תעסוקה נוספת לסופ"ש...

ZeusMan

New member
תעסוקה נוספת לסופ"ש...

בחרו את המועדף : 1. אחרי פרידה מבן זוג : יזיזים או ידידים 2. ארוחת בוקר : חביתה או סלט 3. פוליטיקה : ימין או שמאל 4. שווארמה : כבש או עגל 5. גלידה : שקל תשעים או פיצוץ 6. מעבר ממקום למקום : עם אופניים או ברגל 7. חיית מחמד : כלב או חתול 8. אנטי בשרי : צמחוני או טבעוני 9. עישונים : חום או ירוק 10. פיצה : עם תוספת או בלי כלום 11. אלכוהול : יין או בירה 12. במיטה על המיזרון : מצאים לבנים או צבעוניים 13. במיטה מתחת לראש : כרית אחת או כמה כריות 14. הישתחשחות : בים או בברכה 15. סבון : קשה או נוזלי 16. משקה : מוגז או מיצי 17. עקיצות : מדוזה או יתושים 18. הנעלה קיצית : סנדלים או כפכפים 19. נגד השמש : משקפיים או כובע 20. עונה : חורף או קיץ בהצלחה ~!!!

yaarasta

New member
טוב נו....

1. אחרי פרידה מבן זוג : יזיזים או ידידים יזיזים 2. ארוחת בוקר : חביתה או סלט חביתה 3. פוליטיקה : ימין או שמאל mi nah deal wit nah BABYLON 4. שווארמה : כבש או עגל עגל!!! (למרות שנראה לי שהתכוונת להודו או עגל) 5. גלידה : שקל תשעים או פיצוץ מגנום 6. מעבר ממקום למקום : עם אופניים או ברגל ברגל 7. חיית מחמד : כלב או חתול כלב 8. אנטי בשרי : צמחוני או טבעוני סטייק T עצבני 9. עישונים : חום או ירוק כחול או כתום 10. פיצה : עם תוספת או בלי כלום עפ פטריות בצל וזייתים שחורים 11. אלכוהול : יין או בירה בירה!! 12. במיטה על המיזרון: מצאים לבנים או צבעוניים משהו שם לב בכלל?! 13. במיטה מתחת לראש : כרית אחת או כמה כריות 2 כריות...... משהו שם לב גם לזה?! 14. הישתחשחות : בים או בברכה במיטה עם מצעים צבעוניים, שתיים שלוש כריות, ושתיים שלוש כוסיות...! 15. סבון : קשה או נוזלי נוזלי 16. משקה : מוגז או מיצי קולה או מיץ-טבעי...... שניהם, בתורות 17. עקיצות : מדוזה או יתושים יתושים. 18. הנעלה קיצית : סנדלים או כפכפים כפכפים. 19. נגד השמש : משקפיים או כובע שניהם, כל אחד למטרה אחרת 20. עונה : חורף או קיץ אביב!! יש לי גם אחד ככה לחמם את העניינים להיום: 21. סאונדסיסטם רוצח!! איימאר או רוד-בוי? (כמו שסיזלה אומר: אהההההההההההההה!!!!) -יער

JamicaniT

New member
.....

1. אחרי פרידה מבן זוג : יזיזים או ידידים תלוי, בהרבה דברים .. 2. ארוחת בוקר : חביתה או סלט גם וגם. 3. פוליטיקה : ימין או שמאל לוידעת. לא זה ולא זה. 4. שווארמה : כבש או עגל כבש, נראה לי. 5. גלידה : שקל תשעים או פיצוץ פיצוץ .. 6. מעבר ממקום למקום : עם אופניים או ברגל ברגל .. למרות החוש כיוון שלי :) 7. חיית מחמד : כלב או חתול כלב. 8. אנטי בשרי : צמחוני או טבעוני אע לא. 9. עישונים : חום או ירוק חום. 10. פיצה : עם תוספת או בלי כלום עם עגבניות :) 11. אלכוהול : יין או בירה יין, אם יש תקציב :) 12. במיטה על המיזרון : מצאים לבנים או צבעוניים צבעוניים .. 13. במיטה מתחת לראש : כרית אחת או כמה כריות כמה. 14. הישתחשחות : בים או בברכה ים, ים וים :) 15. סבון : קשה או נוזלי נוזלי. 16. משקה : מוגז או מיצי טבעי :) 17. עקיצות : מדוזה או יתושים איכ, עדיף עקיצה ממדוזות .. 18. הנעלה קיצית : סנדלים או כפכפים סנדלים
19. נגד השמש : משקפיים או כובע משקפיים. 20. עונה : חורף או קיץ אביב ..

