תקשור שקיבלתי לפני מספר ימים

רותי 11

New member
תקשור שקיבלתי לפני מספר ימים

תקשור שקיבלתי לפני מספר ימים עבור הקבוצה שלי - אך מכיוון שיש בו מידע שמתאים לכלל הציעו לי לפרסם אותו עבור כולם - אני מעבירה אותו כאן כפי שהוא התקבל תשמיטו את מה שלא מתאים לכם והעיקר קבלו אותו באהבה ממני ומההדרכה שלי חברי קבוצה יקרים כפי שיודעים אתם השער הקרוב והמשמעותי ביותר עד שלנת 2012 יהיה ב - 11.11.11, וכפי שאתם מבינים ויודעים שמספר 1 מסמל פריצה, הנהגה והתחלה חדשה, למרות ששנת 2011 אינה התחלה אלא סיכום של כל התהליכים שעברתם עד כה, היא אכן שנת פריצה לאותם אנרגיות שספגתם לאורך השנים האחרונות ולאור כל ההתפחות שעברתם זאת שנה של פריצה אנרגטית עבור רובכם והיינו אומרים עבור כולכם אצל כל אחד ואחד מכם זה מגיע באופן ורובד שונה. המסר שלנו אליכם לקראת אותו יום שער הוא להיערך אנרגטית אליו לאותה קבוצה שנשארה יש לכם עבודה מסיבית בימים הקרובים אשר יכינו אתכם לקראת אותו יום שער, אנו רוצים להספיק להטמיע את זוג סלילי ה-ד.נ.א האחרונים משום שמאותו יום הדברים ישתנו בצורה מואצת עבורכם ולכן חשוב שתהיו מוכנים וערוכים לכך, עליכם להיות קשובים מאוד מאוד לאותו יום אתם נכנסים כעת לתקופת חגים עבורכם ועבור העם היהודי והשינוי האנרגטי יהיה מואץ בימים אלה בעקבות אותה כניסה אנרגטית אשר זורמת לעולמכם בתקופת החגים, הפעם האנרגיה שתיכנס תהיה בסימן של התפתחות ופריצה אנרגטית מועצמת אשר תעצים אתכם כעם וכפרט בתוך העם המופלא שלכם. תנו לתקופת החגים הקרובה את הזמן שלכם להתפתחות למנוחה ולהקשבה לגוף שלכם הפיזי אל תנסו להתחיל דברים חדשים סגרו מעגלים זאת התקופה לעשות זאת כדי להיות מוכנים בצורה נקייה יותר לקראת אותו יום שער, תקופת החגים זאת תקופה מופלאה לסגור מעגלים חברתיים ומשפחתיים והפעם עוד יותר מתמיד. היו ערים לתגובות שלכם כלפי הסביבה היו ערים לתגובות של הסביבה אליכם ואל תבטלו אותם משום שאותו ביטול בעצם דחוק את הדברים ולא משחרר אותם. אין אנו אומרים שאתם צריכים להיכנס למצבים של לחץ ומלחמה אישית עם עצמכם והסביבה אבל בהחלט להיות קשובים ובעיקר ממקום של ראייה גבוהה ולא ליפול לאותם דרמות משפחתיות, יודעים אתם כבר לעשות זאת לראות את הדברים מלמעלה ולכן אנו סומכים ובוטחים בכם שלא תאפשרו לעצמכם ליפול לאותם מלכודות רגשיות אשר מאופיינות בחגים. אין זה מקרי שהחגים שלכם נופלים זמן קצר לפני אותו יום שער, זאת מתנה עבורכם לעשות את השינויים שלכם ולהתעלות מעל כל הדרמות ולסגור מעגלים אישיים ומעגלים חברתיים. כמובן שהתקשור הזה מתאים לכולם אבל לא כולם עוברים את התהליכים שאתם עוברים ולכן זה נכון חלקית לכולם - לגביכם ציינו שאתם אמורים לעבור עוד הטמעה של סלילים ולגבי השאר הכל מתאים להם. מכאן אנו שולחים אליכם ברכת חג שמח ושנה טובה עבורכם ואם יש לכם שאלות אשר מתייחסות לתקשור זה או כל שאלה אחרת אנחנו כאן לתמוך בכם

למעלה