תמונות ראשונות מהסרט עליסה בארץ הפלאות!

JackBaltar

New member
תמונות ראשונות מהסרט עליסה בארץ הפלאות!../images/Emo202.gif

3 אתרים דיווחו היום על התמונות החדשות שהותרו לפירסום: הקולקטיב, USA TODAY , SYFY WIRE . התמונות נלקחו מUSA TODAY (איכות תמונה מירבית). תהנו

JackBaltar

New member
המלכה האדומה - הלנה בונהם קרטר ../images/Emo23.gif

שימו לב לראש המוגדל. היא הדמות הרעה בסרט אבל גם השליטה של היקום המקביל הזה.

adi dion

New member
חחחחחחחחחחחחח ענק!!!!

איזו מלכה האישה הזאת
אבל מה ראש מוגדל? עכשיו כל הסרט היא תהייה לי מעוותת?

JackBaltar

New member
המלכה הלבנה - אן הת'אוויי ../images/Emo68.gif

האחות הטובה של המלכה האדומה. נושלה מהמלוכה ע"י אחותה הרעה.

tali44

New member
ועאההההההההההההה!!!!!

איזה מדהים זה יצא!!!! אני מתאבדת!!
(אין תמונה של אלן ריקמן?
)

adi dion

New member
יאא תודה רבה!!

וואו זה יצא מדהים! אני מחכה כבר לתמונות של אלן! זה יהיה מעניין :)

theEscapist

New member
וואו!!! זהו, אני מאוהבת../images/Emo99.gif

ואני גם רוצה תמונות של אלן ריקמן!

JackBaltar

New member
בטח ישמרו אותו ואת החתול כהפתעה

בגלל שהם דמויות מאוד ידועות וישנה ציפייה גדולה לראות איך עיצבו אותם באנימציה

adi dion

New member
גם לי נראה שישמרו אותם כהפתעה..

הם באמת הדמויות הכי מעניינת בסיפור :) וואי אני זוכרת שהזחל עשה לי סיוטים כשהייתי קטנה

JackBaltar

New member
כל הכבוד על מציאת התמונה ותשובה-

בסרט המקורי של דיסני הם שני תאומים בלי הרבה שכל ועם אג'נדות סמויות לגבי עליסה. השחקן שמשחק את שני התאומים למי שהצליח לזהות הוא השמן מ"ליטל בריטן" המעולה

adi dion

New member
אהה נכון

נראה לי שאני זוכרת אותם מהסרט של דיסני... והקרדיט הולך למישהי בפורום של הלנה ששמה את התמונה

theEscapist

New member
בנוסף- במקור, שני התאומים הם טווידל די

וטווידל דם, שתי דמויות מ"אליס בארץ המראה". בעקבו רענון קצר עם הספר, הרי העדכון: אליס פוגשת את התאומים העליזים ביער. היא לא מתחילה את השיחה בהתאם לכללי הנימוס הנאותים, הם קצת עושים לה פרצופים, היא נזכרת באיזה שיר על שני אחים שאלה השמות שלהם, שמדבר על כך שאחד מהם הרס לשני עפיפון והם רבו, ואז הם בתגובה מבטיחים לה שזה לא המצב. היא מבקשת מהם שיאמרו לה איזה דרך מובילה החוצה מהיער, והם קצת מתעלמים. במקום, טווידל די התחיל לדקלם לה שיר- את "סוס הים והנגר", שבוודאי זכור לכל מי שראה את הסרט של דיסני כארוע טראומתי (או שזאת רק אני שממש נבהלה?). אח"כ הם פוגשים ביחד את המלך האדום הישן, והתאומים מסבירים לאליס שהמלך חולם, בין השאר, עליה, ואם הוא יתעורר היא כבר לא תהיה. אחר כך הם מוצאים את העפיפון החדש של טווידל די הרוס, והוא נורא כועס על אחיו, והם מתחילים להלחם ב"תלבושות אבירים" מאולתרות לחלוטין. הקטע זה שהם ממש מדברים על המלחמה שלהם בפילוסופיות, ומארגנים אותה בנחת, ומתייחסים אליה כאל הכרח. ספר מוזר, הספר הזה

למעלה