תראו מה מצאתי
ושיהיה כבר
חדש או משהו

תראו מה מצאתי../images/Emo6.gif ושיהיה כבר ../images/Emo32.gif חדש או משהו

בעמוד הראשי של הפורומים של תפוז מוצג הסקר של הפורום.. אמנם לא עדכני , אבל משעשע!!

../images/Emo126.gifבא לי הכי כיף ../images/Emo9.gif

הכי כיף זה לסיים סוףסוף עם היבטים בעיצוב הכי כיף זה לעוף מהבצפר אחרי ריב עם המורה הפוסטמה הכי כיף זה לנסוע לראשון בידיעה שאני הולכת לפגוש את הגרעין הכי כיף זה להגיע לראשון ולפגוש את כולם הכי כיף זה להכיר את הש"שנים של הגרעין בראשון הכי כיף זה ג'אם באמצע הרחוב הכי כיף זה לשבת במרפסת בדירה של הגרעין , לעשן, ולדעת קצת יותר הכי כיף זה ארוחת ערב משותפת לשני הגרעינים הכי כיף זה לחייך הכי כיף זה ללכת לסדנא ובדרך להמשיך לדבר עם הש"שנים הכי כיף זה לצחוק עם כולם הכי כיף זה שהם השקיעו בנו והכינו לנו פעילות ממש טובה ומעניינת הכי כיף זה הפסקה הכי כיף זה דמיון מודרך- או יותר נכון : להירדם באמצע דמיון מודרך הכי כיף זה שיחה אמיתית וטובה בין כל הגרעין הכי כיף זה שיחה של שני הגרעינים הכי כיף זה לסיים וללכת לישון אחרי 34 שעות ללא שינה הכי כיף זה להתעורר בבוקר ועדיין להיות עם כולם הכי כיף זה צחוקים על הבוקר הכי כיף זה התעמלות ו"השתחררות" בוקר הכי כיף זה שיחה מעניינת הכי כיף זה לחזור לספות ולהמשיך לדבר הכי כיף זה להתחבק הכי כיף זה לחזור אחרי שכבר יצאתי כי האוטובוס לא בא הכי כיף זה לשבת עם עוד 2 ש"שנים ומדריך ולהרגיש חלק. הכי כיף זה שיחה הכי מדהימה וקשה ומרגשת בעולם עם נועם המדריך שלי הכי כיף זה לנסוע הביתה ולחשוב כמה טוב לי שיש לי את כל זה. הכי כיף זה גרעיני אומנויות. באמת ה-כי כיף.

amitshilo

New member
אז...

היום הייתה ההופעה הראשונה של הערב מחול.. היה ממש טוב וכיף... אני אספר יותר כשאהיה פחות ממוטטת. בכ"מ, כמעט פתחתי סכמ"ש אתמול אבל בסוף לא סיימתי אותו וסגרו לי את החלון אז.. אני מזמינה את מי שרוצה לפתוח, כי באמת אין לי שניה פנויה כרגע.. אוהבת

amitshilo

New member
הכי כיף:]

זה שנגמר הערב מחול בהיי וסיפוק.. שהיו שתי הופעות מדהימות.. שקיבלתי פידבקים שנותנים הרגשה טובה. שפגשתי כ"כ הרבה אנשים אהובים
שעוד הספקתי להיות בהופעה של איתמר עם הילי ויעל!!
שמחרתיים הופעה של כפיר!
שביום שישי הופעה בדולינה.. שאני אלך לפסטיבל שירה.. שחוזרים לשיעורי מחול נורמאליים.. ש.. נראה לי שאני מצליחה קצת לשחרר.. שיש לי רעיונות סופר קולים לסדנת עיתון:] זהו

../images/Emo126.gifהכי כיף נוסף.

יום חמישי הכי כיף זה לקום בבוקר מוקדם ולהיות שמחה הכי כיף זה ללכת לבצפר ולשבת בחוץ עם כל המגמה הכי כיף זה בגרות בעיצוב גרפי עם בוחן ממש חמוד הכי כיף זה בגרות באומנות עם בוחנת נחמדה הכי כיף זה לשבת לסיגריה עם גל הכי כיף זה לפגוש את אחותי ובמקום שתתן לי טרמפ לרכבת היא לוקחת אותי לת"א הכי כיף זה לקחת את המצלמה שלי מתיקון אחרי חצי שנה שלא פעלה הכי כיף זה ללכת עם אחותי להמבורג ולאכול המבורגר טעים בטירוף ולשתות בירה הכי כיף זה לסיים את הארוחה עם סיגריה הכי כיף זה להראות לה את התערוכה ולגלות שגל בבצפר הכי כיף זה לשבת בכיתת מחשבים של טכ"ם הכי כיף זה הקלטות למסיבת סיום הכי כיף זה להרגיש בנוח עם כל האנשים בלי לפחד או להתבייש הכי כיף זה לשיר הכי כיף זה ללבוש את החולצת מגמה ולהתרגש לקראת התערוכה הכי כיף זה שמלא אנשים באים לתערוכה [הכי לא כיף זה שאחד ספציפי שרציתי שיבוא, לא בא] הכי כיף זה להתרגש בטירוף הכי כיף זה להקריא בשם כל המגמה הכי כיף זה להסתובב בין האנשים ולקבל מחמאות וחיוכים וחיבוקים הכי כיף זה לחזור להקלטות ולהרגיש עוד פעם נוח וכיף עם כולם הכי כיף זה לקבל סולו ממש מגניב [ושמישהי שאני לא סובלת לא קיבלה אותו, למרות שהיא ממש רצתה] הכי כיף זה להיות באנרגיות מטורפות עם כולם ולשיר ולצחוק ולחייך הכי כיף זה לחזור הביתה אחרי היום המלא הזה, ואחרי השבוע המטורף הזה, ולישון. הכי כיף, זה שהיה לי יום מטורף ושלא הפסקתי לחייך בו בערך. וגם אם הייתה נפילה קטנה, היא עברה כלכך מהר.

למעלה