🆕שרשור חדשות ועדכונים - יולי-אוגוסט 2023📺

didalf

Well-known member
טיזר טריילר לעונה השניה של הרטסטופר שתעלה ב 3.8 בנטפליקס

יאא כ"כ אדורבל|מאוהב|

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל

יאא כ"כ אדורבל|מאוהב|
זה כל כך חמוד.

חבל רק שלפאנדום של הסדרה יש בעיות.
אם בעבר זה היה הטענה שקיט קונור עושה קווירבייטינג,
אז כרגע זה עניין שלם סביב זה שג'ו לוק (צ'ארלי) וסבסטיאן קרופט (בן המגעיל) היו כנראה זוג למשך איזה שנה ולאחרונה כנראה נפרדו.
יש עניין שלם של כעס על נטפליקס שמציגים את סבסטיאן קרופט במקום חשוב בכל תצוגה של חברי הקאסט למרות שהתפקיד שלו קטן מאוד. ולטענת אוהבי ג'ו לוק נטפליקס "מעלימים, את ג'ו.
זה מתחבר לכעס ממש לא מוצדק לדעתי על סבסטיאן קרופט כי הוא אחד המדבבים במשחק הארי פוטר החדש, אז טוענים שאם הוא עבד על פרויקט שקשור לג'יי.קיי. רולינג זה אומר שהוא טרנספוב. אפילו אם הוא קיבל את העבודה עוד לפני שהתחיל העניין עם רולינג.

כמובן שזה אשמתי שאני מודע לדברים האלו כי אני בוחר לקרוא שטויות ובעקבות זה לקרוא תגובות באינסטגרם.

נדירליאל

Active member
זה כל כך חמוד.

חבל רק שלפאנדום של הסדרה יש בעיות.
אז כרגע זה עניין שלם סביב זה שג'ו לוק (צ'ארלי) וסבסטיאן קרופט (בן המגעיל) היו כנראה זוג למשך איזה שנה ולאחרונה כנראה נפרדו.
יש עניין שלם של כעס על נטפליקס שמציגים את סבסטיאן קרופט במקום חשוב בכל תצוגה של חברי הקאסט למרות שהתפקיד שלו קטן מאוד. ולטענת אוהבי ג'ו לוק נטפליקס "מעלימים, את ג'ו.
זה מתחבר לכעס ממש לא מוצדק לדעתי על סבסטיאן קרופט כי הוא אחד המדבבים במשחק הארי פוטר החדש, אז טוענים שאם הוא עבד על פרויקט שקשור לג'יי.קיי. רולינג זה אומר שהוא טרנספוב. אפילו אם הוא קיבל את העבודה עוד לפני שהתחיל העניין עם רולינג.

כמובן שזה אשמתי שאני מודע לדברים האלו כי אני בוחר לקרוא שטויות ובעקבות זה לקרוא תגובות באינסטגרם.
קווירבייטינג, שבהעתקה לעברית, ללא ניקוד ראוי יכול להיחשב גם כ"נשיכת קוויר" ולא "פיתוי הקוויר". מיותר לציין שבעברית לא מצאתי אבל באנגלית בוודאי, אז גם הבנתי שזה: BAITING ולא BITING .
Queerbaiting is a marketing technique for fiction and entertainment in which creators hint at, but then do not depict, same-sex romance or other LGBTQ+ representation.[6] The purpose is to attract ("bait") a queer or straight ally audience with the suggestion or possibility of relationships or characters that appeal to them.[7]

Queerbaiting has been observed in popular culture and fiction such as films, television series, books, music, ads, various forms of media, but also in celebrities who convey an ambiguous sexual identity through their works and statements.[8] The term arose in and has been popularized through discussions in Internet fandom[9] since the early 2010s.[10] It comes from a larger history of LGBTQ+ discourse in media representation dating back to the 1970s from subtle marketing to LGBTQ+ people through commercials and books.[11]

אחרי שהבנתי על מה אתה מדבר, קראתי את מה שכתבת.
בהיותי אדיש לרכילויות רחוקות ממני, ומוכן להישאב למבדה [ FICTION] על כל חוקיו, I couldn't care less מכך שהיו ועכשיו אינם, ויש מעריצים אהבלים שמזהים דמות טלוויזיונית עם דמות אדם חי ונושם, שמקצועו לייצר דמות פיקטיבית ואמינה.
רק כדי לסבר את האוזן -
עפ"י תיאוריות בחקר הדתות והתיאטרון - ראשית הדת והדרמה בשאמאן. זה שהצליח להשיל מעל עצמו את דמותו החדפעמית כסובייקט למעו הצגת סובייקט אחר רב עוצמה או חלש. - זו עבודת השחקן.

