תפוז והאח הגדול

יNOT

New member
תפוז והאח הגדול

אני אקדים ואונמר סליחה שאני כותה שרשור חדש, לכותרת ולתוכן שמתאים לשרשור "הגיגים" של הפורום, אך שרשור "הגיגים" האחרון נמצא איפשהו בין עמוד 4-5. (אם לא 6 ) כמו כן בקריאה של שארק השרשורים שהותחלו היום וכרגע נראים בפורום, ניתן למצוא עוד כמה שמתאימים לשרשור "הגיגים", ולכן אני לא היחיד, ולא נראה שיש מהומה על הנושא הזה עד עתה. רציתי רק לכתוב שאני שם לב שוב לכבוד שתפוז רוחשים לתוכנית, בעבר הייתי סופר כמה פעמים תפוז היו מקדמים את "האח הגדול" למסך הראשי שלהם, אך היום כבר נהיה מיותר לטרוח. למי שיש לו זמן פנוי, יכול לספור בעצמו, לפני כניסתו לפורום. עד עתה עלו טענות שזה בגלל ה"פופולריות" של התוכנית, שקידום בלוג שבמקרה אומר ה"אח הגדול" , או כתבה "עיניינית" כזו או אחרת שעוסקת בליאון, במסווה של מצב אוכלוסיית ההומואים בארץ, לדיון לגיטימי שראוי לתשומת לב של אלו שבאים לפקוד את תפוז. נראה שכבר אין צורך יותר בהעמדות פנים , לא צריך נושאים מורכבים, ולא צריך לחפש את הכתבות. ההבלוג האחרון להיום שקודם למסך הראשי של תפוז הוא של משתמש עם שם מקורי (האח הקטנטן, נדמה לי) לא הראה לי שזה מקריות של לוטו. אז ניתן לראות שתפוז נותנים יד לפרסום , של התוכנית ,על חשבון המוניטין שלהם כאתר , ומערכת פורומים עיניינית. (אפשר כבר לראות קווים מקבילים לYNET . וזה עצוב) האם עוד מישהו שם לב לזה? או שמדובר בהסתערות על הפורום בחיפוש , ועיסוק בקטנה ביותר שעשו דיירי הווילה, על מנת לגרום לכם להרגשה טובה יותר לגבי עצמכם...?

Ping Poong

New member
שלחתי לך מסר

יצא המקרה ואני כותב את הבלוג הזה וגם קורא כאן

לשאלתך, את שם המשתמש פתחתי במיוחד בשביל הבלוג יומיים או שלושה לפני שהתחילה התוכנית. יש הגיון שתפוז יקדמו את התוכנית, יש להם כאן פורום מצליח בטירוף ומדובר בתוכנית פופולארית שמביאה הרבה חשיפות. אני יודע שמאז שקידמו את הבלוג שלי בדף הבית (באזור 22:00 נראה לי) קיבלתי יותר מ 1000 כניסות לבלוג. כאשר יש הרבה בלוגים בתפוז שעוסקים בתוכנית, וכאשר היא מהווה את הנושא העיקרי של שיחות הברזיה יש הגיון רב שדף הבית של אתר תוכן גולשים ישקף את זה...

יNOT

New member
ההגיון היחיד הוא ההגיון הכלכלי...

וזה בא לידיי ביטוי בצורה מוכחת כבר. אין הגיון לשים את התוכנית בתמונה גדולה במסך הראשי של תפוז לצד כותרות של עיתונות אמיתית, שמקבל "פסיק" , מהקידום שמקבלת התוכנית. מדובר על מערך כלכלי נטו. ואני שמח שאתה אישרת את דבריי. באשר להצלחת הפורום, אתה ואני מודדים הצלחה בצורה אחרת, אני גם לא בטוח על פי מה אתה מודד את הצלחת הפורום, היו פה שרשורים שהגיעו לדרגות של "קרב רחוב" כמעט, והקללות וגלויי השנאה כלפי המשתתפים בתוכנית ,וכלפי חברים בפורום, הם לא בדיוק מייצגים את הטוב שבאדם. (היה פה שרשור אחד בפורום לפחות , על כמה מגעיל להיות פה בפורום) שמח שאתה מוצא את זה "פופולרי". תתפלא לדעת, גם קללות , גם מלחמה וגם הונאה הם "פופולריים" אבל מדובר רק ב
. זה הכל.

איתי בל

New member
איזה גאון אתה...

