תקשורת השמאל הנאלחת דיווחה על מתנחלים שנכנסו לבית ספר פלסטיני והיכו תלמידים

DANIAVNI

Well-known member
מה היא לא דיווחה בכותרת, איך הכל התחיל, רועה צאן יהודי הוכה על ידי נערים ערבים מבית הספר שגם שדדו ממנו את הטלפון הנייד.

אני לא נכנס לשאלה מה מוצדק ומה לא אבל אם אתם מדווחים תדווחו על האירוע מהתחלה ועד הסוף ואנחנו הציבור נשפוט.
חשקורת השמאל, חלאות שמאלניות על מלא
פשוט טימטום, למה זה משנה איך הכל התחיל ?

שייתפסו אנשי החוק את מי שאשם ויתחשבנו איתו
אבל
1. מדוע הפכת כל מי שבבית הספר ההוא לאשם
2. מי שם אותם, את המתנחלים לעשות דין .

איך אמר חולה הנפש ליישות הדימיונית בשעה של טירלול " האיש אחד יחטא ועל כל העדה תקצוף ..."
כנראה שגם לדעתך זה קשקוש בלבוש.

צביקה5311

Well-known member
מה היא לא דיווחה בכותרת, איך הכל התחיל, רועה צאן יהודי הוכה על ידי נערים ערבים מבית הספר שגם שדדו ממנו את הטלפון הנייד.

אני לא נכנס לשאלה מה מוצדק ומה לא אבל אם אתם מדווחים תדווחו על האירוע מהתחלה ועד הסוף ואנחנו הציבור נשפוט.
חשקורת השמאל, חלאות שמאלניות על מלא
לפני שבועיים אולי, נתניהו קיים מסיבת עיתונאים בה הציג את פילדלפי כאיום קיומי
למחרת הייתה מסיבת עיתונאים של גנץ ואייזנקוט
כל שלושת הערוצים (11,12,13,15) שידרו את זה בלייב
ערוץ 14 יצא לפרסומות.
אתה באמת מחפש איזון?
אני לא מכיר את המקרה הספציפי.
מדווחים בחדשות על שאלה שפרצו לשדה תימן, ואני לא מדבר על שרים וח"כים, לא הוגש ולו כתב אישום אחד
למה, המשטרה לא הגישה חומר ראיות לבית משפט.
פריצה למחנה צבאי זו עבירה חמורה על החוק.
לאומת זאת, בחורה בת 27 בתל אביב זרקה חופן של חול על בן גביר, ישבה במעצר ושוחררה למעצר בית לפני משפט. 3 נשים שנכנסו לבית כנסת בהרצליה שבו מתפלל יולי אדלשטיין, הניחו פליירים שקוראים לשחרור החטופים. בית כנסת, מקום ציבורי.
שוחררו אחרי שבע שעות. אחת בת 40 ועוד שתי פנסיונריות. הגבאי של בית כנסת התראיין לטלוויזיה ואמר שלא הוא קרא למשטרה אלא אבטחת אישים.
אתה עדיין מחפש איזון?
עם ישראל נקלע למשבר. ימין וכל מה שלא, אנחנו בפרשת דרכים. האם ניתן להמשיך פה דו קיום בינינו או לא. אם אני רואה בך משיחי ואתה רואה בי עוכר ישראל ובוגד, אולי מיצינו את הביחד?

למעלה