תשובות שלי..

1. אחרי פרידה מבן זוג : יזיזים או ידידים **תלוי איך זה נגמר בינינו.. 2. ארוחת בוקר : חביתה או סלט **חביתה עם סלט.. 3. פוליטיקה : ימין או שמאל **רק שיהיה שלום! 4. שווארמה : כבש או עגל **מעורב ירושלמי 5. גלידה : שקל תשעים או פיצוץ **פיצוץ עפ עוגיות בוטנים! 6. מעבר ממקום למקום : עם אופניים או ברגל **טרמפים!!
7. חיית מחמד : כלב או חתול **כלב 8. אנטי בשרי : צמחוני או טבעוני **הייתי שניהם 9. עישונים : חום או ירוק **מה שמוכן בקססה כבר.. 10. פיצה : עם תוספת או בלי כלום **עם מלא תירס.. 11. אלכוהול : יין או בירה **וודקה או עארק 12. במיטה על המיזרון : מצאים לבנים או צבעוניים **ציבעוניים.. 13. במיטה מתחת לראש : כרית אחת או כמה כריות **אממ.. יש לי ארבע- משתמשת רק באחת
14. הישתחשחות : בים או בברכה **מכשפות נמסות במים!!
15. סבון: קשה או נוזלי **רק נוזלי!!!!! 16. משקה : מוגז או מיצי **פרי/מילק שייק עדיף.. 17. עקיצות : מדוזה או יתושים **עדיף של יתושים
18. הנעלה קיצית : סנדלים או כפכפים **כפכפים 19. נגד השמש : משקפיים או כובע **הלוואי והייתי ערה במשך היום בשביל להגיד חהחה 20. עונה : חורף או קיץ **אביב!! שיהיה סוף שבוע מהנה ותבואו היום לסלואו!! -כשף!

אחי, כל קוקטיל שאני אכין לך מוודקה-

אתה תאהב, לא תרגיש ת'וודקה ותבוא לבקש עוד!!!!!!

S t o l a

New member
../images/Emo45.gif רק ערק!! משקה האלים !!

לא צריך הרבה ממנו כדי שיעשה את העבודה ... !

../images/Emo121.gif../images/Emo45.gif

אצל אח שלי בשישי בערב...לא משנה כמה בקבוקים וכמה אנשים יש, זה אף פעם לא יספיק:]

../images/Emo103.gif

1. אחרי פרידה מבן זוג : יזיזים או ידידים מאוד תלוי. 2. ארוחת בוקר : חביתה או סלט שום דבר. תה עם נענע
3. פוליטיקה : ימין או שמאל
4. שווארמה : כבש או עגל הודו 5. גלידה : שקל תשעים או פיצוץ פיצוץ! 6. מעבר ממקום למקום : עם אופניים או ברגל באוטו 7. חיית מחמד : כלב או חתול כלב 8. אנטי בשרי : צמחוני או טבעוני צמחוני 9. עישונים : חום או ירוק 10. פיצה : עם תוספת או בלי כלום כלום 11. אלכוהול : יין או בירה בירה 12. במיטה על המיזרון : מצאים לבנים או צבעוניים צבעוני 13. במיטה מתחת לראש : כרית אחת או כמה כריות שתי כריות 14. הישתחשחות : בים או בברכה בריכה אבל לשבת על שפת הים 15. סבון : קשה או נוזלי נוזלי 16. משקה : מוגז או מיצי מיץ 17. עקיצות : מדוזה או יתושים אוייייייייייייייייי יתושים ברור 18. הנעלה קיצית : סנדלים או כפכפים מה שבא 19. נגד השמש : משקפיים או כובע 20. עונה : חורף או קיץ

יאללה...

