תעזרו לי ...

• פותח הנושא mbrv
  • פורסם בתאריך

mbrv

New member
תעזרו לי ...

אני עוד מעט בן 17 , וכבר מכור לסיגריות , התחלתי לפני כשנה , ועכשיו אני פשוט לא מצליח להפסיק מכמה סיבות : 1) אני עוד לא מרגיש מאוים בריאותית מהסיגריות - כאילו , פיזית , אני לא מרגיש שום שינוי מהותי 2) החברים שלי מעשנים איתי , וקשה לי להפסיק לבד 3) כשאני מנסה הרבה זמן לא לעשן , אני פשוט מרגיש צורך עצום , אני לא מסוגל להסביר אותו ( זה כמו לא לעשות "עבודת יד " המון המון זמן). אני חיייב להיגמל כי אני יודע מה ההשלכות של עישון לעתיד ! בבקשה מישהו יכול לעזור ולתת לי שיטה מהיר שתתאים למצב שלי?

musaka

New member
תשמע....

למרות שהנהלת הפורומים מתנגדת לפרסם (חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח) כאן (הם מאשרים כל עוד לא משלמים להם כסף על כך... זה האבסורד...) לעניין... אני קניתי את המשאף של ****** (אסור לי לרשום) וזאת המצאה נהדרת אתה מרגיש כאילו את ה מעשן ולמעשה לא מכניס לגופך דבר מלבד הניקוטין עצמו לא זפת ולא רעלים אחרים אלא רק את מה שהגוף מכור לו זה גם נראה קצת כמו סיגריה ממש ממש מעולה מומלץ בחום עוזר בגדול לא לעשן בזמן הטיפול טיפ : אפשר לקנות שמן אתרי מנטה ולטפטף על הספוגית וזה כמו לעשן מנטה (בלי אש) חחחחחחחחחחחחחחחחחחח חוסך לך כסף אנחנו המעשנים מורגלים בתנועה הזאת מהיד לפה והמשאף ******(ניקורט) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עונה על הצורך הזה + ניקוטין שפותר את ההזדקקות ברמה הכימית פיזית זה עולה בסביבות 100 ש"ח ולא חייבים לצרוך את הכמויות הגדולות שהם ממליצים שם (אני אפילו משתעל מזה לפעמים) ה

פייקו

New member
תקרא את שירי "עצות לחבר"

זה נפל עליך ועליי כרעם ברגע הנכון..

למעלה