תעודותתתת!!!ממוצעים!!!...

תעודותתתת!!!ממוצעים!!!...

היום קיבלנו תעודות כמו רבים בארץ...ההמוצע שלי זה 92.9...!!!!!!זה טוף...קיבלתי תעודת הצטיינות ושוקולד...וווגם לצערי נשיקה מהרכזת חחחחח!!!לא נורא.... איך היה לכם?!אלמה שמקבלת תעודות היום?!ועוד אחרים?! יש לי מצברוח טוב היום תנצלו את זההה!!! ~הילה~

ayeltush1

New member
יפה הילושש שמחה בשבילךךךךךךך!!!

גאההההההה בךךךךךךךךךךך!! אטיזה ממוצע גבוהה הלוואי ולי היה כך אני ביום שיש מקבלת תעודההההההה!!! באהבה איילת
יאלה אנשים כנסו לצאט חחחח

the blak angel

New member
חחחח סחתיין הילה!!!!!!!

כל הכבוד!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני מקבלת ציונים ביום שישי..... חחחח נראה לי הכי גבוה אצלי זה 55...! אני מקווה שלא!!!!!!!!

יפה יפה !

אני קיבלתי תעודות שבוע שעבר , הנה הציונים שלי : מקצוע : ציון: התנהגות: ש.ב: שקידה: היסטוריה טוב מאד א א א חקר ומורשת כמעט טוב א א א אזרחות טוב א א א תנך טוב מאד א-ב א א לשון טוב א א א-ב מתמטיקה כמעט טוב מאד א א א מדע וטכנולוגיה כמעט טוב מאד א א א אנגלית טוב א א א ערבית טוב מאד א א א חינוך גופני מצויין א א של"ח טוב א א א חינוך כמעט טוב א א א-ב סיכום התנהגות : א' חיסורים : 8 איחורים : 10 תעודה חמודה יצאה לי , לא משו..

חחח אלו'ש כנס שניה....

איזה חמודדדדדדדד...איזה ציונים טובים....אני גם ארשום את שלי עוד כמה דקות...וערבית?!חחח למצדנו ביסודי ערבית עכשיו זה רק צרפתית...אני הולכת כשאני יחזור אני ארשום ת'ציונים{לנוזה בספרים אין לנו שוקד לא שוקד...חחח צמיונים,הערות,איחורים,והערת המורה חחח....בה ביי בנתיים!

הינה הציונים שילי!:

וואלה.... תנ"ך+תרבות ישראל-90 ספרות-90 הבעה ולשון-90 היסטוריה-90 ג"ג-85 אלגברה-100! גאומטריה-95 מדעים-95 אנגלית-100! צרפםתית-100! חנ"ג-95 מחשבים-100 אזרחות-95.. איחורים-2 התנהגות-א' החלטת המועצה הפדגוגית-תלמידה מצטיינת הערות המחנכת-הילה,היישגיך המעולים משקפים הן את יכולתך הטובה והן את עבודתך העיקבית והרצינית,המנשיכי כך!את מוכנה לקבל על עצמךמשימות שונות,וממלאת אותן באחריות וברצינות...תרומתך למועצת התלמידים ראויה להערכה... ישששששששששששששששששששששששש...!!!!!חחח זהו...ככה התעודה בנויההה...!!! כל הילדים המצטיינים קיבלו נשיקה מהמחנכת,חיבוק מהמנהלת,וחיבוק מהסגנית,שוקלד כיף-כף שהמנהלת קראה לו כיף כיף{כאילו כיף עם ניקוד של יענטיש איזה כיף..!}חחח לא משנה אם לא הבנתם,ועוד כרטיס להצגה,ביום ראשון בשמונה בערב אנחנו הולכים לראות את "הקמצן" של מולייר,באיזה תאטרון .....יופי טופי!

יאא איזה כייףף לך..!!

ההצגה מוליירר כזאת מהממת!! קראנו את הספר , כל הכיתה שלי...!! איך אני רוצה לראות את ההצגה!! תגידי אם היא הייתה יפהה... א.!.2.ת --> ספ*7!ששש...!!

אני יתן דיווחים,הסיר דאגה מליבך ווו

יאפ,זה ממש יאפהה..אחי בכיתה י"א אמר לי שנצטרף לקרוא את זה בכיתה ט' אז כבר התחלתי ואני מזה מתרגשת זו בטח תיהיה אחלה הצגהההה אבל זה קשה.... לא נוראאאאאאאא....זה בערב בילויי עם הרכזת,מנהלת,וסגנית חיחיחי איזה אחלה בחלה בחלה בחלה{חחח אומלטה....}אני בטוחה שאני יהנה...!!חיחיחיחיחיחיחיחחיח....ואני ידווח פה....סמכי עליי

yuviz

New member
הציונים שלי-כנסו!

איזה ציונים טובים יש לכולכם.. קיבלתי תעודה חביבה.. הנה: אמנות-100 (מגמה) אנגלית-94 גאוגרפיה-90 (מתעבת את המורה!) ספורט-90 לשון-100 (המורה מזה מותק!) מדעים-95.. לא רואים לפי הציון אבל אני מתעבת ת'מורה ערבית- 90 היא המחנכת שלי אני פשוט שונאת אותה! בהערות היא רשמה ככה: תלמידה שוקדת ולומדת אך אני ניכרת לדעת כי המקצוע אותו אני מלמדת לא נכלל ברשימת ההתנהגות למופת. בת זונה (את זה אני הוספתי**) ספרות-100 המורה משעממת בטירוף תאטרון-96 רק בגלל שלא השתתפתי בהצגה אחת.. אם הייתי משתתפת הייתי מקבלת 100-בעע עליה! תנ"ך-90 מתמטיקה-87 שיעורים למשועממים שמצטיינים במתמטיקה ;)
-ממוצע 94- טוב סבבה.. טוב תודו שכיתה ז' זה סופר קל.. אז אל תכלילו אותי טוב בהצלחה למי שמקבל יום שישי..

יאאאא יובלוש....

חחחחחח, אני שונאת ה-ר-ב-ה מורות..... איזה קטעים: ליזי רשמה לי את ההערכה בחרוזים (בעעעעעע), יצא מפחיד! רוצה שאני אכתוב לך? חחחחח

אוקיי קבלו:

זה מה שליזי מקריזי כתבה: "תלמידה מצטיינת באחוז העליון בולטת בבי"ס ובחוץ - למשל במוזיאון מעט יותר תקלות, גמאי *מה זה???* את הסובב נהדר שאת רגישה אך קצת פחות ללב... *ליזי הטיפשה! טחחח* בכיתה מאוד פעילה, ידע ועניין רב מגלה" טחחחחחחחח, כל מה שבכוכבית זה אני הוספתי!!!! איזה מוזרה הליזי הזאת...... מה היא כתבה לך יובל?

למעלה