1. אחרי פרידה מבן זוג : יזיזים או ידידים- תלוי למה לא? 2. ארוחת בוקר : חביתה או סלט-חביתה וסלט, לא הולך זה או זה... 3. פוליטיקה : ימין או שמאל-שאלתי את מאליקוט במי הוא תומך JLP או PNP הוא אמר "אני תומך בהיילי סלאסי הראשון!" וואלה נכון גם לפה איכשהו חח 4. שווארמה : כבש או עגל-וג'י מיט חבל שאין בארץ... 5. גלידה : שקל תשעים או פיצוץ-לא אוכל יותר מקדונלדס. גלידה טובה זה תמיד פיצוץ! 6. מעבר ממקום למקום : עם אופניים או ברגל-אופניים כמו ד"ר גבר!!!!! 7. חיית מחמד : כלב או חתול-כלב 8. אנטי בשרי : צמחוני או טבעוני-מעדיף טבעונות אבל זה לא הולך עם צבא... 9. עישונים : חום או ירוק-בטח ירוק. 10. פיצה : עם תוספת או בלי כלום-עם תוספות מגניבות. 11. אלכוהול : יין או בירה-ביאה. 12. במיטה על המיזרון : מצאים לבנים או צבעוניים-באמת שלא משנה. 13. במיטה מתחת לראש : כרית אחת או כמה כריות-אחת. 14. הישתחשחות : בים או בברכה-בים. 15. סבון : קשה או נוזלי-נוזלי. 16. משקה : מוגז או מיצי-תלוי מתי. 17. עקיצות : מדוזה או יתושים-בומבורד אני שונא עקיצות!!! 18. הנעלה קיצית : סנדלים או כפכפים-סנדלים. 19. נגד השמש : משקפיים או כובע-משקפיים ועכשיו צריך גם כובע :\ 20. עונה : חורף או קיץ-קיץ.

noa08128

New member
../images/Emo24.gif

. אחרי פרידה מבן זוג : ידידים 2. ארוחת בוקר : סלט 3. פוליטיקה : אם בכלל אז -שמאל 4. בשר זה רצח 5. גלידה : שקל תשעים -קליל וטעים 6. מעבר ממקום למקום : ברגל 7. חיית מחמד : כלב 8. אנטי בשרי : צמחוני 9. עישונים : ירוק 10. פיצה : עם תוספת 11. אלכוהול : יין 12. במיטה על המיזרון : צבעוניים 13. במיטה מתחת לראש : כמה כריות 14. הישתחשחות : בים 15. סבון : נוזלי 16. משקה : מיצי 17. עקיצות : יתושים 18. הנעלה קיצית : סנדלים
19. נגד השמש : משקפיים 20. עונה : קיץ
שבת קדושה רק אור וכמובן אהבה
נועה

טוב.

1. אחרי פרידה מבן זוג : יזיזים או ידידים תלוי אבל נוטה לידידים. 2. ארוחת בוקר : חביתה או סלט סלט :] 3. פוליטיקה : ימין או שמאל לאיודעת איכ. אמצע. 4. שווארמה : כבש או עגל
5. גלידה : שקל תשעים או פיצוץ שקל תשעים, ברור!! 6. מעבר ממקום למקום : עם אופניים או ברגל ברגל. 7. חיית מחמד : כלב או חתול כלב אבל גם חתול זה אחלה ובמקרה שלי עדיף שום דבר. 8. אנטי בשרי : צמחוני או טבעוני אני צמחונית, אבל הלוואי שהייתי מסוגלת להיות טבעונית :) 9. עישונים : חום או ירוק שום דבר. 10. פיצה : עם תוספת או בלי כלום בולגרית. D: 11. אלכוהול : יין או בירה תלוי, מה שבא. 12. במיטה על המיזרון : מצאים לבנים או צבעוניים צבעוניים כי ככה אני רגילה. 13. במיטה מתחת לראש : כרית אחת או כמה כריות אחת. 14. הישתחשחות : בים או בברכה :( 15. סבון : קשה או נוזלי קשה. 16. משקה : מוגז או מיצי מוגז. 17. עקיצות : מדוזה או יתושים יתושים, הכי שווה. ופחות כואב אני חושבת. 18. הנעלה קיצית : סנדלים או כפכפים סנדלים. 19. נגד השמש : משקפיים או כובע משקפיים. 20. עונה : חורף או קיץ חורף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nechi Nech

