תשובות לשופט

תשובות לשופט

מיכלי, לפני כמה זמן עשינו איזה שרשור ובו הגענו למסקנות ביניים בקשר ל"תשובות לשופט"... את זוכרת...? בהתחלה ניסינו ליצור תשובות לכל מחשבה שצצה בכל סיטואציה... אבל אז הבנו שעדיף ליצור תשובות כלליות, שטובות לכל מצב... איפה זה? לא מצאתי את זה!... את יכולה לנסות למצוא את זה? הייתי שמח להמשיך ולפתח איתך (ועם כולם) את זה... אוהב אני

כן, אבל...

איפה ההודעה/ות הספציפית הזאת? גם אני מצאתי קודם את השרשור הזה... אבל לא מצאתי את ההודעות הספציפיות (נדמה לי שהיו 2 כאלה, או 3) בהן פיתחנו את מסקנות הביניים... חשבתי שזה בשרשור, אבל לא הצלחתי לאתר אותן בו...

deep ocean

New member
היו עוד הודעות שכתבנו

בהן מסקנות ביניים? טוב אני אחפש..

deep ocean

New member
מצאתי את זה

הנה הקישור

הודעה נהדרת

אבל זה לא זה... בהודעה/ות אליה/ן אני מתכוון, הגענו למסקנה שיותר יעיל ליצור תשובות כלליות עבור השופט ולא עבור סיטואציות ספציפיות. ניסינו אפילו לחלק את זה לכמה קטגוריות-על, נושאים כלליים, אני חושב. את אמרת בהומור משהו בסגנון "אכן, במקום, לעשות תשובות למחשבות בסיטואציה שבה נשפך רוטב על המכנסיים, ובסיטואציה שבה אמא אומרת ככה וככה....." את זוכרת? זה פחות או יותר חתם את הדיון שלנו על יצירת תשובות לשופט עבור כל סיטואציה וגרם לנו לשנות כיוון: לרצות לייצר תשובות כלליות, שטובות לכל סיטואציה. למיטב זכרוני זה היה חלק מהשרשור של המשחק, אבל כרגע אני לא מוצא את זה שם...

deep ocean

New member
הממממממ

תגיד, אולי זה לא היה בפורום? כי גם דיברנו על זה במציאות הפיזית, אז כשישבנו ביחד. אתה בטוח שזה נכתב בפורום?!

אני די בטוח!

אפילו מאוד בטוח, למרות שאני לא מוצא את ההודעה בו-בזמן שנדמה לי שהיא כן היתה חלק מאותו שרשור גדול... הממממ... אולי אני אחפש שוב. אני בטח אמצא!

למעלה