תקשיבו אנשים...

איילפ

New member
זה רק אני...

...או שהסמיילי הזה נראה פסיכוטי?

TsLiLuSHSH

New member
לי יש תמונה עדכנית ,אבל .....

זה נראה לי פתטי עד כדי גיחוך להעלות תמונה בפורום ! כאילו מה... שכל העולם יראה אותי בלי שאין לי שליטה על זה ?! what the FUCK .... לכן לא פלא שהרעיון אינו בר-ביצוע ... אני יכולה לסרוק ולשלוח באופן פרטי (יעני דרך מסרים) למי שבאמת מעוניין... רק תהיתי- האם ההיענות לשאלות של אנשים שנראים טוב תהיה גבוהה מהרגיל ?

גם ביומיום

אנשים רואים אותך בלי שיש לך שליטה על זה. אלא אם כן את הולכת עם כאפיה מסביב לפנים
ואי אפשר לשלוח דרך מסרים צלילוש.... דרך אי מייל אפשר
אז אם בא לך: [email protected]

TsLiLuSHSH

New member
העלית נקודה טובה ...

להסתובב עם כאפיה? הממממ ... איך לא חשבתי על זה קודם
מממ אולי בערב-לילה אני אשלח , כי עוד שעתיים יש לי בגרות בתושב"ע ואז אני צריכה לקורע ת'תחת למתמטיקה ... אבל נחשוב עלייך
, בתקווה שההודעה שךף עדיין תהיה באיזור ולא תיעלם מעיניי עקב שרשורי-יתר ...

nosa85

New member
לפי דעתי..

זה בכלל לא פתטתי.. דווקא מעניין לראות מי מסתתר מאחורי הכינוי, וזו טבעו של בנאדם שיתעניין איך מישהו/ נראה/ית.. אבל, אם שמת
אני לא העליתי תמונה, אלא נתתי לינק, כך שיש לי שליטה על זה, כי גם אני חשבתי על זה שכולם יראו אותי, ואני בדרך כלל לא מחליפה תמונות ברשת, כי זה לא מי יודע מה בטוח.. ובקשר לשאלה.. האם ההיענות.. תלוי באנשים שנמצאים כאן, ולפי הזמן שביליתי כאן מתחילת בואי לפורום, רובם אם לא כולם בעלי ראות אוביקטיבית ורצון לעזור לכולם.. כך שלא נראה לי שאיך הוא/היא נראה/ית יהיה השיקול בעת כתיבת תגובה כלשהי אני מאוד מקווה שאני צודקת..

../images/Emo42.gif../images/Emo25.gifאם כבר מדברים על שרשור

תמונות...אני מזמינה אתכם לפורום ג'ניפר לופז, לצפות בשבירת שיא של שרשור תמונות ענקי, שכולל 465 הודעות (הרוב תמונות כמובן) השיא היה 450, הוא שבור כבר
כאן

פבפ

New member
אחחח, איפה השירשור הענקי

שעשינו בפורום מתגייסים....

../images/Emo42.gif../images/Emo25.gif../images/Emo6.gif

אני בטוחה שהשרשור בפורום מתגייסים לא עולה על זה..

תלוי מאיזו בחינה...

מבחינת אורך של הודעות בכלל,היה בפורום מתגייסים שירשור תמונות אחד שכלל מעל 800 הודעות...אנשים עוד כתבו,אבל אז למנהל הפורום נמאס והוא מחק אותו.היום אי אפשר למצוא אותו בפורום. בכלל בפורום מתגייסים היו כמה שירשורי תמונות בהיסטורייה שלו. פייד!

moon light2

New member
../images/Emo12.gifכנסי לפה../images/Emo26.gif../images/Emo29.gif

מזה השרשור הענק הזה בפורום שלך?!?! פפפפוווווווווווווווולללללללללללללל תמונות!!!!

../images/Emo42.gif../images/Emo25.gifזה נקרא

שרשור תמונות שיא!! השרשור תמונות הכי גדול שהיה אי פעם בתפוז!!

פבפ

New member
כל הכבוד ../images/Emo45.gif

יש לנו 3 תמונות מתוך 40 חברי פורום אולי יש עוד סיכוי....

היי!

גם התמונה שלי נמצאת פה... היא רק בגלריות,אבל עדיין. אתם בכלל מודעים לקיומן של הגלריות? פייד!

למעלה