New member
yesaya, cool now aya.

. אחרי פרידה מבן זוג : יזיזים או ידידים 2. ארוחת בוקר : חביתה או סלט חביתה, עם סלט, עם קוטג' - בלחמניה. 3. פוליטיקה : ימין או שמאל - כבר לא יודע, נשבע לך. 4. שווארמה : כבש או עגל - הודו. 5. גלידה : שקל תשעים או פיצוץ - שקל תשעים לפניםםםם 6. מעבר ממקום למקום : עם אופניים או ברגל - באוטו
7. חיית מחמד : כלב או חתול - שתיהם סבבס 8. אנטי בשרי : צמחוני או טבעוני 9. עישונים : חום או ירוק - ווינסטון לייט. 10. פיצה : עם תוספת או בלי כלום - הכל רק בלי בצל. 11. אלכוהול : יין או בירה - הייניקן שליטה. 12. במיטה על המיזרון : מצאים לבנים או צבעוניים - מה לעזאזל זה משנה? 13. במיטה מתחת לראש : כרית אחת או כמה - כריות כמה, כמובן 14. הישתחשחות : בים או בברכה - שניהם באים בטוב 15. סבון : קשה או נוזלי - נוזלי 16. משקה : מוגז או מיצי - מיצי, מוגז, מה שבא ליד.. 17. עקיצות : מדוזה או יתושים - עדיף יתושים.. מדוזות זה מלכות בבל. 18. הנעלה קיצית : סנדלים או כפכפים - כפכפים. 19. נגד השמש : משקפיים או כובע - לא יודע 20. עונה : חורף או קיץ - אביב, אביב.

K C

New member
נחמד

1.ידידים... 2.לא זה ולא זה. שניצל! 3.לא אוהב פוליטיקה או חלוקות 4.האמת שלא נראה לי שניסיתי את שתיהם 4.גלידה פיצוף על חוף הים 6.ברגל!!אין כמו טיולים 7.רק כלב. אין כמו נאמנות לאדם 8.מצטער... 9.האמת שירוק...חום שורט 10.כמה שיותר תוספות 11.יין טוב עדיף על בירה, למרות שאין ממש העדפה 12.צבעוניים, קצת צבע לעיניים 13.אחת וכמה מסביב למיטה 14.מי הולך לבריכה??יםםםם. מעיין החיים 15.נוזלי נחמד 16.מיץ טבעי סחוט 17.חלששש!!!כנראה שמדוזה אם חייב לבחור. דרך אגב היום קלטתי מדוזות ממש קטנות מסתובבות סביבי, פאנקיות 18.סנדלים נסגרים יותר טוב על הרגל 19.משקפיים עדיף, אבל גם את זה אני לא אוהב 20.קקקקקקקקקקקקקקקקקקייייייייייייייץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ Yaaaaaaaaaaa BABYYYYYYYYYYYYYYY SUMMER RULES

ברנס1

New member
שלי

1 יזיזים 2 חביתה 3 לא משנה אבל אם שאולי ימין 4 כבש 5 שקל תשעים 6 אופנים 7 כלב 8 מה ההבדל??? 9 ירק 10 עם עם!! 11 בירה 12 לבנים 13 אחת 14 ים 15 נוזלי 16 חוגז 17 יתוש 18 כפכפים 19 כובע 20 קיץ

