תקשיבו רגע...

ח"כ בתפוז ../images/Emo43.gif

אליעזר זנדברג, הידוע בכינוי מודי, הוא עורך דין במקצועו, אבל הוא גם ח"כ מטעם מפלגת "שינוי". מודי זנדברג נולד בשנת 1962 בחיפה, שם הוא מתגורר עד היום. הוא נשוי ואב לשלושה, בוגר אוניברסיטת ת"א תואר LLB במשפטים. בצה"ל הוא שרת כסגן בפרקליטות הצבאית, והוא פועל כחבר כנסת מזה כ-10 שנים. בעבר היה חלק מסיעת "צומת", גם כאשר התמזגה בשנת 1996 עם מפלגות "הליכוד" ו"גשר". מאוחר יותר הצטרף למפלגת שינוי. בעבר היה גם סגן שר החינוך, התרבות והספורט. היום היא יו"ר אגודת ידידות ישראל-פינלנד וישראל-אפריקה, חבר בוועדת משנה לאינטרנט וטכנולוגיית המידע, יושב ראש ועדת המשנה להייטק, וחבר בועדת הכנסת, הועדה המיוחדת לקידום מעמד הילד, ועדה למאבק בנגע הסמים, ועדה לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי, ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא משק המים. היום בשעה 20:00 נארח את מודי זנדברג בפורום מובטלי הייטק. אתם מוזמנים להכנס ולהשאיר שאלותיכם כבר עכשיו!

../images/Emo26.gif ח"כ בתפוז ../images/Emo150.gif

אליעזר זנדברג, הידוע בכינוי מודי, הוא עורך דין במקצועו, אבל הוא גם ח"כ מטעם מפלגת "שינוי". מודי זנדברג נולד בשנת 1962 בחיפה, שם הוא מתגורר עד היום. הוא נשוי ואב לשלושה, בוגר אוניברסיטת ת"א תואר LLB במשפטים. בצה"ל הוא שרת כסגן בפרקליטות הצבאית, והוא פועל כחבר כנסת מזה כ-10 שנים. בעבר היה חלק מסיעת "צומת", גם כאשר התמזגה בשנת 1996 עם מפלגות "הליכוד" ו"גשר". מאוחר יותר הצטרף למפלגת שינוי. בעבר היה גם סגן שר החינוך, התרבות והספורט. היום היא יו"ר אגודת ידידות ישראל-פינלנד וישראל-אפריקה, חבר בוועדת משנה לאינטרנט וטכנולוגיית המידע, יושב ראש ועדת המשנה להייטק, וחבר בועדת הכנסת, הועדה המיוחדת לקידום מעמד הילד, ועדה למאבק בנגע הסמים, ועדה לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי, ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא משק המים. היום בשעה 20:00 נארח את מודי זנדברג בפורום מובטלי הייטק. אתם מוזמנים להכנס ולהשאיר שאלותיכם כבר עכשיו!

דRדכוסי

New member
למה פעמיים?

בטח אנחנו 1 הפורומים הראשונים שהם כתבו את זה אז בהודעה הראשונה הם שחכו לעשות קישורית?

תקשיבו רגע... ../images/Emo29.gif

מצטערת שלא הייתי פה בזמן האחרון, אבל האינטרנט שלי חושב שהוא קיפוד (וזה לא דבר טוב). מחר אני אנסה לסדר אותו (או ג´וי, עוד יום שמבוזבז בשיחות עם אנשים מתבל...
), או שאני אקווה לנס שאיכשהו האינטרנט יתחיל לעבוד שוב (אני טובה בלקוות לניסים! ^^). אם זה לא יעבוד אז א. אני מחליפה חברת אינטרנט, ו-ב. אני אתן לאופיר (ילדונת) לשמור על הפורום עד שאני אחליף חברת אינטרנט...

../images/Emo124.gif תרימו ת´רייטינג ../images/Emo45.gif

מה משותף ל"מכושפות", "הכי גאים שיש", "סברינה", "הבית הלבן", "חברים", "לחיי האהבה", "בנות גילמור", "דוסון קריק" ו"של מי השורה זאת בכלל?"???? נכון! לכל הסדרות יש פורומים ב-
, אולם כולן גם משודרות בערוץ 3. מנהלת הערוץ שמביא לנו את הסדרות הטובות בעולם, ליאור גטריידה, וכן איש הפרוגרמינג של הערוץ, יובל קניג, מתארחים היום ב-17:00 בפורום טלוויזיה. תוכלו לאול אותם שאלות בנושא תכני הערוץ, תוכניות מקור ויבוא, תרגומים ועוד... כנסו כבר עכשיו והכניסו שאלותיכם!
********************************************************** אירוחים נוספים השבוע בתפוז: 15/10- פורום פונדקאות מארח את עו"ד יריב דקל 16/10- פורום נפגעי תקיפה מינית מארח מומחית לטיפול בטראומה 20/10- פורום מתכונים מארח את רפי אהרונוביץ´ 21/10- פורום ריקודי עם מארח את מחבר הריקודים והמורה הותיק יענקלה לוי. הודעות מפורטות על האירוחים יגיעו בהמשך.

