תנוח דעתכם, הפגנות החטופים לא יסתיימו גם לאחר עיסקת חטופים

Cranio

Well-known member
טוב, אני לא מסכים למה שכתבת
אבל זה מנוסח מאוד יפה לטעמי :)
אז מה לענות לך ?
מה אתה מציע , שאשתמש בשיטה הידועה שגם אתה משתמש בה ואכתוב לך בתגובה : "ככה זה כשאין מה לענות ? !

Cranio

Well-known member
מה שבא לך
ויש לי מה לענות אבל יש גם עניינים אחרים .

אני שמח שיש לך מה לענות וגם על זה שלא ענית .
רק שבפעם הבאה לפני שאתה משתמש בטענה הזו כלפיי , אז כדאי שתזכור היטב את התגובה הזו שלך.

evglev1

Well-known member
מנהל
- יגידו שלא נתנו מספיק כדי לקבל את החטופים שלא הגיעו
- וכמובן יאשימו את הממשלה בכך שלו היינו פותחים רגליים לפני כמה חודשים אז היו יותר חטופים בחיים
- גם מי ששוחרר אולי יצטרף להפגנות בטענה למה לא יכלו לבצע את העיסקה קודם

הכל בשם סילוקו של נתניהו .
תלוי אם מתן צנגאוקר יחזור חי או לא, כי אימו כבר הבהירה שאם בנה ישוב בארון תרדוף את הממשלה ואת הקואליציה לאורך כל דרכם הפוליטית.

DANIAVNI

Well-known member
תלוי אם מתן צנגאוקר יחזור חי או לא, כי אימו כבר הבהירה שאם בנה ישוב בארון תרדוף את הממשלה ואת הקואליציה לאורך כל דרכם הפוליטית.
ברמה האישית, אני לא יכול להגיד שום דבר על אמא שכואב לה על בנה
ברמה הלאומית ההסתה של השמאל היא מעשה שלא יסולח .

Harrington

Well-known member
מנהל
ברמה האישית, אני לא יכול להגיד שום דבר על אמא שכואב לה על בנה
ברמה הלאומית ההסתה של השמאל היא מעשה שלא יסולח .
ומעל לשני אלה, לא נעים להגיד וכמו שאמרת, לא ניתן לומר מילה לאם שנמצאת במצב האומלל בו היא נמצאת, אבל בין לבין היא ככל הנראה מעלה משמעותית את המחיר לשחרור בנה משבי האויב. כל התבטאות שלה, כל נאום שלה, כל תשומת לב שהיא מקבלת מהתקשורת, כל אלו רק פוגעים בסיכויים לשחרר את בנה בשלום ובהקדם.

רוב הזמן נח

Well-known member
כבר אפשר היה לראות כמה כפויי טובה היו כל מיני חטופים ששוחררו בעסקה הקודמת. אז מה שאתה אומר מבוסס כבר על עובדות.

Harrington

Well-known member
מנהל
לשחרר חטופים זה דבר בסיסי.

זה שהימין שם מלחמה בחמאס לפני זה כבר אג'נדה פוליטית.
לא, זאת בחירה בטובת ישראל וטובת הכלל על-פני טובת המיעוט. זאת, אם (וזה אם גדול) סברת הימין לפיה המלחמה בחמאס היא זו שתסייע בשחרור החטופים בצורה טובה ויעילה יותר מעסקאות כניעה תתברר כלא נכונה.

למעלה