-----תמונות מהיום--------

מצב
הנושא נעול.

evgeniy2

New member
תשובה לישראל

לאיבגני
תגיד לי אתה בכלל עוקב אחרי כל מה שכותבים בפורום או רק באופן חלקי? אני שואל כי הסבירו המון על הספרינטר וגם היו מלא תמונות שלו שצילמו אנדי וארז ואולי עוד חברים שלא זוכר בדיוק. אני למשל לא מתעניין בכל הנושאים שיש בפורום אבל קורא את הכל כדי להיות מעודכן. אני מקווה שאתה לא נפגע מהשאלה שלי זה לטובתך.
תשובה לישראל
אני קורא רק מה שמעניין אותי ביותר, המיניבוסים כלל לא מעניינים אותי לכן רק שאלתי מה זה ספרינטר. חוץ מזה אני אוהב רק אוטובוסים, מטוסים, רכבות ופלפונים, אהה גם בנות...

ישראל ב

New member
תשובה לאיבגני

תשובה לישראל
אני קורא רק מה שמעניין אותי ביותר, המיניבוסים כלל לא מעניינים אותי לכן רק שאלתי מה זה ספרינטר. חוץ מזה אני אוהב רק אוטובוסים, מטוסים, רכבות ופלפונים, אהה גם בנות...
תשובה לאיבגני
אני לא אגיד לך מה צריך לעניין אותך. ובנות זה בהחלט טוב

יבגני, בנות זה לא תח"צ../images/Emo8.gif

תשובה לישראל
יבגני, בנות זה לא תח"צ

לפי איך שהם נוהגים עדיף שלא...

זה הניסיון של דן להתחרות במוניות
השירות. שמעתי מאנשי דן, כי יתכן ואם ניסיון זה יצליח, יכניסו את הספרינטרים לקווים שבהם נוסעות מוניות השירות (16,4,5), היות ולעצור את הספרינטר אפשר, כפי שצויין פה, גם בהינף יד, כמו מונית. מי יודע, אולי פעם נראה את נהגי המוניות נוהגים בספרינטרים של דן? חגי

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif על התמונות אנדי. אתה העלית

על התמונות אנדי. אתה העלית
תמונות של מידיבוס "סופר בוס" מספר פנימי 503, ומסתבר שיש גם 506 (88-088-15). כנראה שגם ברמלה מספיקים בחלק מהקווים ספרינטרים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה