלום חחח [;

reut444

New member
זה מבלבל..

זו ריהאנה ..בטוחח ..אולי קרי הוציאה חידוש :O..

אה אוקיי ,

פשוט הקול לא כלכך נשמע של ריהאנה ובשיר כתוב קרי ולמטה בסוגריים ( Rihanna demo ) חח , באמת מבלבל .. תודה מאמי :)

reut444

New member
ועוד משהו בקשר לריהאנה.

מאז שכריס הכה אותה היא השתפרה במצבה ..אמרו בערוץ E שהיא יצאה לבלות עם חברות וחברים..בין לבין עם ביונסה, גיי'זי, להקת רוק שלא מוכרת (לא מכירה אותם), וקים קרדישאן (הכוכבת שהייתה לה קלטת סקס עם זמר ה-RNB ריי.ג'יי, ויש לה תוכנית ריאלטי בערוץ E).

reut444

New member
תשמעי..

יכול להיות שהקול השתנה לה קצת..תזכרי שכריס חנק אותה ממשש .. עד שיחזור לה ממש הקול...ייקח זמן.

למעלה