תמונות

אפרת ר

New member
ועוד...

אוי איך בא לי לחזור לשם עכשיו... שורה ראשונה בלונדון, סוף מרץ 2001... אפילו לחצתי יד לקיילי... היו ימים בקיצור אם תרצו לראות עוד, שמתי אותם באתר מאולתר ... יש שם גם תמונות ממנצסטר של שבועיים קודם, וגם של לימבו משנה לפני כן בגי-איי-ווי, וגם של דאני שפגשתי אז...

לימבו

New member
עכשיו כשאני חושב על זה...

הידיד האוסטרלי שלך (מייקל, לא?!) פגש אותה ביום של ההפלגה הזאת שלה עם חברים ביאכטה? היא לבושה אותו דבר כמו בתמונות האלו

אפרת ר

New member
ואני חייבת עוד תמונה

זה היה לדעתי הקטע הכי הכי מרגש בהופעה... אתה לא חושב כך לימבו?

לימבו

New member
אכן הקטע המדהים ביותר

שאני משוכנע שהוא לא יצא כל כך מדהים בדי וי די...

eranmc

New member
לימבו אתה פגשת את קיילי איזה 6 פעמי

ספר לנו קצת...

אפרת ר

New member
אם ספרתי נכון זה רק 5

בגי-אי-וי, אח"כ במנצסטר, והשנה 3 הופעות בלונדון... תקן אותי אם אני טועה. אני הייתי במנצסטר, אח"כ שתי הופעות בלונדון, ו3 השנה... וגם זכיתי ללחוץ את היד שלה לשניה וחצי ולומר לה איזה חצי משפט מפגר... זה נחשב כפגישות?

לימבו

New member
הלו...???!!!

ומה עם מסיבת קיילי שהיא הפתיעה ובאה?? ושרה can´t get you out of my head בלי ליווי??? כי היא באה ישר מהבית ולא הספיקה לקחת איתה שום דבר... ?? זה 6!! אבל לא הייתי קורה לזה "לפגוש אותה"...

Human Nature

New member
תוספת קטנה שלי.

תמונה מימי "שכנים" העליזים. לא מומלץ לחולי לב ולנשים בהריון.

eranmc

New member
איזה שיער ג´יפה!!!

אבל לעומת של מראיה (בעיקר מראיה) ומדונה באותו תקופה...

eranmc

New member
הנה

Headline: BRITISH GRAND PRIX RACING AT SILVERSTONE, BRITAIN - 14 JUL 2001 Subhead: KYLIE MINOUGE AT THE BAR Caption/Keywords: Special Instructions: Rex Categories: NOT PERFORMING POP WITH OTHERS ACTRESS Date Created: 16/07/2001

OZ MASTER

New member
וואייי איזה פצצה!!!

תביאי עוד תמונות! פפפללללללליייייייייזזזזזזזזזזזזז

למעלה