תמונה של טלי (מיכאלה)

שונאת מורררררררר

דבר ראשון טלי לא מכוערת כולם אומרים שמור יפה אבל מור מכוערת מאודדדדדדדד איכסס... היא דומה לאיזה נוד מפולץץץץץ טלי פי מליון יותר שווה ממנה ........ כולכם אומרים שמור יותר שווה מטלי כידיאטה מגיע למור שטלי כאילו לקחה לך ת'אהו אני שונאת את מור טלי"בגדה"במור היא לא בגדה בה ולא שום דבר אז היא לקחה לה את האהוב המסריח שלה?? אייי איי כאילו מה קרהה העולם היתמוטט ראש הממשלה עשה דיאטה??? טלי יותר יפה בקיץ קיצר ומור דומה לאיזה קופה מסריחה בג'ונגלללללללל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

דניאל866

New member
לקרן המעפן

הלו הלוו תתחיל להרגיע גם אם אתה לא אוהב אותה אתה לא חייב להעליב מפגר שכמותך אם היה לך טיפה לא בקישתי יותר מידי טיפה שכל ההית מבין!!! כמו שאומרים "אין שכל אין דאגות" אז תפסיק כבר לרחל זה פשוט דוחה!!! סבבה אתה לא אוהב אותה אתה לא חייב ואתה ביכלל אל מכיר את האישיות שלה אולי רק את הדמות בסידרה!!!!!!! הדבר שאני הכי שונאת זה אנשים כמוך!!! אגב אתה לא מצחיק אם היתכוונת!!!!! תודה ולא להיתראות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ל"קרן אור המיוחד"

איזה מגעילה את...........!!!!!!! גם אם זה מה שאת חושבת אולי אל תכתבי את זה בפורום....?!?!?!?!?!?!?!? גם לשחקנים יש רגשות....... ולדעתי אלמה מהממת..!!!!!!!!! ואת הרבה יותר מופלצת מאדם!!!!!!!!!!!!!!! נכון טלי ממש שווה..........אבל........ לפני שאת מדברת........ תחשבי קצת!!!!!!!!!!!!!!!!!! לאדם
- אל תשים...-
ואלמה
- עוד יותר אל תשימי...-
אוהבת..... פ33ת אש מגיל 6!!!!!!!!

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif פחחחח אהבתי את הקישור בין הת

מונה להדעה.... חחח

d a f n a2

New member
../images/Emo58.gifשונאת אותך!!!

דבר ראשון איך את מעיזה להגיד על מור משו רע היא מ100ממת דבר שני מיכאלה (טלי) אולי לא מכוערת ונראת די טוב אבל אלמה (מור) נראת פי 100 יותר טוב ממנה ואני בטוחה שהיא יותר נחמדה...

Tinto net

New member
נירגע....

קודם כל אתה צריך לבגידש לי שנירגעת אם לא אני לא מדברת איתך הבנת? אני שונאת שעצבנים עלי חוצמיזה לא אמרתי שמור יפה היא יפה אבל לא 100ממת אבל טלי פשוט מכוערת!!!!!!! אין מה לעשות....

Baby anne

New member
Tinto net כנסי שניה.

מאיפה את יודעת שטלי: "שוויצרית מטומטת בוגדת ילדה קטנה ואגואיסטית"..? כי לפי מה שאני הבנתי את מדברת על האישיות האמיתי שלה ולא מה שהיא בסדרה, לא? כי בסדרה היא באמת כזו, כי זה התפקיד שלה, אני לא חושבת שהיא כזו גם במציאות. דרך אגב- שלום לכולם
אני חדשה.

Tinto net

New member
נכנסתי...

1. ברוכה הבאה!
2. התכוונתי לסידרה, אני לא מכירה אותה , למזלי הרב, במציאות!!!1 3. חוץ מיזה פשוט לא הבנתי למה התלהבו עליה לא בראש גדול ולא במציאות!

hadar96

New member
תלוי..

תלוי אם את מתכוונת בסדרה או במציאות בסידרה היא באמת שוויצרית וקנטה וטיפשה, אבל במציאות את לא מכירה אותה באמת אז תפסיקי להמציא שטיוית! יכול להיות שאת פשוט מקנאה בהההה!!!!!!!!!!!!!!!

Z o S h E

New member
לא נכון!!!

אולי טלי שוויצרית ואולי גם מיכאלה אבל היא יפה!!!!

Tinto net

New member
מה שתגידי.....

אני מכירה מישי ( ברבה מישואיות) פי אלף יותר יפות ממנה!!!

לקרן אור עלק

בקיצר את סתם ילדה מה את לבדילה בין סידרה למציאות את חייה בסרט או מה??!!! בקיצר לכי תמצאי ת'חברים שלך אופס שכחתי שאין לך חח... סתם.... אבךל כשרוצים להכיר בן אדם מכירים אותו לפי מה שהוא ולא לפי האופי שהוא משחק בסדרה הבנת???...

שני ממן

New member
../images/Emo187.gifאנשים??....מה יש לכם?!../images/Emo36.gif

אתם לא חייבים לרדת ככה על מור,ולא על טלי... אתם יכולים להגיד את דעתכם בצורה יותר מכובדת ויפה!!!... ועכשיו אני יגיד את דעתי: טלי אגמי- מיכאלה אלקין: היא לא יפה לדעתי...היא גם לא מפותחת!!! אין לה חזה,ותחת,והיא שטוחה אחושרמוטה!!!... אני לא באה לרדת עליה או משהו...אני רק חושבת שמור הכי חושנית מבניהם.... אבל מבין כל השחקניות...הכי חושניות וסקסיות{דוגרי!!!} אלה שרון וספיר...כי הן לא הכי רזות בעולם!!!... ולהיות מלאה זה הדבר הכי סקסי אצל אישה... תחשבו על זה! כי להיות שטוחה,זה מכוערררררררר...

למעלה