❤️שרשור בוקר שבת - היום ה85 בבית - עדכונים❤️

מצב
הנושא נעול.

לך!

Well-known member
|עצור||עצור||עצור|
@לך! זוהי אזהרה. לכתוב שאת יודעת שלא יורדים על גולשים בפורום ואז לכתוב שיש גולשים עיוורים זה עבירה על חוקי הפורום. בפעם הבאה תחסמי.
לא דיברתי בהכרח על הפורום
דיברתי על התומכים שלו בכללי
ואת מוזמנת לחסום אם בא לך.

haya sol

Well-known member
איך אני שמחה שג'וז לא נפל למניפלטביות של קארין. אתמול אמרה לו בדיוק את מה שג'וז אמר כל העונה. "שהוא צריך בבית הזה, אהבה, מגע, חום של אישה". חשבה שהוא יעשה צעד כדי ללכוד אותו - גם אם היא לא מעוניינת בו בקטע הזה רק המחשבה שהוא יגיד לה משהו בקשר לזה הייתה אומרת "הצלחתי" ומתמוגגת על הרגע. ושמחתי שדווקא דיבר איתה על האקסית מבחוץ ודיבר עליה בכזה רגש ורוך מדהים!

נערך לאחרונה ב:

ariela1612

Well-known member
מתה על האנשים האלה שרק מה שהם אומרים ורואים נכון וצודק ומי שלא מסכים איתם טועה, לא בסדר ושלל כינויים, אנשים קצת כמו רמי

ניצנץ63

Well-known member
שבת שלום
היש פה עדיין מי שהסרגל לא חזר אצלו בכלל? אצלי זה לא חזר מאז תחילת התקלה, למרות שמחקתי קוקיז כבר כמה פעמים, וניסיתי לבדוק גם דרך כרום וגם דרך אקספלורר... מעצבן. :confused:

ariela1612

Well-known member
שבת שלום
היש פה עדיין מי שהסרגל לא חזר אצלו בכלל? אצלי זה לא חזר מאז תחילת התקלה, למרות שמחקתי קוקיז כבר כמה פעמים, וניסיתי לבדוק גם דרך כרום וגם דרך אקספלורר... מעצבן. :confused:
לי זה בא והולך

יונתנסקי

Well-known member
שבת שלום
כמוני כמוך. כל מה שכתבת חל גם עלי.
גם ב-13 לעתים יש סרגל ולעתים לא.

לדעתי זה משהו שקשור ל"רשת", ואין לנו מה לעשות יותר ממה שעשינו.
מקווה שכמו שהלך כך יחזור.

נערך לאחרונה ב:

עדינהקאט

Well-known member
שבת שלום
תנסי לכבות ולהדליק את המחשב.

Droritt

Well-known member
שבת שלום
גם אצלי לא חזר

ראש גזר 6789809896

Well-known member
תום דיבר גם על גוזי ויהודה ולא רק על קארין בקטע של שטיפת כוסות תום מחפש אותם לא פחות מהם
בקטע של הניקיון הם מחפשים ובאים בטענות לגוזי מאז שהעמיד את לינור להדחה הם מחפשים אותו לא פחות ממנו

dorya

Well-known member
תום דיבר גם על גוזי ויהודה ולא רק על קארין בקטע של שטיפת כוסות תום מחפש אותם לא פחות מהם
בקטע של הניקיון הם מחפשים ובאים בטענות לגוזי מאז שהעמיד את לינור להדחה הם מחפשים אותו לא פחות ממנו
בעניין הכלים לא הגיוני שאותם אנשים עושים כמויות של כלים ויש אנשים שאפילו לא מציעים לעשות, הם פשוט אוכלים והולכים כאילו חייבים להם..

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בעניין הכלים לא הגיוני שאותם אנשים עושים כמויות של כלים ויש אנשים שאפילו לא מציעים לעשות, הם פשוט אוכלים והולכים כאילו חייבים להם..
גוזי עושה את שלו עוזר ומנקה ומבשל ובשישי תמיד מנקה את האמבטיה ושירותים וזה לא מפריע לרמי ותום לשקר ולהאשים אותו ולהגיד שלא עושה כלום בבית ולבוא בטענות

dorya

Well-known member
גוזי עושה את שלו עוזר ומנקה ומבשל ובשישי תמיד מנקה את האמבטיה ושירותים וזה לא מפריע לרמי ותום לשקר ולהאשים אותו ולהגיד שלא עושה כלום בבית ולבוא בטענות
בשישי כולם מנקים, זה יום נקיונות...
חלוקת המטלות בבית לא הגיונית, וכשהבית מצטמצם זה יותר מורגש אז אפשר להגדיל ראש ולתת יד גם במהלך כל השבוע..

ORIGINALNIK

Well-known member
מישהו ממש השקיע למצוא את שני הצבעים הכי פחות מתאימים, כתום וכחול כהה, כדי לצבוע את הקשתות של הדלת בשרותים
בשישי כולם מנקים, זה יום נקיונות...
חלוקת המטלות בבית לא הגיונית, וכשהבית מצטמצם זה יותר מורגש אז אפשר להגדיל ראש ולתת יד גם במהלך כל השבוע..
אני מחובבי יהודה אבל התירוץ של הידיים המתקלפות בגלל שטיפת כלים לא קביל כי אפשר תמיד להזמין כפפות מטבח טובות זה עולה 15 ש"ח בערך או לבקש מהאח כפפות לייטקס רגילות

dorya

Well-known member
מישהו ממש השקיע למצוא את שני הצבעים הכי פחות מתאימים, כתום וכחול כהה, כדי לצבוע את הקשתות של הדלת בשרותים

אני מחובבי יהודה אבל התירוץ של הידיים המתקלפות בגלל שטיפת כלים לא קביל כי אפשר תמיד להזמין כפפות מטבח טובות זה עולה 15 ש"ח בערך או לבקש מהאח כפפות לייטקס רגילות
יש כפפות בבית , הוא פשוט עצלן! כמו שבמשימה הידיים תפקדו מצוין אבל במטלות הבית הן שבורות..

יונתנסקי

Well-known member
רפרפתי קלות על מה שנכתב.
המסקנה המיידית שהגעתי אליה
צריך לפתוח מירפאת תפוז.
.|סיוע||סיוע||סיוע||סיוע|
יש הזקוקים לבדיקת עיניים. כותבים כאן הזמינו תור.
יש הזקוקים לבדיקת שמיעה. תמול שלשום מרי שלחה אותי לבדיקת שמיעה.
על מחלקה פסיכיאטרית אין מה לדבר.
כל דייר והסטיות הנפשיות שלו, כפי שכבר אובחן.....|רופאה|

אישית, גם זקוקה לטיפול..... אין סרגל וזה משגע אותי.

מה עם קורונה ?

בריאות על כולם.

יונתנסקי

Well-known member
ואנחנו עדיין במטבח..
אני לא מ'בינה מה יש לעשות מלבד להיות במטבח....
שפ חמים, נעים, אסור לעשן......
המון דברים אפשר לעשות שם, לא רק אוכל.
ואפשר ללמוד המון על האנשים, על דיבורם ודרך התנהלותם.
הם הרי לא מדגישים או מבליטים את התוצרים, אלא באמת את ההתנהגויות....

מצב
הנושא נעול.
למעלה