תמונות מהשיר שלנו - ושאלה קטנה

MoRaN SaShA

New member
פה למעלה היא שמה לנינט את השרשרת

שהייתה שלה ושל זוהר שרשרת של חצי לב.

MoRaN SaShA

New member
חולה עליה ../images/Emo99.gif

er 4ever

New member
חחח שמסתכלים עם זכוכית מגדלת אפשר

לראות שהתמונה זזה שמינית סנטימטר בכל פעם...

er 4ever

New member
אוווווווווווווווו ../images/Emo9.gif

חחח את יודעת שהכל בצחוק

purple rain2

New member
כך ייעשה לאיש שמדבר על עצמו בגוף 3

חחחחחחחח סתם
ולמה צוחקים? מסתלבטים

MoRaN SaShA

New member
אוי זה היה קטע מצחיקקקקקקקק

שרקפת באה כזה לבר של רוני ורואה את אריאל אז היא ניגשת אז בהמשך אחרי זה בפרק 19 שאותו בינתיים אין לי במחשב, (יש בוידאו - כלומר בטלויזיה חח) אז אריאל לא זוכר את שמה!! אז הוא מתחיל "שם של פרח נכון? כלנית? ורד?" רקפת: מתחמם.. אריאל: חרצית?? חחחחחחחחח זה היה מצחיק ואז יעל שרוני כזה (קרועהה) : סליחה אפשר להפסיק את המגדיר פרחים האלה? אתה רוצה להכיר לי את החברה הקטנה שלך? קצת נימוס.." אריאל: אה כן תכירי ,שם של פרח- רקפת ! (במבטא אמריקאי משום מה חחחח) אז שרון: היי רקפת, ביי רקפת! אז אריאל : זו האקסית של זהר, מר זוהר להט..נכון? אז רקפת מהנהנת . אז שרון נדלקת כזה : באמת?...את נורא יפה! את יודעת?? , היי אני המחזאית שלו מהמחזמר. אז רקפת: היי.. ולוחצות ידיים ושתבינו כל הקטע סשה עושה פרצופים מה זה מצחיקים יענו רגע היא בשוק מהשרון הזו!! ורגע היא חושבת שהיא מוזרה לגמרי חחחחח אז כזה שרון "רגע את רוצה להגיד לי שזוהר היה איתך ,ועזב אותך בשביל נינט? (ואז פונה לאריאל) לא גברים אני לעולם לא אבין אתכם!!" חחחחחחחח ואז סשה כזה מחייכת בציניות כזו.. חחחחחחחח קטע מעולההההההח חחח איזה שוק שאני זוכרת את זה בעל פה

איזה תמונות יפות../images/Emo9.gif

יפה לסשה סרט בשיער...
ומה אושרי כהן חשב כשהוא נתן לספר שלו רשות לעשות לו את הדבר הנוראי הזה בשיער?!

MoRaN SaShA

New member
אושרי חמוד אבל

הוא ושרון הרעים האמיתיים שגורמים לרקפת לחשוב שזוהר ונינט נפרדו והיא יכולה להיות עם זוהר. וסשה אכן יפיפיההה
אני רוצה סרט כזה לשיער !! זה כזה מהמם

למעלה