תעסוקה נוספת לסופ"ש...

idk

New member
יאלללה! :)

1. אחרי פרידה מבן זוג : יזיזים או ידידים תלוי.. 2. ארוחת בוקר : חביתה או סלט חביתה עם סלט :) 3. פוליטיקה : ימין או שמאל ימין 4. שווארמה : כבש או עגל זה לא אותו דבר?.. בכל מקרה לא משנה לי :) 5. גלידה : שקל תשעים או פיצוץ פיצוץ |בום| :) 6. מעבר ממקום למקום : עם אופניים או ברגל ברגל, הנוף עובר לאט יותר יש יותר זמן 7. חיית מחמד : כלב או חתול כלב! 8. אנטי בשרי : צמחוני או טבעוני אף אחד.. איכסה 9. עישונים : חום או ירוק מה פיתון.. אני סאחי :) (בטח שירוק) 10. פיצה : עם תוספת או בלי כלום תוספות! עגבניות, בולגרית, טונה, זיתים :) האמ האמ 11. אלכוהול : יין או בירה יין, משמח לבב אנוש (למרות שגם בירה סבבה) 12. במיטה על המיזרון : מצעים לבנים או צבעוניים לבנים, ככה יותר קל לראות צבעים :) 13. במיטה מתחת לראש : כרית אחת או כמה כריות שתי כריות בהתחלה, אבל קם בלי שום כרית ומדי פעם אפילו עם הראש איפה שהרגליים היו.. 14. הישתחשחות : בים או בברכה ים 15. סבון : קשה או נוזלי נוזלי בטח שנוזלי 16. משקה : מוגז או מיצי מה שבא בא 17. עקיצות : מדוזה או יתושים בעעע שונא יתושים.. פחות יוצא לי להכוות ממדוזה, אבל מצד שני היתושים אוכלים אותי כמו מניאקים.. 18. הנעלה קיצית : סנדלים או כפכפים כפכפכפכ(אפות)כפכפכפים, סנדלים זה איכסה 19. נגד השמש : משקפיים או כובע שומדבר, עד שאני ימצא משקפיים שיתאימו לי :) 20. עונה : חורף או קיץ קיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ אנחנו כבר נגיעה מהחופש :)

moshe alfasi

New member
גם אני :)

1. אחרי פרידה מבן זוג : ידידים 2. ארוחת בוקר : חביתה 3. פוליטיקה : ימין 4. שווארמה : כבש 5. גלידה : פיצוץ 6. מעבר ממקום למקום : בע"ה עם הרשיון, עוד מעט עם רכב =] 7. חיית מחמד : כלב 8. אנטי בשרי : חיים בסרט 9. עישונים : טבק אפרסק 10. פיצה : עם תוספת 11. אלכוהול : בירה 12. במיטה על המיזרון : צבעוניים 13. במיטה מתחת לראש :כמה כריות 14. הישתחשחות : בים 15. סבון :נוזלי 16. משקה : מוגז 17. עקיצות : יתושים 18. הנעלה קיצית :כפכפים 19. נגד השמש : משקפיים 20. עונה : חורף עד המוות :)

למעלה