תרומה

לגור כנס דחוף!!!

אני רוצה לדבר איתך בפרטי אפשר??????????????????????? מתחננת אלייך תענה לי !!! נ.ב קוראים לי תמר ואני חולה עלייך נשמה
תמר

Love U Tomer

New member
../images/Emo7.gifאיזה עצוב-לבכות

אם אתה רוצה בוא לגור אצלי חחחחחחחחחחחחחחח

אני מאמצתתתתתת אוררררררריייייי בוא

אלייייייייי אני אשמח......כדאי לך..........יש לי וילה גדולה אני יתן לך כסף,הרבה כסף...ממתקים,בית חם,חיבוק כל 5 ד'ק,נשיקות בשפע,מה לא תקבל אצלי מה לא?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?חחחחחחחחחחחחחחח....... חחח סתם אשליות הכל אשליותתתתת שגור ידרוך בביתייי?!?!?!!?!...בעעעעעעעעעעעע :S........!!!!!!!!!! חחחחחחח גורי אני חולה עליך נשמתיייייייייייייייייייייייי!!!!! אבל תענה לי להודעות הפרטיותתתתתתתת?!!!

אז כככככה...../images/Emo24.gif

אורי מוזמן לקפוץ מתי שבא לו... אם הוא זקוק לכמה שקלים תמסור לו ממני... אתה לא זקוק לבית במקרה?? למה אני אשמח אם תקפוץ

°°NaTaLi°°

New member
חח לכולם

בואו נעזור לאורי ונתרום שקל אחד כל משתמש בפורום עד שיהיה לו בית חם ואוהב חחח

בהחלט...

אוף חשבתי שתיקחו אותי ברצינות ותצא לי איזה קופה מכל העסק... לא עבד..... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתם! מצאו לאורי בית חם!

גור!!

יאאא!! אתה פה עכשיו.. אני בבית שלי all by myself,שומעת רעשים מוזרים ומפחדת שכל שניה יקפוץ מישהו מאחורה ויחנוק אותי..רציני..למה מה חשבת?שקרית ביאליק זה מקום שקט..לא לא אדוני..לא סתם..אבל זה מפחיד אותי!! דבר איתי אם אתה פה..אני צריכה עידוד! ממני טל שמפחדת אוהבת!

1dana1

New member
עזוב ת'ראילטי! בוא אלי ונסגור סיפור

חחחחח וואי אנשים אתם קרועים.. הקור משפיע לרעה.. מסתבר.. גם אצל גור זה משפיע...
חחחחח

sapir161

New member
שמע גור..

שמע אם אתה מתכוון שניקח ברצינות אין בעיה.. בכל זאת אני מוכנה לאמץ אותך!! אני מוכנה לשלם את כל מה שיש לי כדי שתגור איתי חחחח...!!

גורררר בוא אליי בכיףףף

חח אני ייתן לך את החדר שלי אם תבוא!! חחחחח צוחקת ואי אפשר לעשות לך מכירה פומבית כי אין לבנאדם מחיר ובטח שלא לך חח... פשוט תענה כמו שאמרת שבוע שבוע אצל כל אחד חח

ירדדי

New member
הצחקת אותיייי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.... אהבתי את מה שאמרת עכשיו...

לגורר....

תקישבב מצאתי לך ביתת חםם מאודד (רק עם המזגן עובדד) אז עם אתה רוצה כתובת רק תגיד ... חחחחח אה ועוד משו עם אתה כבר בא אולי תביא איתך את ספיר.... מי: מושיקוווווווו

למעלה