תתגלה

גם לך סיחון צ'אצ'א שיהייה והרבה

אתה מצפה לעולם מושלם,מתאים לך ולהורסקופ שלך. התמימות היא נכס.אהבתי את דבריך,ובמיוחד את המשפט הבא . "התרגלתי לא לאהוב, ואי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה" אין דבר כזה.

שלום פורפוריתוש, אני מצפה לקובה

מושלמת, זה מה שאני מצפה. באהבה ממני ושיהיה לך בהצלחה עם הפרות הקדושות שלך.

renee

New member
WOW איזו קריאת תגר :)

אתה יודע, ל'פרות קדושות' יש תפקיד בנפשנו. לא לחינם קשה להתאמת איתן. אני משערת שברשימת הפרות הקדושות טעית והתכוונת לפרות קדושות בכלל ולא בעולמך כי יש שם סעיפים הסותרים אחד את השני. כתבת יפה!

לרנה, שמתי לב בהחלט שיש פרות קדושות

שסותרות אחת השניה, ואין לי הסבר לזה, אבל זה באמת כך.כמו להיות חילוני ולא להיות חילוני, שניהם פרות קדושות שנמצאות בתוכי, ואז מתוך זה יש שחובה עליי לכבד רב, כאילו אם אני חילוני מושבע, אך זה שיש בתוכי המשפט חובה לכבד רב. אין לי הסבר. שיהיה לך ערב סבבה.

הנני

הנני, הנני ההרים שקרסו, הנני הדינוזאורים שנכחדו, הנני הדברים שנפלו. הנני בשמחה, בצחוק ובכאב – כולם אני וכולי שלך. הבט בני – כל מה שאתה מקבל או לא מקבל – קיים או לא קיים על מנת שתלמד ותצמח. גם אם לא תלמד הפעם– תגיע לכאן שוב, אולי תחכים בפעם הבאה. יש לי סבלנות רבה אליך. נתתי לך את הכוח להפוך כל פרח לשריר. נתתי לך חוכמה להבין את שדריי הסמויים, אך אם תסתכל קרוב - תבחין גם בשדרים הגלויים. תמצא אותי בשירים, בספרים, במילים שכותבים אחרים. תמצא אותי בפרח הפורח, הנובל והצומח שוב בשנה הבאה. הנני עומד לפניך, מאחוריך ומצדדיך. הנני כאן גם כשאינך רואה. אנוכי אדוניי אלוהיך – כל כולי בתוך אנוכיותך. שלך תמיד באהבה, אלוהים

מדמוואזללל בנדנה הבנדיטה

ואני עוד חשבתי שכבודה הרם והמשובח מטייל בעולם ולא כאן בארץ. זה וויכוח ארוך ארוך הויכוח הזה, אני לא יכול לענות לך, אבל אם שמת לב, בדיוק ברגע זה את מדברת איתי ולא אלוהים, כך שעדיין לא קיבלתי את מבוקשי והפרות הקדושות נשארות בתור אקסיומה שלא מצליחים לגעת בהם. הנה פרה קדושה נוספת, "כל מה שכתוב בתנ"ך הוא נכון ואמיתי". לעומת זאת, את לא פרה קדושה, ואני מאוד שמח על כך, ואני מבין שכבודה הרם היה בניו יורק או משו כזה, אני דורש תמונות ( לא התמונות השובבות ההם שצילמת בלילה בזמן הבום בום בום עם האמריקאים, מכיר אותך, אלא תמונות על היופי של אמריקה). יללה יללה, בלי תירוצים. לא מעניין אותי. באהבה ממני,

סייחון הרקדן.....

יקירי, אין כאן שום ויכוח. לא התווכחתי. על אמונה אין מה להתווכח. או שאתה רואה את אלוהים, או שאינך רואה. אתה אלוהים, אני אלוהים - בכולנו יש את הניצוץ. אם אינך רואה את הניצוץ - גם זה בסדר. אולי יום אחד תצליח להבחין. או לא. למה חשוב אם כל מה שכתוב בתנך נכון או לא? את מי זה בכלל מעניין? ולמה בכלל חשוב לשחוט פרות "קדושות".....למי הן קדושות? ואם הן קדושות למישהו - שיימשיך לקדש אותן - זבשו. לגבי ניו יורק, זו היתה גיחה קצרה של שבוע. האמת שאת ניו יורק הפסקתי לצלם מזמן - כי הריי הקולקציה במייסיס מתחלפת כל הזמן. נשיקות מה

אנה... ../images/Emo24.gif אם את כתבת את זה...

את גדולה מהחיים. אהבתי בכל מאודי. ושמרתי אצלי. ענק ! וכבר מזמן תהיתי... היכן את. לא שוכחת לך עד היום את הקטע המצחיק שלך על הודו... על החתן ההודי הפוטנציאלי... ועל אמא שלך. מקווה שחזרת לכאן לתמיד. שבת שלום ומבורך.

אהלן חלליתוש....

הנני כאן..להלהלהלהלה..כמו השיר ההוא של יהורם גאון. שמחה שאהבת את הקטע. נשיקות

שרונהה

New member
אני כאן

בבפנוכו של הלב שלך, הבט פנימה אל תוך עצמך, שם האמת האמת שלך שרירה וקיימת לעד
אהבתי את קריאתך בני

שרונהה

New member
../images/Emo140.gifסייח סקסי יקר ומקסים שלי

ההודעה למעלה היא לא ממני, היא מאלוהים בתיקשור חי... תקשרתי את אלוהים

למעלה