Funky Giraffe

New member
בה לא גה ן

בחרו את המועדף : 1. אחרי פרידה מבן זוג : יזיזים או ידידים ידידים 2. ארוחת בוקר : חביתה או סלט חביתה 3. פוליטיקה : ימין או שמאל כולמושחתים 4. שווארמה : כבש או עגל אנטי שווארמתי 5. גלידה : שקל תשעים או פיצוץ שקל תשעים 6. מעבר ממקום למקום : עם אופניים או ברגל ברגל 7. חיית מחמד : כלב או חתול כלב & חתול כשירם של הפאנקנשטיינים 8. אנטי בשרי : צמחוני או טבעוני בשרי לפנים 9. עישונים : חום או ירוק ? 10. פיצה : עם תוספת או בלי כלום עם תירס 11. אלכוהול : יין או בירה ? 12. במיטה על המיזרון : מצאים לבנים או צבעוניים ? 13. במיטה מתחת לראש : כרית אחת או כמה כריות עם משקפיים - 2/3 כריות. בלי - אחת-2 14. הישתחשחות : בים או בברכה ים. קשה לי לראות מישהו בפורום הזה כותב בריכה 15. סבון : קשה או נוזלי נוזלי 16. משקה : מוגז או מיצי מוגז 17. עקיצות : מדוזה או יתושים יתושים 18. הנעלה קיצית : סנדלים או כפכפים כפכפים 19. נגד השמש : משקפיים או כובע משקפיים 20. עונה : חורף או קיץ קיץ

MC SammY

New member
Meeeeee

1. אחרי פרידה מבן זוג : ידידים 2. ארוחת בוקר : סלט
! 3. פוליטיקה : מרכז 4. שווארמה : כבש 5. גלידה : פיצוץ 6. מעבר ממקום למקום : אנ'לא יודעת לרכוב על אופניים
7. חיית מחמד : כלב 8. אנטי בשרי : צמחוני 9. עישונים : לא מדבר אליי כלכך. 10. פיצה : בלי כלום, מקס' גבינה בולגרית. 11. אלכוהול : בירההההההה
! 12. במיטה על המיזרון : מצעים צבעוניים 13. במיטה מתחת לראש : כמה כריות 14. הישתחשחות : בים 15. סבון : נוזלי 16. משקה : מכורת מוגז לשעבר שנגמלה בוחרת מיצים! 17. עקיצות : מדוזה 18. הנעלה קיצית : כפכפים 19. נגד השמש : כובע 20. עונה : כל פעם מה שהפוך לו!

../images/Emo121.gifלעלעלע עונהנהנה

. אחרי פרידה מבן זוג : יזיזים או ידידים, בעזרת הג'ה לא ניפרד:] 2. ארוחת בוקר : חביתה או סלט שניהם:] 3. פוליטיקה : ימין או שמאל: לא איכפת האמת, נוטה לימין 4. שווארמה : כבש או עגל: משתדל להיות צתימחוני 5. גלידה : שקל תשעים או פיצוץ: פיצוץ 6. מעבר ממקום למקום : עם אופניים או ברגל: ברגל 7. חיית מחמד : כלב או חתול: שניהם:] 8. אנטי בשרי : צמחוני או טבעוני: משתדל להיות צימחוני:] 9. עישונים : חום או ירוק: אני מעשן רק פסיבי
10. פיצה : עם תוספת או בלי כלום: עם עגבניות 11. אלכוהול : יין או בירה: בירה 12. במיטה על המיזרון : מצאים לבנים או צבעוניים: לא משנהף] 13. במיטה מתחת לראש : כרית אחת או כמה כריות: אחת 14. הישתחשחות : בים או בברכה: ים 15. סבון : קשה או נוזלי: לא משנה 16. משקה : מוגז או מיצי: מיץ:] למדתי מאח שלי 17. עקיצות : מדוזה או יתושים: עוד לא נעקצתי ממדוזה
18. הנעלה קיצית : סנדלים או כפכפים: מצאת את מי לישאול
אני הולך יחף
19. נגד השמש : משקפיים או כובע: עץ עם המון צל 20. עונה : חורף או קיץ:חורף

למעלה