תקראו זה ישתלם לכם!!!

Drt Cell

New member
תקראו זה ישתלם לכם!!!

√ יש להקה חדשה שעוד אין להם אלבום קוראים להם DRY CELL הם מצוינים והם ממש צעירים עתיד יש להם יותר מלינקין לדעתי תכנסו לאתר שלהם: WWW.DRYCELLMUSIC.COM ואם אתם רוצים להוריד שירים שלהם תורידו מאודיו גלקסי יש שם הכי הרבה

lp2002

New member
תודה על ההמלצה

אני לא חושב שיש להם עתיד כמו לינקין פארק

™chester

New member
רותם אח שלי

בהתחלה אתה אומר שלינקין פארק זה להקה של כוסיות ואז אתה בא לפה ומתחיל לפרסם את dry cell ? איזה עתיד יש להם יותר מלינקין איזה, מה אתה מדבר? להקה טובה אבל קצת הגזמת למי שלא יודע שני חברי להקה ב dry cell לא עברו את גיל 16

Drt Cell

New member
שטרץ MY MAN

לא אמרתי שהם להקה של כוסיות רק אמרתי שכל הבנות שומעות אותם!!! בהההההההה חוץ מזה מה אתה משחק אותה??!! כולם יודעים שהבקסטריט בויס הם החביבים עליך! בהההה!!!

™chester

New member
רותם, מספיק להתלצף

יופי צחקת? נהנת? עכשיו צא מהפורום בבקשה, אל תפרסם להקות על חשבון לינקין פארק. אלא אם כן אתה רוצה שמורן דמול תשמע עלייך דברים רעים..

Drt Cell

New member
אם זו דמול אז תקשיבי...!!!!

לא יודע מי את בכלל את לא מענינת לי את התחת אז אל תשימי לב לכל מה שחן אומר!!! הבנת!!! כולכם הכלבות שלי ואני הבעלים שלכם אז שבו בשקט! SLIPKNOT RULZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!

IC4

New member
אחח סליפקנוט

סליפנוט היו לחברים טובים בתקופות קשות הם הבינו .... הם הבינו .... אבל עכשיו דרכינו נפרדו אמרנו יפה שלום האחד לתשעה
ואני מאחל להם שלא יהיו דפוקים יותר ממה שהם
סתם למה אני מדבר לא יפה , לא שמעתי את האלבום החדש שלהם אבל לפי מה שהבנתי הוא סתתאאאאאם נוצר כדי להחזיר את השם SLIPKNOT לאופנה SUM 41 BABY! נסיים בשירה של הסליפנטיסטים שזה אצלם בלב, או היה בלב פעם: What the hell did I do to deserve all of this

lp2002

New member
Drt Cell

תראה אין לי כולם נגדך אם אתה שונא את לינקין פארק ובאתה לפה רק בגלל זה שאתה שונא אותם אז תצא מהפורום הזה ואל תתנהג כמו ילד קטן כול אחד אוהב מה שהוא אוהב ומה רע בזה ששלינקין פארק יש בנות שאוהבות את הלהקה?

™chester

New member
זה בסדר אח שלי הכל טוב

drt cell זה חבר שלי שדלוק על איזו ילדה שמטריפה לו את המוח אז הוא מתחיל לדבר שטויות.

Drt Cell

New member
IP 2002 תקשיב לי טוב יא הומו מיזדין

אתה אל תגיד לי לאיזה פורום להיכנס! אז תרגיע את הפה שלך לפני שחברי הטוב שטרץ שהוא במקרה מנהל הפורום יעיף אותך קיבינימט! הבנת?! עכשיו לך תקבל בחומיה !!!1

™chester

New member
רותם אני לא מנהל את הפורום !!!!!

ונגיד שייקבלו אותי להיות מנהל, אם הייתי "מעיף" מישהו זה היה אותך על ניבולי הפה שלך

למעלה