תמונות של גור מפסטיגל 2000

yuviz

New member
זאת ספיר!! חח מגניבבב

מה הכרתם כבר מלפני ראש גדול?? איזה בורה אני בעניינים האלו.. =[[ חח

לא ידעתם?

בפסטיגל 99 ו2000 היינו אני ורועי ביחד, הכרנו ב99 ב2000 הייתה גם ספיר ואז אני ורועי הכרנו אותה. אחרי זה עשיתי את 2001 ואחרי כמה שנים טובות הצטלבו דרכינו בראש גדול!

°°NaTaLi°°

New member
זה היה הפסטיגל האהוב עלי...

אבל היתי בקבוצה השניה עם לירון כרקוקלי למרות שהביקורות לא היו משהו חבל... אחותי האבלה הזאת עשתה לי בושות אני יספר תסיפור חח: למי שלא יודע אני מעריצה את לירון כרקוקלי ורוני נדלר שנים גם את גורי אבל קצת פחות בלי להעליב גורי פשוט אצלי עיניין הערצה הוא יותר אצל הבנות לא יודעת למה חחח כמעט כל מי שאני מעריצה הן בנות מאשר הבנים חחח בקיצור בקיץ אז הלכתי לאילת לא נכנסתי לבריכה יותר משעתיים כי לא היה לי בגד ים אז כל הדבוע היתי או במלון ראיתי מיכאלה זה מה שהיא ליראות חח או במשחקים ושהיה הופעות אז הלכתי אז הכרתי 2 בנות(קרן ודורין) שם וביום רביעי הכרתי את קארין אמא שלי הכירה בינינו חח ילדה מאוד חמודה. ביום החמישי הכרתי מלא כי היתה תחרות כשרונות והיה מלא ילדים קטנים אז שיחקתי עם הקטנים היה איזה שני בנים קטנים שעיצבנו אותי אז כל הזמן רדפתי אחריהם חחח תפסתי אותם והתחלתי לדגדג אותם חח גם אני וקארין לימדו 2 ילדות קטנות תאומות עם אני זוכרת נכון אחת דנה והשניה לא זוכרת לירקוד ריקוד לשיר של רוני אני רוצה אבל בסוף הן התביישו ולא רצו לירקד בקיצור היו מלא מפורסמים: אחד מאהבה מעבר לפינה,מלא מtv star והיה תילד שהופיע בתוכנית של כלבוטק. בקיצור לירון ואחותה שרו כמה פעמים והן היו מוכרות לי רצח ולא זכרתי מאיפה? אז איזה יום אחד שהלכתי למועדון היצירות האלה אז הלכתי לדבר איתן הן היו מאחורי אז אמרתי להן שהן שרות ממש יפה ושאלתי אותן עם הן הופיעו בטי סטאר או משהו אז לירון אמרה לי לא לא הפענו בתיו סטאר אני הופעתי בדברים אחרים בפסטיגל בראבובמחזמר של קטנטנות... אז שאלתי אותה את מי עשית בפסטיגל? היא אמרה לי מה היא היתה ולפני שהיא הגיע לאושר אני ניהיתי עם פרצוף חמוץ וניזכרתי בתמונה שלה מהמחזמר ואני עושה יו אני לא מאמינה אני בשוק אני מעריצה אותך 4 שנים ושבועיים לפני דיברתי עליך עם חברה שלי כדי שאני יבנה לך לרוני נדלר ואליענה מגון אתר בקיצור יש לי תטלפון שלה אבל אני מתביישת להתקשר ואחותה לא עונה לי באיסיקיו. אז שהיה תפסטיגל 2001 אמרתי לאחותי בואי ליראות גור מופיע היא אמרה אין לי כוח נוי באה עכשיו וכבר אני יודעת תפסטיגל בעל פה מיליון פעם ראינו חח אז שהגיע השני ששתי הקבוצות מתחלפות קראתי לה ואמרתי לה היא לירון היא היתה בשוק היא אמרה אה זאת לירון? חשבתי שזאת מישהי אחרת יאא איך זיהית אותה היא ממש גדלה בחיים לא היתי מזהה אותה אז אמרתי לה: איך אני לא יזהה אותה? קודם כל אני מזהה את כל המפורסמים בטח ובטח של הפסטיגל(אני שרוטה על הפסטיגל) דבר שני איך אני לא יזהה אותה אני מעריצה אותה לא אז שאלתי אותה: נו עכשיו את מאמינה לי שאני מעריצה וכעסתי כי היא אמרה שאני ממציאה ווהורים שלי לא האמינו לי... מה סיפרתי לכם את זה עכשיו? מה הקשר יאא אני מוזרה

