תקשיבו שנייה

ואני חושבת שאני 'דעת מי אלה שהוזמנו

ואולי שכחתי כמה אבל בגדול אני בטוחה שאני 'דעת מיייי הוזמן!!!!

yuviz

New member
קטנה אהבת חיי את לא חושבת שהגזמת??

אוקיי נעלבת.. וגם אני.. ועבר לי אבל לא צריך לעשות מזה כזה ביג דיל!!

לא נעלבתי...

ואני לא עושה מזה עניין!!!!!! מותר לי להגיד מה שאני חושבת!!!!1 ואני עשיתי את זה בשביל מי שנעלב?????!!!!!!! וממש לא הגזמתיייייייייי

רשמתיייי במדויקק שאני אומרת מה שאני

חושבת!ואמרתי גם שאין לי שומדבר נגדם!!!!1 ואני ממש שמחה שהם נהנו אבל הם פגעו בילדים אם הם לא שמו לב!!!!! ועזבי ת'עניין אין לי כוח להיכנס לזה שובבבב טוב אני זזתי לעשות שיעורים(באסה) צ'או ממי!!!

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif תאמיני לי שאם זה היה קורה לך

היית עושה מזה גם ביג דיל בול כמו שזאתי למעלה עושה... גם אני ממש ממש ממש כעסתי שלא הזמינו אותי...

יאווו... תבכוו וזהוווווווו!!

אנשיםם... מה נסגרר איתכםםם???? בסךך הכלל פגישה של כמה חבריםם!! הייתי אמורה לבוא ולא יכולתיי... סורי שלא באתיי!! ו... זהוו א!ה2תת.... 0פ*7!שש!!!

sapir161

New member
כנסו כולםםם

איזה רעים אותי לא הזמנתם? חחחחחחחחח סתםםם הזמינו אותי ברגע האחרון לא יכולתי לבוא...

הקיצר,אלה שבאו מצודדים ואלו שלא

באו כועסים...חבל שזה קרה...אבל מי שלא הוזמן צריך להבין שזה לא משהו אישי פשוט זה כמה ידידים ממש,והםן רצו את זה לבד וזה בסדרר....עזבו חבל לכם לכעוס על שטות...לגמרי..!!!! אלה יגאל יוני וכדומה...פעם הבאה אני מציעה שתעשו פגישה גדולחה יותר עם מספר משתתפי פורום רב יותר...ככה אפח'ד לא יכעס ויהיה כיף...!! מי שבא...אני מקווה שנהנתם...מי שלא...לא נורא... נ.ב---מי שחושב שאני מדברת ככה כי אמרו לי אז הוא טועה....!!! הילה..

הדרוש13

New member
אוישש...מה אתם מתים? כולה מפגש!!

גם אותי לא הזמינו...אז מה?! זה לא כזה איכפת לי...יש פה כמה שאני ממש מכירה ואל ניראה שאני מכירה אף אחד שהיה במפגש...שכל מי שהיה..אני מקקוה שהוא נהנה... שיהיה לכם בכיף!! זה כמה חברים טובים.זה לא מפגש פורום וגם לא מפגש מעריצים הבנתם?????? זהו!! ביי!!

למעלה