ת"ש 5 ופרופיל 45..

חנניה1

New member
ת"ש 5 ופרופיל 45..

למרות שיש לבני ת"ש 5 מחייבים אותו לשמור מחמישי-ראשון בתואנה שאין מה לעשות ואין מספיק אנשים בבסיס אחרת זה ריתוק של 21 יום.
כמו כן, דאגנו לפני הגיוס של בננו להכין את הכל המסמכים עם הבעיות הרפואיות שלו ולמרות זאת אין מתחשבים במצבו. הוא סובל מ-2 פריצות דיסק ובלט. מצבו החמיר מאז שהתגייס לפני כחצי שנה. הוא סובל מכאבי גב מדי יום עם השלכות לרגל שמאל. אנו נותנים לו על חשבוננו פעמיים בשבוע פיזיותרפיה לחיזוק שרירי הליבה אבל יש החמרה במצבו ואנחנו נואשים. אף אחד במערכת הצבאית לא מוכן לשמוע שכואב לו. מה אפשר לעשות יותר ממה שעשינו? הרי דאגנו לכל המסמכים כולל CT כולל צילומים, מסמכים מאורטופד מומחה ממש לכל.
כל יום הוא נאלץ לבלות בנסיעות כשלוש וחצי שעות. אבל למה הזלזול הזה? למה היחס המשפיל שהוא מקבל? קשה לי לחשוב שאני צריך לתת לבן שלי להמשיך לסבול מכאבים ואין מושיע.

תודה על העזרה
חנן

בעיות רפואיות ללא מענה בצבא

פרופיל 45 הוא הפרופיל הנמוך ביותר במתחם הכשירות של חיילים, נמוך ממנו הוא פרופיל 21 הפוטר משירות.
במידה ואתם סבורים כי מצבו של הילד אינו תואם לפרופיל שהותאם לו, ניתן לפנות בערעור על הפרופיל.
במידה והילד סובל מאוד מכאבים ולא מקבל מענה ביחידה, ניתן לפנות אל גורמי נקח"ל או קפ"ץ.
בהצלחה.

למעלה