תראו מה חברים בפורום השכן שולחים לי במסר אישי

BeniTaz

New member
מה זה "מערכת נורמלית"?

אשמח אם תיתן לי לינק לפורום בעל מערכת כזאת.

danielmo1

New member
IPB

המערכת הכי טובה היום לדעתי, ובלי שום קשר אפשר לבנות מערכת ספציפית שמתאימה לצרכים שלנו.

yair_bar

New member
מנהל
עזוב

זו מלחמה עבודה. התוכן עבר לרשתות החברתיות. הטראפיק באתרי הפורומים יורד בצורה דרסטית, החברות מאבדות גובה ואתרים עומדים להסגר.

בטח תפוז שעדיין בבעלות בן דב לא ישקיעו שקל. מנסים להחזיק את הראש מעל המים

ותן לי לקצר ולענות לך על השאלה - לא, שום השקעה ושום עיצוב ושום UI לא יעזרו ולא יביאו עוד גולשים.

לא - אתה טועה. תאמין לי הפעם

חבל שאתה ממשיך להתווכח - זה פשוט לא המצב

כן - הפעם, בניגוד לתמיד אני מבין על מה אני מדבר

כי בחו"ל זה בחו"ל

כן - גם בחו"ל הטראפיק של אתרים בירידה מתמדדת

מה לעשות? סיימת כבר עם המלפפון?

danielmo1

New member
אף אחד לא רוצה להרוויח כסף או לנסות להיות

אתר הMMA הפופולרי ביותר בעולם, סה"כ רוצים מקום שכיף להיות בו עם אנשים שאתה מכיר ומתעניינים באותו תחום שאתה מתעניין בו.

danielmo1

New member
ולמקרה שהתגובה הייתה אליי (למרות שמסופקני)

אין תחליף לפורומים, גם בימנו נכון לרגע זה.

yair_bar

New member
מנהל
אתה מנסה לשכנע את עצמך?

אמירה כללית מדי.

מבחינתך או מבחינת ידע אולי (לדעתך) אין תחליף. מבחינת ההמון יש תחליף מצויין, ממוקד יותר ואישי יותר

danielmo1

New member
יאיר אתה מנסה להוריד רעיון טוב לדרגת לא טוב

ואני אסביר לך איפה הטעות שלך
לנו יש בסיס לא רע בכלל של משתמשים שנכנסים באופן יומיומי.

שוב אתה מצפה לשיגשוג בספורט שעדיין לא קיים בארץ, עובדתית הפורום לא ממש בשיא ההצלחה גם בתפוז, אם מערכת נוספת תהיה נוחה יותר זה מה שיעשה את ההבדל, תפוז גם לא ממש מפרסמים את הפורום והוא די חבוי, ובלי כל זה, אפשרי בהחלט לפרסם את הפורום ברשתות חברתיות אני לא מבין את הדרמה.

yair_bar

New member
מנהל
אתה מערבב בין דברים. אני לא כועס

לא דיברתי על הפופולריות של הספורט בכלל, אלא על הפלטפורמה של פורומים

danielmo1

New member
אני יודע שאתה לא כועס

פשוט אני עד היום לא מצאתי פלטפורמה טובה יותר לדיונים רחבים בנושאים שונים פרט לפורומים, רשתות חברתיות לא יכולות להציע את אותו השירות של מתן מידע בצורה נוחה כמו פורום

אם יש לך פלטפורמה נוחה יותר אני אשמח לבדוק אותה

yair_bar

New member
מנהל
אתה שוב לא יורד לסוף דעתי

אני מדבר איתך על נטישה של הפורומים ואתה אומר לי שלדעתך זו פלטפורמה נוחה. אין סתירה. יש עובדות

אגב, אם כל החברים בפורום היו חברים בפייסבוק או כותבים בדף משותף היו את אותם דיונים בעדכונים נוחים יותר, היית יודע בזמן אמת מתי מישהו הגיב לך, יכולת לעשות לייק שנותן יכולת לדעת נטיות לב של שאר הכותבים בפורום לרוב לא מגיבים, אנשים היו שוהים שם בממוצע זמן רב יותר מאשר בפורומים וכו' וכו'

danielmo1

New member
2 המערכות הכי פופולריות בעולם היום הן

phpbb שהיא מערכת חינמית (אבל מאוד איכותית) והשנייה היא IPB שהיא מערכת לא חינמית אבל איכותית ביותר

דוגמאות ניתן למצוא כאן (פתחתי פורום דמו כדי שתוכלו לבדוק, זה העיצוב הבסיסי ביותר שמגיע מהחברה וניתן לשנותו כמעט לגמרי לפי צורכי הפורום)

http://a37133.demo.invisionpower.com/index.php?/topic/1-welcome/

זה פורום IPB

פורום phpbb הוא קצת פחות איכותי אבל חינמי וניתן לשינוי גם הוא.

BeniTaz

New member
זה כמו הפורום של שרדוג לצורך העניין

אני מבין שזה עניין של טעם אבל אני פשוט שונא את המערכת הזאת! צריך לדפדף כל כך הרבה עמודים כדי לעבור על כל התגובות.. היא מסורבלת, רק 10 הודעות לעמוד וגם שם כל עניין העריכה זה על פי השקעה.
אם אתה רוצה להגיב למישהו בשרשור אז אי אפשר להגיב לו באופן ישיר, אלא רק לצטט את דבריו. זה נראה לי קצת פרימיטיבי ביחס לפורום שלנו.
אני אוהב את התוכן בשרדוג רק מתבאס כל פעם להיכנס לשם בגלל המערכת הזאת. באופן אישי אני חושב שהמערכת של הפורום הזה יותר נוחה. אבל שוב, דנו על זה בעבר וכל אחד והטעם שלו.

בכלל, אני חושב שמערכת התגובות הכי נוחה היום זה הפייסבוק. והמערכת של תפוז הרבה יותר קרובה למערכת הפייסבוק מבחינת הדמיון והנוחות.

danielmo1

New member
יש פלטפורמה של פורום דרך הפייסבוק

מה דעתכם על זה? אפילו יאיר יהיה מבסוט

BeniTaz

New member
כן.. זה משהו שצריך לחשוב עליו

אבל שוב, אנשים מגיעים לכאן בגלל שיש לפורום חשיפה גדולה בגוגל. בפייסבוק זה גם סוג של קהילה סגורה שנילך ונצטמצם.

yair_bar

New member
מנהל
עוד פעם פספסת אותי

אני מבכה את המצב, ממש לא מבסוט ממנו.

אם תשים לב, היוזר שלי היה מהראשונים בתפוז. למען האמת אני מלווה את עולם התוכן הישראלי ברשת שנים ארוכות ממש מתחילתו (עוד מעידן ה BBS) ומבחינתי זה עצוב מאד, אבל שלב טבעי.

פעם היינו כותבים בקבוצות דיון ב Usenet. החיים מתקדמים

danielmo1

New member
הבנתי אותך לגמרי, פשוט לא נתת פיתרון

האם לדעתך אין פתרון בשלב זה?

למעלה