תעודותתתת!!!ממוצעים!!!...

אני כיתה ח' והממוצע..

הממומצע שלי זה 94.28 טוב נכון??? חחח.... גאון גאון סתם סתם והתעודה אחלה הכל מצוין בלי יוצא מן הכלל מקווה שגם אצלכם!!!!

וואו ההודעה הזו שרדה יומיים שלמים ב

בזכות האורטכניון ניראה לי חחחחח

yuviz

New member
אין צורך

אין צורך להודות לנו =]] חח.. סתם בצחוק! אל תגידו בשום פנים ואופן בזכות האורטכניון.. אנחנו מסכנים=[[ אבל זה כיף להיות מסכנים!! =]] היום היינו בטכניון.. הפסדנו ביצפר והיו מזה קטעים.. אדוה הקיאה.. מסכנה! אבל היא לוקחת הכול באיזי

חחחחחח

איזי, ליזי, שמיזי..... די כבר עם מיליחם שנגמרות ב"יזי" בסוף אני (שוב) אקיא... חחח היום היה ש=ה (חחח יובל).... ואיך כולם התלהבו מהפלאפונים (גם אני!
) חחחח, תחרות הרטט.... איזה דביבונית ילנה... ובאמת אין צורך להודות לנו..... אנחנו תמיד מצילים את המצב!!!!!
חחח

אוףףף

אני קיבלתי תעודה היוםם (יום חמישיי) והיא גרועה לדעתיי!! הציון הממוצע שלי זה 85 אוףףףףףף הכל בגלל המורה לאנגליתתתתתת

קיבלתי תעודה היום!!!!!!! כ-ב-ו-ד!!

ציונים בסדר- לא חרשנית במיוחד, אפילו בכלל... תנך 90 ספרות 75 הבעה 80 לשון85 מתמטיקה 85 מדעים 85 גאוגרפיה 80 לימודי א"י (של"ח) 85 היסטוריה 65 אזרחות 95 אנגלית 85 ערבית 95 אומנות 95 ספורט 90 חינוך 90 התנהגות א' כללי בלי ב' אחד אפילו!!!!! ממוצא כללי: 85 המורה שמחה (חבית) יוסף רשמה לי: פעילותך הרבה בועדת חברה תורמת רבות לכיתה. מי ייתן וירבו כמוך! המשך לימודים פורה! את מקובלת ואהודה בכיתה וחשוב לך להיות מעורבת חברתית הן בכיתה והן בשכבה. השגייך הלימודיים השתפרו הודות לעבודתך הרצינית בכיתה ובבית, כל הכבוד! המשך לימודים פורה!

למעלה