תשלום בpay-pal

sevil1

New member
תשלום בpay-pal

שלום לכולן יש לי בעיה עם הפיי פל. אני רוצה לקנות מוצר ויש לי כסף בחשבון הפיי פל אך כשאני נכנסת לשלם על המוצר , הוא לא נותן לי. את המוצר הוא הוריד והמוצר נמצא בSOLD אבל משום מה הוא לא נותן לי להכנס ולשלם על המוצר. מישהי מכירה את התופעה הזו? ויודעת מה צריך לעשות. אשמח לעזרה מיכל

lilo4

New member
מה בדיוק מופיע לך?

מופיעה לך הודעת שגיאה? זה כותב לך הערה מסוימת? אם את יכולה לצרף צילום מסך זה יכול לעזור לנו לנסות להבין מה הבעיה [כמובן למחוק את המידע האישי שלך...]

terminy

New member
אם המוצר נמצא ב SOLD הוא כבר נמכר

אם הבנתי אותך נכון. תחזרי לחנות תכניסי מחדש את המוצא שהעלו מחדש (אם העלו מחדש אחרי שנמכר) ואז תבצעי את הרכישה.

nbrosh

New member
קרה לי גם

שלחתי קונבו למוכרת, התנצלתי וביקשתי תשלח לי שוב אינבוייס דרך פייפאל וככה שילמתי. בהצלחה

sevil1

New member
pay pal

אני שולחת את הדף שרשמו לי הערה כשניסיתי להכנס לפי פל לתשלום. זה ממש מתסכל, מכיוון שעשיתי את כל התהליך והמוצר נמצא בsold אצלי באתר אבל אין לי אפשרות לשלם

glassarah

New member
כתוב שהמוכרת לא מקבלת תשלומים

מחשבונות מחוץ לארה"ב. תשלחי לה קונבו ותשאלי...

sevil1

New member
פיי פל

התייחסתי להודעה הזאת אבל אצלה באתר כתוב שהיא כן מקבלת מחוץ לארה"ב והתכתבתי איתה והיא יודעת שאני מישראל, בגלל זה לא הבנתי מה הסיבוך הזה. בכל אופן שלחתי לה קונבו. תודה רבה על ההתייחסות. יום נפלא נתראה בערב במרתון מיכל

anatbarshalom

New member
נראה כאילו המוכרת הגבילה את קבלת התשלומים בפי

בפייפאל לארה"ב בלבד. תפני אליה שתפתח את זה

לימיצ

New member
|זהירות אותי מטריד האימייל שאליו מפנה ההודעה!

מה זה [email protected]?????? לא נשמע לי קשור לפייפאל בשום צורה. עצתי- דבר ראשון, שלא תשלחי לשם כלום, ליתר בטחון. דבר שני, כנסי לפורום איביי ופייפאל ותראי להם את ההודעה הזאת, אולי הם מכירים, ודבר שלישי, אולי תכתבי לפייפאל ותראי להם את זה? לא מסתדר לי.... ואל תשכחי לעדכן אותנו..

RolyzCreations

New member
זה לא אמייל של פייפאל, זה האמייל של הבחורה

עם החנות כתוב שהבחורה הזו לא מקבלת תשלום מחשבונות פייפאל שאינם בארה"ב, אבל כן אפשר לשלם בכרטיס אשראי (תשלום בכרטיס אשראי דרך פייפאל)

sevil1

New member
עדכון לגבי בעיית הפיי פאל

לאחר התכתבותי עם הבחורה מהחנות של המיחזור התברר שהיא טעתה והגבילה את שירותי הפיי פאל רק לגבולות ארה"ב בטעות. הכל סודר. ויש לה חנות שמוכרת ויש פידבקים טובים סתם טעות אנוש. תודה רבה בנות על הרצון והעזרה, אין כמוכן! מיכל

למעלה