תכנית אימונים

stkachov

New member
תכנית אימונים

אחרי כמה חודשים ללא תכנית אימונים מקצועית ורצינית, החלטתי לבנות תכנית אימונים יותר מקצועית ומלאה. אני מרגיש שמה שאני עושה עד עכשיו זה לא 100% וצריך להוסיף עוד תרגילים. אז ככה, נכון להיום אני עושה את זה: רגליים: פושטי ברך 3*12, כופפי ברך 3*12, לחיצה ב 45 מעלות 3*12 כתפיים: מכונת כתפיים(דחיקה כלפי מעלה) 3*12, הנפת משקולות לצדדים בעמידה 3*8 חזה: מכונה - פרפר 3*12 גב: חתירה 3*12, מתח 3*7, מקבילים צר 3*10 ידיים: כפיפת יד קדמית משקולות בישיבה 3*12 בטן: עליות רגילות(עם 5KG משקולת) 3*12 3 אימונים מלאים בשבוע נראה לי הנקודות החלשות זה החזה והידיים. אז אילו תרגילים ניתן להוסיף לשרירים הללו? לשנות משהו מבחינת הסטים? החזרות? העבודה על הבטן מספיקה? המטרה אגב היא להתחטב ולא לגדול. אשמח לעיצות והערות.

חן M

New member
stkachov

אמרת שאתה מעוניין לבנות תכנית מקצועית =מעולה אך תמוה מבחינתי שאינך איש מקצוע מוסמך ולפי מה שאתה כותב[ותקן אותי אם אני טועה] אתה כותב לעצמך את התכנית המקצועית הזאת- דע לך שזה מאוד לא מקצועי!!! לתת לך תיקונים לגבי התכנית שהעלתה? שמע יש המון פרמטרים בכדי לבנות תכנית אך בכיוון הכללי ספרתי לך 33 סטים אין צורך זה המון!!! [ומצריך איזושהי סיבה מוצדקת למה לך לבצע כ"כ הרבה סטים באימון] ברגליים אתה מבודד קוודרספס ואח"כ מבודד המסטרינג ואח"כ עובד בתרגיל מורכב ששוב קבוצות השרירים הללו עובדות[אמנם ביחס שונה] למה לא לתת תרגיל למקרבי ירך במקום משהו?למה התרגיל לחיצת רגליים בא אחרי התרגילים המבודדים ברגליים? האם יש לך סיבה לכך או שזה סתם?[תבין לכל פרט קטן צריכה להיות סיבה] בלחיצת כתפיים ואחר כך בהרחקת כתפיים אתה עובד על אותם קבוצות שרירים בכתף..למה? למה בתרגיל הבטן אתה מוסיף משקולת של 5 קילו? אתה מודע לכך שבכדי להגדיל את העומס ישנם המון שיטות אחרות.. [אורך זרוע מנוף,כיווץ אקצנטרי איטי,שהייה איזומטרית של שניה בעלייה וכו'...] למה אין תרגיל לזוקפי גב? שמע סה"כ רשמתי לך פה המון שאלות... הדיעה שלי היא שעם כל הכבוד התכנית אינה מקצועית ולא יעילה למטרותיך יש הרבה דרכים בכדי ליצור מצב שתגיע לתוצאות הרצויות אך הן אינן יכולות להיעשות דרך אינטרנט ובטוח שללא איש מקצוע המלווה אותך אין זה מקצועי. דע לך שאמנם אני נשמע כמו איזה דודה דאגנית אבל מאוד חשוב לי להעביר מסר שכושר גופני עושים באמצעות הדרכה ע"י גורם מוסמך בכדי שמצד אחד תגיע לתוצאות/מטרות שלך.. ומצד שני לא תגרום לעצמך נזק.

למעלה