תמונות מקורס שוקולד שעשיתי עכשיו

איזה יופי.

Lironyp

New member
תודה!

מני, אם מתישהו מתחשק לך, אני ממש ממליצה על הקורסים של קליבו, זה הקורס השני שעשיתי שם, ותמיד לומדים שם המון.

חוץ מזה- אם אתה מכיר את egullet ומעניין אותך, אנחנו עושים מפגש שנתי שהפעם מתקיים ב-niagra on the lake בסוף אפריל

motip3

New member
לא נותר אלא לקנא בך

נראה קורס מדהים מהנה ומעשיר אין ספק שאת עושה חיים. ותמונה 44 ממש יפה ומעניינת

motip3

New member
גם אני

ולגבי המשך השרשור...... לא הבנתי כלום, זה בעברית? מה זה כל הדברים האלו שהכנתם שם? פסיפלורה, הבנתי חחחחח.....

Lironyp

New member
חחח... כן, בעברית

זה השמות של הפרלינים (יש תמונה שבה יש שם לצד כל פרלין), אל תשאל אותי מאיפה זה הונפץ

salo22

New member
מדהים מדהים מדהים

אפשר קצת קומנטריה בבקשה ? מה זה ה tendresse עם הכתום ? מה היו הגנשים שוקולד מריר שנחתכו על הגיטרה ? אפשר בבקשה יחסי שוקולד שמנת שהשתמשתם או פשוט כמה מתכונים בסיסיים של גנאשים מעניינים ?
מה היו הגורמט, קיוטו ווינטר באר ?

Lironyp

New member
ה-tendresse

זה PDF משמש, עם מרציפן פיסטוק, שעבר תהליך קריסטליזציה בדפנות כדי לשמר אותו.
הקיוטו הוא PDF יוזו, עם גנאש יוזו
ווינטר בר- פרלינה (שהכנו) עם שברי עוגיות ספקולוס (שגם אותן הכנו), ומעל גנאש שוקולד חלב וקינמון
גורמה- פרלינה עם שברי נוגטין (שהכנו), כם גנאש סינגל אוריג'ין מסאן דומינגו
אקסוטיק- פרלינה עם קוקוס מקורמל, גנאש פסיפלורה וזילוף PDF פסיפלורה

salo22

New member
מאוד אוהב את הרעיונות

ומעבר לזה שמציאת שוקולד איכותי מאוד לעבודה בארץ קשה ויקרה בהחלט, מקווה לנסות בקרוב לפחות את שילובי ה PDF עם גנאשים מעניינים.. תודה רבה על השיתוף.

Lironyp

New member
בקורס השתמשנו בשוקולד של Cacao Barry

אני מאד מרוצה ממנו, וגם כשגרתי בארץ קניתי אותו ממר קייק. הוא הרבה יותר יקר מקליבו, אבל אין מה להשוות את הטעם.

salo22

New member
נשמע מצויין, אני עובר שם השבוע

אז בהחלט אנסה אותו. האמת לא כל כך שמתי לב שיש להם אותו, אבל אני בהחלט זוכר משהו בכיוון.. אני מאוד אוהב את "נטיפי" השוקולד פולי קפה שלהם, לטעמי הוא מוצר נהדר וטעים מאוד. באין אספקת ולרונה כרגע, נשמע שזה כיוון טוב, תודה רבה

Lironyp

New member
אין אספקת ולרונה? מה קרה?

בכל מקרה, יש להם כמה סוכים שאני ממליצה:
לבן- Zephyr- אני לא יודעת אם יש בארץ כי הוא די חדש- הוא 35%, והרבה פחות מתוק מה- Blanc Satin שלהם (שהוא בכל מקרה עדיף על פני השוקולד הלבן של קליבו)

חלב- Ghana 41%- אני מאד מאד אוהבת

מריר-
San Domingo, Tanzanie, Mexique
אלה סינגל אוריגין, שאני משתמשת בגנאשיo

יש גם Guayaquil 64% שבו אני משתמשת לציפוי כי טעמו די נייטרלי

Lironyp

New member
כל השוקולדים שפירטתי הם של Barry Callebaut

מהמותג של Cacao Barry, ומר קייק מחזיק אותם

למעלה