תשלום בשירותים

חן המלך2

New member
תשלום בשירותים

בקשות/שאלות לא הכוונה
תשלום בשירותים
שלום חבר'ה
הגעתי למרכזית המפרץ היום בשעות אחר הצהריים,ורציתי ללכת לשירותים ליד המודיעין של המטרונית.להפתעתי,הוצב שם שומר שביקש שקל עבור השימוש בשירותים.
ביקשתי לדבר עם מנהל אגד בלב המפרץ,דיברתי איתו והוא אמר שזה לא תחום האחריות שלו,אלא של המטרונית....
אני לא רוצה להעביר את הנושא הזה בשתיקה,אני רוצה לפנות למי שצריך ולברר את פשר העיניין...איזה מין דבר זה שבן אדם רוצה ללכת לשירותים,שזה רצון בסיסי של כל אחד,ובנוסף לזה יצטרך לשלם על זה כסף?!?!זו לא קצת חוצפה?
למי אפשר לפנות בנידון
תודה

עידן 8888

New member
אני יכול להגיד לך

תשלום בשירותים
שלום חבר'ה
הגעתי למרכזית המפרץ היום בשעות אחר הצהריים,ורציתי ללכת לשירותים ליד המודיעין של המטרונית.להפתעתי,הוצב שם שומר שביקש שקל עבור השימוש בשירותים.
ביקשתי לדבר עם מנהל אגד בלב המפרץ,דיברתי איתו והוא אמר שזה לא תחום האחריות שלו,אלא של המטרונית....
אני לא רוצה להעביר את הנושא הזה בשתיקה,אני רוצה לפנות למי שצריך ולברר את פשר העיניין...איזה מין דבר זה שבן אדם רוצה ללכת לשירותים,שזה רצון בסיסי של כל אחד,ובנוסף לזה יצטרך לשלם על זה כסף?!?!זו לא קצת חוצפה?
למי אפשר לפנות בנידון
תודה
אני יכול להגיד לך
שלפני הרבה מאד שנים הייתי בתחנה המרכזית החדשה בתל אביב ונדרשתי לשלם עבור כניסהלשירותים

עבור הרבה מאד שנים מאז ואני לא מתקרב למקום הזה כך שאין לי מושג אם דברים השתנו מאז ועדיין צריך לשלם או לא בשביל להשתין שם

אורי404

New member
בתמח"ת עדיין צריך לשלם

אני יכול להגיד לך
שלפני הרבה מאד שנים הייתי בתחנה המרכזית החדשה בתל אביב ונדרשתי לשלם עבור כניסהלשירותים

עבור הרבה מאד שנים מאז ואני לא מתקרב למקום הזה כך שאין לי מושג אם דברים השתנו מאז ועדיין צריך לשלם או לא בשביל להשתין שם
בתמח"ת עדיין צריך לשלם

olli3

New member
מנהל
גם במדרגות עצמן לא צריך לשלם כדי להשתין.

בשירותים שבמדרגות לא צריך לשלם.
.הם גם נראים בהתאם. אבל לפחות הם בחינם.
בכל מקום שמכריחים אנשים לשלם בעבור השירותים, יהיו אנשים שישתינו במקומות אחרים. לא לכולם יש כסף קטן בכיס, לא כולם ששים בכלל להוציא אפילו שקל בודד.

אני גם חושב שזה פסול, עוד דרך להכניס כסף מנוסעים שבויים שלא רוצים לפספס את האוטובוס שלהם.

אני בתמח"ת מעולם לא שילמתי על שירותים, הקו אופ שהפך לזיל וזול והפך לשפע שוק והפלך למגה בול (מודע שזה אותו הסופר עם שמות שונים), תמיד הקנה שירותים נקיים ללא עלות.

מגה בול? טוב לדעת!

בכל מקום שמכריחים אנשים לשלם בעבור השירותים, יהיו אנשים שישתינו במקומות אחרים. לא לכולם יש כסף קטן בכיס, לא כולם ששים בכלל להוציא אפילו שקל בודד.

אני גם חושב שזה פסול, עוד דרך להכניס כסף מנוסעים שבויים שלא רוצים לפספס את האוטובוס שלהם.

אני בתמח"ת מעולם לא שילמתי על שירותים, הקו אופ שהפך לזיל וזול והפך לשפע שוק והפלך למגה בול (מודע שזה אותו הסופר עם שמות שונים), תמיד הקנה שירותים נקיים ללא עלות.
מגה בול? טוב לדעת!

עדיין יש תשלום אבל אף אחד מזמן לא "שומר"

אני יכול להגיד לך

עדיין יש תשלום אבל אף אחד מזמן לא "שומר"
בכניסה

גם בתחנה מרכזית ירושלים היה תשלום לפני כשנה .. (פעם אחרונה שביקרתי שם).

ואם כבר תחנה מרכזית בת"א, היום ראיתי ששמו שם לוקרים לשמירת חפצים בקומה 6

זה עולה שקל מאז שמרכזית המפרץ קיימת

תשלום בשירותים
שלום חבר'ה
למי אפשר לפנות בנידון
תודה
חוץ משעות הערב, כשאין שם שומר.

חן המלך2

New member
דבר ראשון

חוץ משעות הערב, כשאין שם שומר.
דבר ראשון
השירותים שם ממש חדשים...זה השירותים ברציפים החדשים של התחנה,לא במיקום הישן שלה....באיזור של אגד ליד המודיעין והקופות השירותים לא עולים שום תשלום
לידיעתך

darkshadow1

New member
אירוע היסטורי!!!

דבר ראשון
השירותים שם ממש חדשים...זה השירותים ברציפים החדשים של התחנה,לא במיקום הישן שלה....באיזור של אגד ליד המודיעין והקופות השירותים לא עולים שום תשלום
לידיעתך
אירוע היסטורי!!!

תגובה של חן המלך2 שלא כוללת בתוכה שאלה. בקצב הזה הוא עוד יגיד תודה למישהו שניסה לעזור לו.

בקיצור, השירותים במפרצית מעולם לא היו בחינם.

דבר ראשון
לידיעתך

אה, וכל הכבוד שבלו"ז העמוס שלך

אה, וכל הכבוד שבלו"ז העמוס שלך
שבחודש האחרון כלל טיול מאורגן לאירופה, קורס טיס ורילוקיישן לאילת, מצאת זמן לבקר במרכזית המפרץ. מרכזית המפרץ מתה מהתרגשות!

למעלה