תקלות טכניות

צליל37

New member
שלום למחלקת הפורומים החדשים

מאז שהוחלפה המערכת אין באפשרותי להכנס לפורומים. יש כמה פורומים שאני כותבת פעילה שם וזה מאוד חסר לי. אשמח שתעזרו לי לפתור את הבעיה ולחזור ולהשתלב בצורה רגילה בפורומים. תודה ואשמח לפתרון מהיר בבעיה.

handlessman

New member
אני משתגע, פשוט אי אפשר לשלוח הודעות!!!

זה לא איזה משהו קטן שאפשר בלעדיו, אי אפשר לשלוח הודעות במערכת הפורומים החדשה... כפתור ה"שלח" לא מופיע לא בהוספת תגובה ולא בהוספת תגובה מהירה... זה רק אצלי ככה???? ונגיד מילא, ואני מעביר למערכת הישנה ושולח שם, בפעם הבאה שאני נכנס לפורום הזה זה חוזר לי למערכת החדשה, וצריך להעביר כל פעם, וזה משגע את השכל!!! חייבים לעשות עם זה משהו... תודה.

candy77091

New member
שתי תקלות

היום לא הצלחתי להעלות חלק מההודעות שלי בחלק מהפורומים, פתאום כותב לי הדף אליו רצית להגיע לא קיים משהו כזה , לעבור לפורום משוב וכו'.. תקלה שניה- לא התצלחתי להעלות תמונה לפורום למרות שהיא היתה בגודל המתאים 2000 קילובייט.

*superstar*

New member
הדגשת טקסט

שמתי לב שההודעות מודגשות רק בחלק מהפורומים, זה אמור להיות גורף או שזה באג?

באג במערכת החדשה

תראו מה קורה להודעות בשרשור ארוך שנדחק שמאלה. גם במערכת הישנה ההודעות היו יוצאות צרות, אך לא חתוכות. ובמערכת הישנה יכלת להוסיף קו תחתי כזה: __________________________________________________________________ וזה היה מרחיב את הודעה. עכשיו גם זה לא עוזר.

גם לי זה קורה

במחשב בבית יש את כפתור ה"שלח", במחשב בעבודה אין בכלל ולכן אני לא יכולה לגלוש מהעבודה בתפוז, רק לקרוא בפורומים מבלי להוסיף הודעות משלי. אין לי מושג מדוע זה קורה אבל זה ממש חבל.

Orel ICE

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo189.gif

1. במערכת החדשה קיימת מערכת לשבירת שורות ולכן סימון קו אורכי ארוך לא עוזר 2. השרשור כנראה קיבל יותר מדי הודעות ולא יושר, קורה

handlessman

New member
אולי...

אצלך בבית זה מחובר דרך המערכת הישנה ובעבודה דרך המערכת החדשה, ואז זו באמת אותה בעיה כמו אצלי... כי אני מדבר על אותו מחשב... (היי משום מה בפורום הזה מופיע לי ה"שלח" בפעם הראשונה במערכת הפורומים החדשה...!!
XD)

Nיה

New member
../images/Emo45.gif

גם בפיירפוקס, גם באקספלורר. באותה צורה אי אפשר לצרף תמונות להודעות.

handlessman

New member
באופן מפתיע ביותר, זה עבד!!

חשבתי שרק לפעם אחת, אבל הנה מופיע לי בכל הפורומים שזה עשה את הבעיה... ממש תודה!! אבל השאלה אם זה יכול לחזור, או שיש פורומים שעוד לא נכנסתי אליהם ואני אכנס אליהם ותהיה את הבעיה הזאת... כי אני לא מוכן לעשות את זה כל פעם (לא שזה קשה, פשוט מטרטר)

Orel ICE

New member

יש לחזור על אותו תהליך. לא נראה לי בכל מקרה שזה יחזור

Orel ICE

New member

היי עדי, מה הכוונה שלך מודגשות? האם תוכלי לתת לי דוגמה להודעה "מודגשת"?

*superstar*

New member
כאילו מישהו עשה |הדגש||סדגש| על כל הטקסט

בכל ההודעות בפורום. דוגמא לזה- פורום מגרש ביתי 1145

Orel ICE

New member

ייתכן שהבעיה היא לא רק במערכת החדשה. פני לפורום המשוב

למעלה