LeAnNe

New member
../images/Emo102.gifניצלוש../images/Emo102.gif

רק רציתי להגיד כמה דברים ממש לא חכמים שלא קשורים לפורום: -
על עמוד מספר 3!!! אנחנו בדרך הנכונה!. - קבלו במחיאות כפיים את האייקונים החדשים
. -מה משותף ל"קטנטנות" ו"בריתני ספירס"?

Co¥oTe

New member
../images/Emo49.gif!

-האייקונים הם לא חדשים,פשוט תפוז החזירו אותם,ואני מחכה בסבלנות שיגיע תורה של המדוזה שלי. -הממ.. את שניהם אוהבות רק בלונדיניות טבעיות שבכל זאת חימצנו מכיתה ב´? (נו אופנס
)

Snitch

New member
אמממממ... ../images/Emo88.gif

לא יפה להשוות ביני לבין קתנתנות
אני יותר שאווה

../images/Emo95.gifוהחוק מה הוא אומר? ../images/Emo88.gif

עו"ד יריב דקל הינו עו"ד המתמחה בדיני המשפחה והמעמד האישי והיה בין עורכי הדין הראשונים אשר החל בניסוח הסכמים, וייצוג הורים מיועדים ופונדקאיות בפני הוועדה, עו"ד דקל נענה להזמנתנו להתארח בפורום הפונדקאות של תפוז ויענה על שאלות המשתתפים בנושא הליכי הפונדקאות עפ"י החוק לנשיאת עוברים (אישור הסכמים ומעמד הילוד), הנכם מוזמנים להשתתף בפורום ולהעלות שאלות בנושא זה. עו"ד דקל יתארח היום בין השעות 19:00- 21:00 בפורום פונדקאות . הקדימו להשאיר שאלותיכם! ************************************************************ אירוחים נוספים השבוע בתפוז:
16/10- שרי עוז, מומחית לטיפול בטראומה בפורום נפגעי תקיפה מינית. 16/10- ערן ריקליס, במאי, בפורום סרטים. 16/10- רם אורן בפורום ספרים וספרות, לרגל הפיכת ספרו "פיתוי" לסרט. 16/10- שרון אלכסנדר בפורום אומנויות הבמה. 16/10- זלמן דגן, נווט במירוצי מכוניות, בפורום מכוניות. 19/10- די.ג´יי ויק בפורום חיי לילה. 20/10- השף רפי אהרונוביץ´ בפורום מתכונים. 21/10- יענקלה לוי, מחבר ומורה לריקודי עם בפורום ריקודי עם.

../images/Emo26.gif../images/Emo36.gif ../images/Emo29.gif

זה לא מקובל שתתחילו פה מריבות של "למי יש את הפורום הכי טוב", אתם כולכם עכשיו חלק מקהילה חדשה שנקראת "פורום קוויזים" אז תתרגלו לזה ותתרגלו לאנשים שכאן... אני יכולה להעיד שכל האנשים בפורום ה"פ הם שולתים אחד אחד, אנשים ממש מדהימים. את רוב האנשים האחרים אני לא מכירה, אבל אני ממש רוצה להכיר, כי לפי מה שראתי עד עכשיו כולם פה ממש אנשים מגניבים, וחוץ מזה שכולם אוהבים קוויזים, אז זה כבר אומר משהו טוב על האישיות שלהם
אז מעכשיו תהיו נחמדים אחד אל השני, ואם אתם לא מצליחים, אז לפחות אל תתחילו לריב. מובן?

shabluly

New member
לא התכוונתי להתחיל מריבה...

זו הייתה שאלה מתוך התענינות כללית

אופיר, הגעתי למסקנה:../images/Emo19.gif

אני מתה עלייך!
\חיבוק| ו...הריב מאתמול נמחק, או שפשוט דמיינתי אותו..?

למעלה