תראו את זה!

• פותח הנושא Dtiup
  • פורסם בתאריך

Black Soul Om

New member
בואנה יא גנובים! 15 אריזות של קוקומ

ן יכולים להיות מאנ'ציז באאאאן זונה! אני בעד! לשלוח 15 אריזות לקבל ת'20 קילו... חחחחח ואז לפרק את כל הקוקומן

נהה זה יותר מדי סלקטה?

מה אם תרצה איזה המבורגר באמצע הקערית החמישית?

אחלה כיפאק!

אני לא רואה את זה מביא אנשים לדאנס או להוריד אפילו שירי רגאיי ולחפור קצת כך שאני לא מוצא בדיוק את התרומה של העניין לרגאיי, אבל מגניב דווקא, למה לא?

Dtiup

New member
למה לא?

כי תחשוב שדבר מתחיל להמתסחר איי פעם יצא מזה משהו טוב? אני לא חושב.. נסה להגיע לדעתי.

תלוי למי, תלוי למה...

תגדיר מיסחור. בוב מארלי הוא אולי האומן הכי ממוסחר ששמעתי, רק שלו לא היה אכפת מכסף כנראה. המיסחור שלו למשל מתבטא בזה שהוא שר כמעט רק באנגלית ולא בפטואה שיבינו אותו, והביא את המסרים של הראסטאפאריי מחוץ לג'מייקה. זו הייתה המטרה שלו והוא עשה הרבה דברים בשביל לממש אותה. זה לא פחות להתמסחר בעיניי, ואני לא מוצא בזה שומדבר פסול. זה לא שהוא הלך נגד העקרונות שלו או משהו. כשאומן מתמסחר וזה גורם לו ללכת נגד העקרונות שלו, זה בעיניי להתמסחר בצורה כבר לא טובה...

Dtiup

New member
תראה

בוב מארלי לא בדיוק התמסחר מסחור זה עניין שאמן מתחיל לעשות מוזיקה בשביל כסף.. ובוב אף פעם לא עשה את זה.. אז הוא לא ממוסחר.. מה שכן הוא מוכר וידוע בעולם... והוא עשה את זה טוב לעומת הקורנפלקס למשל..

Syndrome

New member
../images/Emo151.gif וזאת בדיוק הסיבה שבגללה כתוב

"לא תעשו לכם תמונה...", לא ככה? Selassie-I knows too סליחה על הכבדות והמשך ערב נעים...

למעלה