תצורת AF - דיון בנוסף לסקר חדש

תצורת AF - דיון בנוסף לסקר חדש

סקר חדש עלה - מהי תצורת ה-AF המועדפת עליכם? ללא מפרקים, מעט, הרבה מפרקים גלויים... הצביעו בסקר, ונמקו את הבחירה שלכם בשרשור הזה. תוצאות הסקר הקודם: כמה על הפריט היקר ביותר באוסף שלכם? 0-20$ הצביעו 7 (28%) 21$-50$ הצביעו 6 (24%) 51$-100$ הצביעו 5 (20%) 101$-200$ הצביעו 2 (8%) 201$-500$ הצביעו 2 (8%) 501$-1000$ הצביעו 2 (8%) ורק אדם אחד הצביע שיש לו פריט שעלה יותר מ-1000$...

אני ב5,

יכול להיות ויש לי אבל פריט ששווה הרבה ואני לא יודע עליו:p \ אגב התצורה זה ממש לא סקר קל לענות, זה תלוי בAF שאני מחפש שאני רוצה AF של דרקון לדוגמא אני שמח שאין מפרקים לכל דבר לעומת זאת שאני קונה AF אחר אני לפעמים מחפש מפרקים אצלי התצורה תלויה בדמות

תוכל להרחיב?

איך סוג הדמות משפיעה על ההחלטה של ריבוי או חוסר מפרקים?

אין סוג פשוט לפי הדמות

נניח הדמות של המאטריקס סצינת הלובי, לא הייתי רוצה עם מפרקים.

לדוגמא הדמות שיש לי של ספידרמן

שהוא נתלה עם יד על עמוד שאפשר יהיה לעצב את הצורת תנועה שלו על העמוד:

MajorWinters

New member
מה שאף פעם לא הבנתי...

זה את הסוג האמצעי בסקר. אני הצבעתי לפסלונים. מצד שני, גם דמות שאפשר לעשות לה הרבה תנוחות זה גם כיף. אבל אף פעם לא הבנתי דמויות שמגיעות עם מעט מפרקים... ממילא אם נזיז את המפרקים זה לא יתרום לדמות, ורק יהרוס את ההעמדה (כי נניח רק יד זזה זה נראה דבילי)...

Wing Chan

New member
מיפרקים = ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אני אוהב כמה שיותר מיפרקים. 20, 25, 30, 33 האאאאאאא הכול טוב! לא כזה מפריע לי אם הם נראים לעין (דמויות 12 אינץ', מישהו? למרות שברוב הפעמים הבגדים מכסים אותם), אני לא חושב שזה מוריד מהדמות. להפך אני חושב שזה דווקא מעלה את הערך שלה בפניי מכיוון שברוב המקרים, תרצו או לא, אני לא מחפש פסלון. אני מחפש אקשן פיגיור. פיסלונים זה משהו אחר וזה גם אחלה. אני רוצה שהדמות שקניתי (בהנחה שהיא לא פסלון) תוכל לזוז, שאני אוכל לראות איזה פוזה הכי טובה בשבילה, שאני אראה איך כול העזרים שבאו איתה מתלבשים עליה או יושבים ביד שלה, לראות אם אני יכול ליצור פוזה מסויימת שדומה לפוזה שראיתי בגרסא האורגינלית של הדמות (כמו בסרט או משחק וכ'ו)... אני גאה להיות היחיד בנתיים שבחר ב-3! (אבל זה לא ממש חוכמה, אנחנו שניים וחצי איש בפורום
)

שמתי לב שאני לא עניתי...

ובכן, אני הצבעתי לדמות בלי או כמעט בלי מפרקים... היא פשוט ניראית הכי חיה ככה... כאילו הקטינו את הדמות ועשו לה פריז-פריים... החסרון הוא שאי אפשר לשנות את הפוזה, ולכן אם הפוזה לא מוצאת חן בעיניי אני לא קונה את הדמות בכלל, וזה חבל... אני גם לא מבין את הסוג האמצעי... למשל, רוב המפרקים בדמויות של מקפארלן הם חסרי שימוש... הדמות מפוסלת כמו פסלון וכל תזוזה של מפרק שוברת את הקו האחיד... היד פתאום ניראית "שבורה" וכו'... ולכן, ברוב הדמויות שלהן אני גם ככה לא משנה את הפוזה - אז בשביל מה אני צריך את מעט המפרקים?

HackMachine

New member
הרבה מפרקים

אבל בצורה מוחבאת. כלומר שזה לא יפריע לריאליסטיות של הדמות. דוגמא: יש לי בובה של רובוט מ GUNDAM. עכשיו בגלל שזה רובוט אני מחשיב את המפרקים כמוחבאים כי זה חלק מהעיצוב של הדמות. דוגמא נוספת היא בובות של ENTERPRISE שיש לי. שם החביאו את הפרקים בכך שהביגוד עשוי מגומי גמיש שנמצא מעל המפרקים. זה יפה מאוד וגורם לדמויות להיראות מאוד אותנטיות.

למעלה