נדירליאל

Active member

יאא כ"כ אדורבל|מאוהב|
אני חושב ששם הסדרה בעברית מוצלח לא פחות משמו באנגלית, ואם כבר מעדיפים את השם האנגלי, נחמד לו ייכתב באותיות לועזיות, לא<!

didalf

Well-known member
כן לרמה שהוא צייץ "אני בי מרוצים??" משהו בסגנון. אשכרה עשו לו אאוטינג בכוח, חלאות:-[
ומיד אחרי זה קופצים כל הצדיקים להגיד פויה לא יפה שהאשמתם אדם פרטי בקווירבייט והוצאתם אותו מהארון בכוח ומיד ממשיכים לעשות את זה לסלב הבא שמשחק דמות להט"בית או לובש משהו צבעוני מהרגיל.

לאאא הם נפרדו?;-(

אנשי האינטרנט צריכים למות אין לי כוח אליהם.
השחקן הזה תמיד נתן לי וייב מרפי - דמות חלאה בתפקיד קטן אבל שחקן כ"כ חמוד ומעורה עם כולם שמקבל יותר במה רק כי כולם בקאסט כ"כ אוהבים אותו. ולכן אני גם מקווה לרדמפשיין לדמות שלו.
בהחלט אשמתך.

בכל מקרה אלו לא בעיות נוראיות במיוחד שצריכות להפריע להינות מהסדרה ומהקאסט החמוד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בכל מקרה אלו לא בעיות נוראיות במיוחד שצריכות להפריע להינות מהסדרה ומהקאסט החמוד.
בהחלט לא.
זה פשוט מעצבן להזכר מידי פעם שכמו שאמרת:
אנשי האינטרנט צריכים למות אין לי כוח אליהם.

השחקן הזה תמיד נתן לי וייב מרפי - דמות חלאה בתפקיד קטן אבל שחקן כ"כ חמוד ומעורה עם כולם שמקבל יותר במה רק כי כולם בקאסט כ"כ אוהבים אותו. ולכן אני גם מקווה לרדמפשיין לדמות שלו.
זה מאוד מוזר שאני התחלתי לעקוב אחריו באינסטגרם בתקופת הקורונה המוקדמת יחסית עוד לפני שידעתי שהוא שחקן ולפני שידעתי שהוא הומו.
פשוט אינסטגרם העלה לי כל מיני סרטונים שהוא פירסם שהיו פשוט מונולוגים מצחיקים מסרטים שהוא העלה והוא פשוט היה כל כך חמוד בהם. (ומשום מה הוא מחק אותם בשלב מסוים כי לפני כמה זמן חיפשתי אותם ולא מצאתי)

didalf

Well-known member
פשוט אינסטגרם העלה לי כל מיני סרטונים שהוא פירסם שהיו פשוט מונולוגים מצחיקים מסרטים שהוא העלה והוא פשוט היה כל כך חמוד בהם. (ומשום מה הוא מחק אותם בשלב מסוים כי לפני כמה זמן חיפשתי אותם ולא מצאתי)
אוי חבל

didalf

Well-known member

dilia snake

Well-known member
גילדת השחקנים (SAG) הודיעה על שביתה, אחרי שמו"מ שניהלה מול האולפנים כדי להשיג הסכם חדש נכשל, מה שאומר שהוליווד מושבתת לגמרי.

במקביל נמשכת מאז ה-1/5 שביתת תסריטאים. זו הפעם הראשונה מאז שנות ה-60' ששתי הגילדות שובתות במקביל.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יש תמונות מעונה 2 של The Wheel of Time
(שתצא ב1 לספטמבר)

יש את הפוסטר הזה
1689281647476.png

ומתוך סרטון טיזר לשנה הקרובה באמזון פריים הוצאתי את זה:
1689281751700.png

(לא ידעתי שאפשר לקשור מישהו לגלגל הזמן)

נדירליאל

Active member
(שתצא ב1 לספטמבר)

יש את הפוסטר הזה
צפה בקובץ המצורף 82331

צפה בקובץ המצורף 82332

יא, איזה חתייייייייייייייייייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

dilia snake

Well-known member
(שתצא ב1 לספטמבר)

יש את הפוסטר הזה
צפה בקובץ המצורף 82331

צפה בקובץ המצורף 82332

אני אהבתי את פוסטר.

בפאנדום התיאוריה הפופולרית שכנראה זה מתוך חלום ולא באמת.

וכול הכבוד לבחור של רנד שנתן עבודה בחדר כושר:-D מה זה הקוביות המושלמות האלו בבטן 8-* .

1689282803809.png

למעלה