תנועות הנוער בעיר

Adidason326655

New member
תנועות הנוער בעיר

איזו תנועת נוער היא התנועה הגדולה ביותר בעיר?

ba r2 0 1 0

New member
אני הייתי

בצופים אבל אני לא ממש מכיר את התנועות האחרות אז אני לא יכול כל כך להגיד.... דרך אגב מישהו היה פה בתנועת נוער, אם כן שיספר איזה!

ba r2 0 1 0

New member
באיזה גדוד את?

אני הייתי באביב שעכשיו הוא נקרא אפיק (התאחד עם גדוד אופק)

ba r2 0 1 0

New member
אהה מגניב אז אנחנו כאילו באותו גדוד

חח... איך קוראים לך? אולי אני מכיר...

Super Chuly

New member
פרשתי

סבלתי שם מאוד ובגלל זה אני מאמינה שתנועת הנוער הגדולה בכפ"ס היא או הנוער העובד או השומר הצעיר, בגלל ששם נראה שבניגוד לצופים (או לפחות למה שהיה בצופים כשאני הייתי שם), שמים דגם על קבוצה כגוש גדול ומגובש. ליהי :)

ממממ..אוקי

אני אישית לא סובלת שם.. =] הייתי מכיתה ד-ו פרשתי לשנה וחזרתי שוב השנה בח' ונהנתי מכל רגע לאיזה כיתה את עולה?

Super Chuly

New member
י"ב

הייתי בצופים מכיתה ה' (זה היה עוד מלפני שהיו מתחילים בכיתה ד') עד כיתה ח' ליהי :)

אני מניח שהצופים.

מהסיבה הפשוטה שהיא תנועת נוער בלתי-מפלגתית, והיא ממומנת ב100% מכספי החניכים.

ba r2 0 1 0

New member
דווקא ההפך

בגלל שהיא ממומנת ב- 100% מכספי החניכים ה"מיסי שבט" שזה בעצם התשלום הכללי השנתי עולה הרבה מאוד, פעם עלה 400, אח"כ 500-600. על כל טיול משלמים עוד איזה 200 שקל ועל מחנה קיץ כל כיתה משהו אחר (כי ככל שהכיתה יותר גבוהה זה יותר ימים). שאני הייתי בכיתה ה' שילמנו עוד 500 שקל למחנה קיץ! יואו אזה קטע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 אני עכשיו רואה בטלוויזיה פרסומת לצופים! חחח נחזור לעניינינו... אז דווקא בגלל זה נראה לי שנרתעים יותר מהצופים ומעדיפים לתנועות האחרות שהן הרבה יותר זולות... בקשר לזה שהאחרות הן מפלגתיות אז בכיתות הנמוכות יותר שהולכים לתנועת נוער לא כל כך שמים לב לזה.... הם גם לא כל כך דואגים להביע את הדעה של המפלגה שלהם נראה לי.... מישהו שהיה בשמו"צ או בנוער העובד והלומד... מדברים איתכם שם כאילו על פוליטיקה או שאומרים לכם כל מיני דברים שמאלניים?

למעלה