בטח תומך על עצמך על השחם גילית שתפוז זה עסק שעושה כסף... אתה חשבת פעם לרוץ לראשות הממשלה? אם אתה באמת כזה חכם... אני רוצה להתיל עלייך משימה תנסה למצוא פעם אחת... אחת! שתפוז שמו איזשהי תמונה בדף הראשי או עשו שם איזשהו שינוי או איזשהו צעד שלא היה בשביל כסף תמצא פעם אחת שתפוז עשו כל צעד באשר הוא שהיה לא עסקי ואעל זה... תפתח פוסט

יNOT

New member
אני ממש לא איכנס איתך לדיון על זה

אני לא טענתי שמדובר במשהו אחר מאשר פרסום (אתה יכול לקרוא את הפוסט שלי שוב) ,אני רק הראיתי איזה תכנים מקבלים את השער של תפוז, ובעוד בעבר היו ניסיונות ל"הסתיר" את זה , גם זה נגמר. (בקשר לשאר הפוסט שלך, אני אשאיר את התגובה למישהו אחר , כי לך יש נטייה לפצוח בקללות כדרך להעברת המסר....ד"א זה היה צפוי התגובה שלך, אבל בכל זאת משעשעת.)

איתי בל

New member
משהו לא בסדר בתכנים האלה?

בובלה.. זו התוכן שאתה נמצא בו במקום הראשון בכל שבוע בכמות הודעות? מקום שני? מעל אלף הודעות בשבוע? אם התוכן הזה לא נראה לך לרמה אתה יכול קודם כל לעזוב את התוכן בעצמך ואחר כך לעשות חשבון לתפוז מעבר לכך אם תחשוב טיפה תגלה שהתכנים שמאז ומעולם ובצדק מקבלים דף ראשון הם תכנים מעניינים גם כשגלעד שליט כמה שעצוב להגיד את זה פוסטים לגביו היו בעמוד הראשון זה גם היה מתוך פופולאריות יש הרבה חיילים חטופים שלא כתבו עליהם בעמוד הראשון אם יש לך טענות לפופולאריות של האח הגדול אל תפנה לתפוז תפנה לעם תפוז רק משקפים את מה שהעם מתעניין בו אם מחר שגעון המדינה היה פוקימון אז תראה בעמוד הראשון פוקימון ואם מחרתיים שגעון המדינה יהיה פרופסור באפקולטה לאלוהים יודע מה אז גם הוא יהיה בעמוד הראשון ולבוא ולפתוח הודעה כדי להגיד שימעו שימעו לא תאמינו מה גיליתי בעמוד הראשון של תפוז נמצאים דברים שהם הכי פופולאריות או מעניינים את רוב האנשים או הכי משתלמים כלכלית חוץ מזה שזה חסר טעם... זה גם מעט טיפשי

יNOT

New member
מכיוון שכל גבולות של דיון מכובד כבר נפרצו

פה בפורום , אני לא יודע למה אני מופתע שאתה מפיל עוד "שריד" להגינות של דיון בפורום. בנשימה אחת עשית את ההשוואה בין גלעד שליט לתוכנית טלוויזיה. סחטיין עליך. בזה סיימתי דיון איתך.

איתי בל

New member
אתה לא עושה לי טובות שאתה מנהל דיון איתי

אין לי בעיה להשפיל אותך גם לי שתרים לי להנחתה גלעד שליט זו דוגמא עצובה אבל זה כדי שתבין גם כשאתה רואה חדשות ומראים לך באמת דברים חשובים מראים לך בכל זאת מה שיעניין אותך ויש הרבה דברים חשובים ועצובים בעולם ובארץ שקוראים שלא מגיעים לחדשות ולא מקבלים חשיפה תקשורתית כי מה לעשות הם לא מעניינים אנשים תפוז לא המציאו את זה זה היה עוד הרבה לפני תפוז ויהיה גם אחרי כשהיה את המקרה של רוז למשל הילדה הקטנה במזוודה בפארק הירקון אני זוכר איך שזה יצא זה תפס תאוצה אנשים התעניינו בזה באמת ברמת הסקרנות ולא להתעניין מה הולך במדינה הזו פתאום תוך שבוע שתיים שומעים עוד ועוד מקרים דומים זה לא אומר שמקרים כאלה קורים כל יום אבל כן ברגע שיש לזה באזז וכן גם דלברים הללו יש באזז אז יותר מחפשים את זה ובאמת קיים היגיון שהוא נכון שאין סיבה לשים משהו בטלוויזיה שאדם לא ירצה לצפות בו בטח לא בפריים טיים או חדשות שזוכה לרייטינג מאוד גבוה כך גם הדף הראשי של תפוז יש אנשים שעושים עבודה מאוד קשה בלדחוף את השוליים למרכז כמו אילנה דיין שתעשה לך עבודות תחקיר נוקבות שלכאורה לא מעניינות א אחד ותביא את זה לערוץ שתיים ובולדוג וכאלה שלוקחים בעיות של האדם הקטן שאף אחד לא שם עליו ושמים את זה במקומות הכי רועשים אבל רוב המדייה בנויה על פריים טיים אח הגדול זה פריים טיים העמוד הראשי של תפוז זה הפריים טיים של האינטרנט תעשה אחד ועוד אחד אם אתה מסוגל

