תפריט נפתח

• פותח הנושא AO
  • פורסם בתאריך

AO

New member
קיבלתי הרבה רעיונות

אני מתחיל ולומד בתנועה. ליתר בטחון הקמתי ספריה חדשה ובה אני פשוט מקים את האתר מחדש אני צופה בעיות בכל מה שנוגע לקישורים כי בעבר הם נפתחו בתוך הפריים הראשי וכנ"ל לגבי קישורים לקבצים. אני ארכז את כל השאלות תוך כדי התקדמות ואחזור אליך. תודה

שלומי

New member
לגבי הקישורים

מאוד פשוט: אלה שאתה רוצה שייפתחו באותו חלון תכתוב רגיל. אלה שייפתחו בחלון חדש - target="_new"

AO

New member
Did it

ביטלתי את הפריימים והחלפתי אותם ב Iframe בחלק העליון והתחתון של כל עמוד. שאלה קטנה: כאשר עוברים בין העמודים השונים נראה כאילו הכותרת לא משתנה בכלל כי הרי בכל העמודים היא מקושרת לאותו עמוד אבל בכ"ז בחלק מהעמודים נראה כאילו הכותרת לא יוצאת בדיוק בגודל זהה למשל אם עוברים מעמוד הבית לעמוד אחר רואים קפיצה קטנה במיקום הכותרות. אלון

AO

New member
לא שכחתי את ספר האורחים

פשוט אין לי גישה אליו כי אלישע בנה אותו עבורי והוא ממוקם בתיקשוב דרום. אני לא רוצה להטריד אותו בתיקון לפני שאני סגור שזו הגירסה הסופית (לבנתיים). למשל בלוגו חסר הקו העליון בתמונה, לא הבנתי למה אז המשכתי הלאה ואח"כ אני אתעמק בזה ואתקן. בסוף התהליך (אולי מחר) אני אשלח לו את השורות שצריך להוסיף בראש העמוד ובסופו. בכל אופן תודה על הרעיון ועל העזרה וההכוונה. אלון

למעלה