תרומה

תרומה

חברים יקרים אתם בטח שמתם לב שהדמות שלי, אורי, לא מוצגת בסדרה אף פעם בביתה... ולא את ההורים או האחים... ואני פונה אליכם בפנייה נרגשת: תרמו לאורי לבית חם!!! חחחחח... האמת שעד שלאורי הייתה שיחת טלפון שהוא אמור לבצע מהחדר שלו... העבירו את זה לחניון... (בפרק עם ישראל רוננסקי)

../images/Emo185.gifלאן לשלוח?

צ'ק דחוי על שקל שבעים זה בסדר? חחחחח הרגת אותי איזה קטעים באמת למה אין לו בית???

SiM GirL

New member
מצחיקול?

את בסדר? אם לא תנשמי המחלה תתנדף (ויחד איתה גם את)

inbalz4

New member
מצאתי לך בית

טוב אז ככה דיברת עם ההורים שלי והם מרשים לי לאמץ אותך ככה שאן בא לך לעבור לרמת הגולן או לבוא לטיול באיזור קפוץ לביקור שלח לי הוד לפרטי לוב יו ענבל

inbalz4

New member
תיקון

טוב אז ככה דיברת עם ההורים שלי והם מרשים לי לאמץ אותך ככה שאם בא לך לעבור לרמת הגולן או לבוא לטיול באיזור קפוץ לביקור שלח לי עוד הודעות לפרטי לוב יו ענבל

חח נשמה סמוך עליי !!חחח

חח איזה מצחיק אתה באמא שליי מאמיי אתה כזה מתוקק מה באמת כל כל כל הסידרה לא יראו תמשפחה\בית שלך?? מסכן..לא נורא! אני תורמת! סמוך עליי חחחחחח טוב שמישו (אתה.....
)שם לב לזה... תירמו לאגושה למען התמיכה בבית אורי ומשפחתו! תפתחו את הכיס!->>זה למטרה טובה!~!~!

בוא נהפוך את זה למעניין

בגלל שלא היו תגובות כל כך נלהבות ורבות לאמץ את אורי, בואו נעשה מזה ריאליטי, כדי שאורי ימצא בית ומשפחה וכדי שלרועי יהיה מה לראות בטלויזיה! (הוא אוהב ריאליטי למי שלא הבין ת'בדיחה)

מוזמן אלי ת-מ-י-ד

נשמה אתה תמיד מוזמן אליייי אשמח מאוד אם תבוא אלי.. אתה מוזמן ביידים פתוחות...

../images/Emo99.gifבוא אלי מאמי../images/Emo24.gif

תגור אצלי ואני אפנק אותך ואאכיל אותך ואנשק אותך ו....הכל רק תבוא כבר אמרתי להורים שלי מתוק שלי

למעלה