תם גל יתארח בתפוז ביום שני ב 17:30

הוא נכנס וחצי......

את יכולה לשאול את גור מורד.... הוא כתב בהודעה הראשונה כזה שלום אני חדש פה... ואז שאלתי אותו בן כמה הוא והוא אמר לי שהוא בן 11

lilo the sexit

New member
החבר'ה הטובים

את לא רואה החבר'ה הטובים? יש בערוץ הילדים בערב את החבר'ה הטובים הוא משחק ת'אח הקטן של אסי עם נטלי מעוז נירא לי רותם אבואב גיא אריאלי ועוד כל מיני טניה והאח של אסי איך שלא קוראים לו!

sapir161

New member
שאלותתת

אז ככה.. אתה שחקן מוכשר בטירוף ממש אהבתי את הדמות שלך.. מה התוכניות שלך לעתיד? למה אתה לא נכנס לפורום? מה אתה חושב על הצוות של הסדרה כולל השחקנים? ופליזז תמסור לי ד"ש חם חחח.. לאב יו ספיר

lilo the sexit

New member
תמושששששששששששששש

סוףף סווףף אני פשוט חולה עליוו אני פשוטט מתה על הילדדד הזה מה המצב??? תגיד בן כמה אתה? מה המזל שלך? מה תאריך הלידה שלך? איפה אתה גר?

לתום

לה נכון שאתה לומד בכפר סבא ואת גר בכפר סבא? כי חברה שלי הייתה איתך בשכבה והיא סיפרה לי אה ותשלח לי ד"ש לוהט עם נשיקה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תומושששששש!!!

מה נשמע? וואי יש לי כל כך מה לשאול אותך.. כשהגעתי לפורום ישר רציתי לדבר איתך@! 1) בן כמה אתה? 2)אתה ילד צעיר ,אך אתה מסתדר עם כל הטקסטים? 3) מה החברים שלך אומרים על זה? וואי מתה ךדבר איתך! אתה משחק מ-ע-ו-ל-ה ! באהבהההההההההה מור

שאלות לתם החמוד......./images/Emo108.gif

1. אם היו נותנים לך זכות לבחור לגלם את אחת הדמויות את מי היית בוחר? 2. איזה קטע הכי זכור או אהוב עליך? 3. לצד איזו שחקן הכי נהנת לשחק? 4. אתה בקשר עם השחקנים? 5. אם הוא יכול למסור ללילוש ד"ש...? ,Love Lee

לתם!../images/Emo20.gif

מהי הדמות שאתה ההכייייייי מעריץ בעולם??? מה החלום שלך? איך אתה רואה את עצמך בעוד 10 שנים? האם תרצה עונה שניה של ראש גדול?? האם תרצה להשתתף בה? איזה דמות אחרת חוץ מיונתן היית רוצה לגלם? ותמסור לי ד"ש!!!!!!!!

כרממלי

New member
לתם פליז תענה לי!!!!

תום זאת נטלי כרמלי אתה חייב למסור לי ד"ש בנאדם, מה עלייך אתה אדם מוווווושלם פליז מסור לי ד"ש ותענה לי על השאלות.. 1. בן כמה אתה? 2. איך הגעת לסדרה 3. תמסור לי ד"ש אתתה חיבבבבבבבבב בה ביי ב-
ענקית נטלי כרמלי.

נושונית

New member
לתם!

קודם כל אני חולה עלייך...מתה עליך...שרופה עלייך...אפילו יותר מהמחבלים!:) בן כמה אתה?ובאיזה כיתה? האם מזהים אותך ברחוב? מה הדבר הכי מצ'וגע שמעריצות עשו למענך? מאיפה אתה?איפה לומד? ותמסור לי ד"ש בבקשה!תגיד לעינת גולן,נושונית!!!! מתה עליייייייך

לולי51

New member
../images/Emo41.gifלתם!../images/Emo41.gif

בן כמה אתה? האם שיחקת בעוד סדרות חוץ מראש גדול? תום בבקשה תמסור ד"ש ל-שרון .ד. תודה

porsh

New member
שאלה לתום גל...

שמע.. קודם כל תדע לך שאתה משחק לא רע בכלל יש לך משחק טוב גם בראש גדול וגם בחבר'ה הטובים ששם אתה קצת יותר תכמן.. והשאלה שלי היא האם הקטע הזה שאנשים עוצרים אותך ברחוב ומתחילים לבלבל את המוח לא מעצבן אותך? בכל זאת אתה די מוכר יעני הדבר הזה מפריע לך או שאתה זורם עם זה? למה אני הייתי מתחרפן

תם!!!

תם קודם כל אתה משחק מזה יפה!!! אתה יכול לשלוח לי שד פליז!!!! אתה יודע אתה באותו הגיל שלי ובאותו המזל!!! השאלות: מה אומרים לך בבית ספר על הדמות שלך?

שאלות לתום גל../images/Emo70.gif

אתה באמת גאון גם במציאות? יצא לך באמת פעם לפרוץ למחשבים של אחרים? אתה באמת אוהב שיעורי מתמטיקה וכל שאר המקצועות הראלים? אתה בכלל אוהב ללמוד? תמסור לי ד''ש קוראים לי אלמוג.

למעלה