🆕השבוע שיהיה - 11-17/02/2024📺

didalf

Well-known member
הבנתי כבר שטיילור סוויפט ניצחה בסופרבול
נכון מאד|כתר|

Lion_Heart

Well-known member
יש בינינו התאמה גדולה בחיבות שלנו ל"בישול" - וכבר הזכרתי, כאן", שבזכות אלטון למדתי להשתמש בסכין מקצועית ממש כמו שצריך.
טוב, אני למדתי ממנו איך מכינים פסטה,פנקייקים, איך להחמיץ ירקות , ומאיפה הביטוי "ימי הסלט"
אבל את IRON CHEF AMERICA ראית?

נדירליאל

Active member
בהקשר של מנאייכ לפחות, הפסד שלך. ראיתי סדרות משטרה מחו"ל והיא לא נופלת מהן.
יכול להיות, אבל אני לא מסוגל להכיל את המציאות הישראלית - מצטער, גם ככה היא קשה לי מאוד, אז אני מעדיף עניינים פילוסופיים ומוסריים לשמוע בשפה זרה.
טוב, אני למדתי ממנו איך מכינים פסטה,פנקייקים, איך להחמיץ ירקות , ומאיפה הביטוי "ימי הסלט"
אבל את IRON CHEF AMERICA ראית?
כן בהחלט, וגם את המקסיקני - שני פרקים. שמת לב שאלכס גואנשוילי מקודמת בפודנטוורק בצורה פנטסטית?
גיא מקדם את הבן היוצמך שלו. משגע אותי לראות אותו, את האנטר, ארוך כשרוך, פוכר ידיים כזקן, עם הזקן המזעזע ושפת הגוף של קשיש מאביו מראיין ב- TOC, עונה 4 כבר.

dory30

Well-known member
יכול להיות, אבל אני לא מסוגל להכיל את המציאות הישראלית - מצטער, גם ככה היא קשה לי מאוד, אז אני מעדיף עניינים פילוסופיים ומוסריים לשמוע בשפה זרה.
במציאות של היום, מה שקורה במשטרה ע"פ הסדרה זה פסטורליה.

Lion_Heart

Well-known member
...גם אני
כן בהחלט, וגם את המקסיקני - שני פרקים. שמת לב שאלכס גואנשוילי מקודמת בפודנטוורק בצורה פנטסטית?
גיא מקדם את הבן היוצמך שלו. משגע אותי לראות אותו, את האנטר, ארוך כשרוך, פוכר ידיים כזקן, עם הזקן המזעזע ושפת הגוף של קשיש מאביו מראיין ב- TOC, עונה 4 כבר.
tbh- אני מדבר על הסדרה היותר ישנה= עם 13 העונות...אבל, כן, אני גם מעריץ של גוואנשלי

נדירליאל

Active member
...גם אני

tbh- אני מדבר על הסדרה היותר ישנה= עם 13 העונות...אבל, כן, אני גם מעריץ של גוואנשלי
אני זוכר בעברי - בהחלט אבל לא צפייה ממוקדת ומכוונת.
למה החלטתי שהיא גרוזינית, וכשהיא מספרת על שורשיה האיטלקיים אני זוקף גבה B-)

Lion_Heart

Well-known member
למה החלטתי שהיא גרוזינית, וכשהיא מספרת על שורשיה האיטלקיים אני זוקף גבה B-)
אחת השופטות מהסדרה (היה פרק של וגאס בעונות המאוחרות) ,ג'ודי ג,ו, היתה בארץ ובישלה במסעדה ופגשתי בה...זה כזה נחמד לפגוש שף סלבריטאי!

נדירליאל

Active member
...גם אני

למה החלאתי שהיא גרוזינית, וכשהיא מספרת על שורשיה האיטלקיים אני זוקף גבה B-)
אחת השופטות מהסדרה (היה פרק של וגאס בעונות המאוחרות) ,ג'ודי ג,ו, היתה בארץ ובישלה במסעדה ופגשתי בה...זה כזה נחמד לפגוש שף סלבריטאי!
הסלבריטאי היחיד שפגשתי היה חיים כוהן וגם לא ישירות, אלא ראיתי אותו במסעדה שלו, דיקסי.
מה דעתך על הסדרה לקראת החגים, עוגיות לחג המולד, לכריסמס - עוגיות ג'ינג'ר בשיפוט רי, החלוצה?
אני אוהב את התוכניות אתה, האחרונות נפלאות, כי יש לה מודעות עצמית בגלל הבנות והחברים שלהן שמצלמים אותה, ואז היא נגישה, חוש ההומור הנפלא שלה, האירוניה בה היא מתיחסת לעצמה.
את החוואית הצעירה, חצי יפנית חצי יהודיה לא ממש מחבב. גם בגלל הבעות הפנים של ילדה קטנה שרוצה נשיקה על הלחי, וגם בגלל שהאוכל שלה אינו, בוודאות, שילוב בין יהודי ליפני. לי הוא נראה סתם אוכל די גנרי.

Lion_Heart

Well-known member
למה החלאתי שהיא גרוזינית, וכשהיא מספרת על שורשיה האיטלקיים אני זוקף גבה B-)

הסלבריטאי היחיד שפגשתי היה חיים כוהן וגם לא ישירות, אלא ראיתי אותו במסעדה שלו, דיקסי.
מה דעתך על הסדרה לקראת החגים, עוגיות לחג המולד, לכריסמס - עוגיות ג'ינג'ר בשיפוט רי, החלוצה?
אני אוהב את התוכניות אתה, האחרונות נפלאות, כי יש לה מודעות עצמית בגלל הבנות והחברים שלהן שמצלמים אותה, ואז היא נגישה, חוש ההומור הנפלא שלה, האירוניה בה היא מתיחסת לעצמה.
את החוואית הצעירה, חצי יפנית חצי יהודיה לא ממש מחבב. גם בגלל הבעות הפנים של ילדה קטנה שרוצה נשיקה על הלחי, וגם בגלל שהאוכל שלה אינו, בוודאות, שילוב בין יהודי ליפני. לי הוא נראה סתם אוכל די גנרי.
פייר ,לא מתלהב, אני הרבה יןתר אוהבנ "תחרויות בישול" משעשעות...אם תצליח למצוא את guys ultimate game night תנסה...זה פשוט שעשועון בנושאי אוכל של גיי פיירי (שאני ממש מת עליו)שכל הכסף ממנו הולך לצדקה...אז זה ממש נחמד

למעלה