תקשיבו שנייה

תקשיבו שנייה

תשמעו, אני לא יודע אם אני צריך לפתוח על זה נושא אבל זה חשוב לי שאף אחד מפה לא היפגע. מי שלא בא לפגישה אתמול ויידע שיש פגישה אך לא יכל לבוא אז הפסיד. אבל אני מדבר על אלו שלא אמרו להם או שאמרו והם לא שמו לב אז סליחה מראש אני בשם כולם מצטערים. יום נעים ביי מור, אנחנו מצטערים!! שיר, אנחנו מצטערים!! לכל מי שאני לא מכיר מצטערים

yuviz

New member
היה מפגש?!

אני בכלל לא ידעתי!!!!! אתם כאלו לא הוגנים.. כבר שנה אנחנו מדברים על מפגש וכשיש אתם לא מודיעים??

yuviz

New member
של כמה חברים טובים מהצ'אט?!

זה לדעתי ממש מגעיל מצדכם.. אנחנו פורום הצ'אט הוא תוצאה של הפורום! כולם צריכים להיות מזמונים או לדעת לפחות! אוףףףףףףףףףףף זה כזה טיפשיי..

yuviz

New member
אתם יודעים מה.. טוב זה כבר עבר לא

שווה לי לכעוס על זה.. אבל אני בכל זאת עצובה..

כנסי...

יובל, נכון? היינו כבר הרבה ילדים.... אני אישית אותך לא מכירה.... רצינו להיפגש כמה חברים שהכרנו ואנחנו מדברים כבר מלא זמן בצ'אט... ורצינו משו קטן, אינטימי!

יובל כנסי רגע וגם מי שלא היה מוזמן

תקשיבו זה לא היה מפגש של הפורום זה היה מפגש של ילדים שהכירו דרך פה ורצינו להיפגש מה הבעיה

yuviz

New member
אוקיי הבנתי... אבל זה מעליב תודו

שאתם מדברים על זה אפילו שלא אמרתם לכולם...

yuviz

New member
טוב עזבו!! אני לא עושה מזה עניין..

היה מה שהיה..

תקשיבו...אין לי טענות לאפ'חד!!!

ואני לא רוצה שתעיפו אותי מהפורום בגלל מה שאני יאמר עכשיו!! אבלל...רק שתדעו שמאוד פגעתם במי שלא הזמנתם ושזה היה ממש מגעיל!!! כיי....אנחנו דיברנו המון זמן על מפגש מעריצם ודווקא שהיה לא הודעתם! זה חוסר התחשבות במי שלא הזמנתם!!!!!! ואם בא לכם..תוציאו אותי מהפורום כי ככה לא מתנהגים "חברים"!!!! אז תעשו מה שבא לכם אני אמרתי את דעתי..בקשר למה שעשיתם!!!!

זה לא היה מפגש מעריצים

זה בדיוק כמו שאני אתקשר לחברים שלי ואגיד להם להפגש איתי נפגשנו כמה חברים טובים

זה ממש לא קשוררר

כאילו שאסור לכמה חברים להיפגש מה הקשר למפגש מעריציםם

פחחחח אלק לא קשור

אל תעשי ממני מטומטת כי אני לא!!! הבנתי שהזמנתם רק ת"חברים הטובים" שלכם אלה שמועדפים עליכם!!!! אז יופי אני ממש "שמחה" בשבילכם!!! אבל בפעם הבאה שתקבעו מפגש תתכננו שאפ'חד ממי שלא בא ידע מזה כי אז הוא יפגע וחבל!!!!! לא שאני נפגעתי..אני רק אומרת ת'אמת!!1 ואני לא יתחנן בשבילכם שתזמינו אותי למפגש שלכם כי לי אתם לא עושים טובות!!!!!!!!!!( לא שיש לי משו נגדכם)!!!!! פשוט..חשבתי שאתם ילדים אחלה ושאפשר לסמוך עליכם ולא ילדים שתוקעים לך סכין בגב אבל כנראה טעיתי!!!!!!!!

תשמעי

אולי אנחנו באמת אחלה? את לא ממש מכירה אותנו ואנחנו לא מכירים אותך! אז רצינו משו קטן ואינטימי עם חברים קרובים שלנו! זה לא קשור לאפחד אחר פה... אין לכם מה להיפגע!!!!!!!!!! <---- תפנימו

הפנמתי טוב מאוד.....

אבל...אם היית במקום אלו שלא הוזמנו היית מרגישה אותו הדבר..ולא אחרת!!! אז בוא נגיד שזה היה פווגע!!! אני לא רוצה להיפגע ממכם כי אנ'דעת שבכלל לא אכפת לכם ממני!!!!! ואני כולה אמרתי מה אני חשבתי ועדיין חושבת!!ומותר לייי להגיד מה שבא לי להגיד ומה שאני חושבת שנכון...כי אין אפ'חד בינתיים שאסר עליי!!! אז...מצדי תתרגזו עלי תכעסו עליי או תקללו אותי..!!!!זה לא מעניין אותייי!!!!!! ואם אני עדיין לא הכרתי אותכם זה לא בגלל שלא רציתי זה בגלל שלא נתתם לי!!!!!!! זהוו אין לי יותר מה להגיד לכם אמרתי ת'כל מה שאני חושבת!!!ועכשיו אתם(מי שהוזמן וארגן ת'מפגש הזה)צריכים להפניםםםם!!!לא אני!!!!

למעלה