°°NaTaLi°°

New member
גורי

חולה עלייך! מתה עלייך! אתה מותק! עם לא היית מופיע בראש גדול היתי עד היום כועסת עלייך חח מתוך קנאה אני מקנאת בך שנים חחחח מרוב מה שעשית חחח כמעט כל דבר שעשית ראיתי חחחחחחחחחח

°°NaTaLi°°

New member
היתי בקנדה לפני שלוש- שנים שנים חחח

כמעט כל המשפחה מצד האמא גרה שם הם חמישה אחים אז 3 מיתוחם שם יש לי משם כמה טראומות מאוד קשות מבת דודה שלי היא נורא הבהילה אותי. היתה לה תאונה נוראית היא נסעה עם חבר שלה במכונית ומאחוריה חברים שלהם איזה נהג שיכור נסע נתקע במדרכה ניראה לי שיט שחכתי איך אומרים את זה בקיצור במשהו המכונית עפה באוויר והתבגשה במכונית של בת דודה שלי החבר שלה מת על המקום והיא נתנו לה 100 אחוז מוות היא לא היתה מחוברת לחמצן שבוא ואז חיברו אותה כי ראו שהיא חיה ולאחר התאונה היא התנהגה כמו ילדה מ0 שאני היתי שם היא התנהגה כמו ילדה בת 5 נגיד ששיחקנו דוראק(חזיר ברוסית) אז היא כל הזמן שחכה מי משחת וגם רימתה לא אמרתי כלום למרות שלפעמים התעצבנתי היה עוד פעם שישבתי בכורסא והיא התחילה לצעוק קומי זה המקום שלי חטפתי התקף לב אמאלה איזה פחד או שהיא צעקה לי תשבי במקום אחר ברצפה לא שם בהלתי לא הבנתי מה היא רוצה התחלתי לבכות זה נורא מבהיל היה כתוב על זה בכל העיתונים. זה היה נורא מפחיד ראיתי את זה בעיתונים שאח שלה בא לארץ לפני שנסענו אין לכם מושג איך זה היה ניראה אמאלהה אלוהים ישמור. ממש קרה לה נס. היה לי נורא קשה לתקשר עם בני הדודים שלי כי 3 מהם ראיתי פעם ראשונה בחיים של אחד שהיה ב6 עד 9 והשני ב21 הם לא ידעו עברית הם ידעו רוסית ואנגלית וזה שהבן 6 התאהב באחותי בן דוד שלה תקלטו שמו אריק והיו מה זה קטעים והשני כל הזמן הציק לי זה היה ממש מעצבן כל הזמן הרביץ לי שניהם קטנים מכל אחת מאיתנו בשנה כאילו הקטן בשנה מאחותי והשני בשנה מימני השלישי לא קשור עליהם האח הגדול שלהם יודע קצת עברית ואותו כן ראיתי. בואניה מה יש לי היום אני היום במתקפת כתיבה כל היום אני לא מפסיקה לכתוב אני לא יכולה להפסיק חח טוב עפתי יש לי מחר טיול להרי יהודה ביי לכולם! אה דרך אגב עם זה מעניין מישהו אז אני כותבת סיפור יצא מה זה יפה בחיים לא ידעתי שאני יכולה לכתוב ככה היתי בשוק איזה יפה יצא לי חח רומנטי חחח שאני יסיים אני ישנה תכותרת ניראה לי היא לא ממש מתאימה חח. יאאלה ביי לכולם לפני שאני יכתוב את כל תולדות חיי חחחח. -נטלי-

אתושששש

New member
../images/Emo26.gif

אני ראתי.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אתה היית ברקקקקקקקקקקק איזה מאמיייייייייייייי

למעלה