יNOT

New member
רק ציטוט אחד שלך

"יש אנשים שעושים עבודה מאוד קשה בלדחוף את השוליים למרכז" כן, ולכן ה"אח הגדול" זה פריים טיים כמו שאמרת. באשר למשחקי הכוחות שאתה משחק עם עצמך בניסיון להשפיל אותי, או "להכין להנחתה", אני יכול להגיד רק שאתה אדם מצחיק. ולמרות שאני לא צופה עוד בתוכנית הזו, לפי מה שאני זוכר אתה יותר מצחיק מכל החבורה בווילה. אבל אנא תמשיך להשפיל אותי, או כל אדם אחר שאתה מוצא לנכון.

איתי בל

New member
אתה אומר את זה כאילו זה משהו רע

נראה שזה משרת שני גופים גדולים שהאחד הוא תפוז והשני הוא קשת יש הרבה עניין באח הגדול וסביר להניח שלא רק אתה שמת לב שבתפוז יש האח הגדול הרבה שמו והסתכלו וסביר להניח שמי שכותב בלוג על האח הגדול ותפוז שמים את זה בדף הראשי הוא מקבל הרבה כניסות כי יש הרבה עניין ובפליקס עשו סרטונים משעשעים בנושא... ושבוע סוף עושים על זה מערכונים שלמים ואם אריץ נהדרת הייתה באוויר היית שומע בכל סביבה אנשים מחקים את טל פרידמן מחקה את יוסי בובליל ככה זה כשיש דברים בסדר גודל כזה יד רוחצת יד תפוז בטח נהנת מזה הפורום הזה גם אחד הפעילים כאן ואולי גם עושים מזה כסף לך תדע אז?

יNOT

New member
עכשיו אתה הוא זה שגילה את אמריקה

או לפחות את הקפיטליזם. כל מה שאמרת לא מבטל ואף מאשר את כל מה שאמרתי. הבאזז שאתה כל כך גאה בו הוא תוצאה של מסע פרסום בין היותר אגריסיביים שנעשו בארץ. ברור שייהיו את כל ה"הניצנים" שהזכרת, אבל אני דיברתי על תפוז ועל בחירותיה במה הוא תוכן, לא באנר, לא פרסומת בתשלום, אלא תוכן נבחר שהיא מציגה לציבור הגולשים, ובזה כרגע הם נכשלים. אתה יכול להתווכח (כי בטוח יש לך מזה איזושהיא הנאה...) אבל זה העובדות בשטח.

איתי בל

New member
איפה הכשלון פה?

בוא תסביר לי איך תפוז נכשל בכך שלקח את התוכנית הכי פופולארית בטלוויזיה עם אחוזי צפייה ענקיים שיש לה את אחד הפורומים הכי פעילים בתפוז ושמו בדף הראשי תסביר לי איפה השגיאה של תפוז כשהיא שמה בעמוד הראשון שלה את השגעון של המדינה את מה שחצי מהזמן בעבודה שלי למשל מדברים עליו חנך אותי כלכלית ועסקית וגם מבחינת תוכן

יNOT

New member
לא הפעם

תמצא לך מישהוא עם עיניים פקוחות שיסביר לך...
(למרות שאתה אדם חכם, ולכן זה לא שאתה לא מבין, זה שאתה בוחר לא להבין.
)

תפוז נכשלו כי הם לא שמו בעמוד הראשי את מה

שאתה מגדיר כ "תוכן עילית"? בחיי שאתה מחזיק מעצמך.

אני חושב שאני רואה את הכשל כאן

משום מה אתה מתייחס לתפוז כאל אתר חדשות. תפוז הוא לא אתר חדשות, הוא אתר תוכן גולשים וככזה הוא אמור לשקף את מה שהגולשים שלו כותבים/יוצרים. אני די בטוח שלפחות אחוז אם לא יותר מהפוסטים שמתפרסמים כיום בבלוגים קשורים לאח הגדול. זה אומר שמכל 100 קידומים שיש בדף הבית יש הגיון שיהיה לפחות אחד (אם לא יותר) שקשור לאח הגדול. וסתם כדי לסבר את האוזן, לדעתי הכמות עומדת על יותר קרוב ל 4-5 אחוזים

למעלה