🆕שרשור חדשות ועדכונים - יולי-אוגוסט 2023📺

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טיזר ותאריך לעונה השנייה של העידן המוזהב.

העונה תתחיל ב-29/10 בHBO וב-MAX.
וואלה. הספקתי בערך לשכוח מזה. טכנית העונה הראשונה יצאה ב2022, אז הגיוני שהעונה השניה תצא ב2023 (לא משנה שעברו איזה 20 חודשים)
נראה לי שבכלל לא רואים את האחיינית בטריילר, למרות שהיא כאילו אמורה להיות דמות ראשית. באופן כללי הטריילר די מתמקד רק בשתי הנשים שבעימות המרכזי.

אוסווין

Active member
וואלה. הספקתי בערך לשכוח מזה. טכנית העונה הראשונה יצאה ב2022, אז הגיוני שהעונה השניה תצא ב2023 (לא משנה שעברו איזה 20 חודשים)
נראה לי שבכלל לא רואים את האחיינית בטריילר, למרות שהיא כאילו אמורה להיות דמות ראשית. באופן כללי הטריילר די מתמקד רק בשתי הנשים שבעימות המרכזי.
אולי היא בקושי בטריילר כי היו ביקורות על יכולות המשחק הלוקות בחסר שלה. אני אישית הרגשתי שהיא הייתה סבבה בתפקיד. חמודה. לא מריל סטריפ wink wink אבל היא לא צריכה להיות.
ומצחיק שכתבת ״שתי הנשים שבעימות המרכזי״, כי גם העונה הראשונה קידמה כאילו את היריבות ביניהן אבל הן בקושי נפגשו כל העונה! מצפה שהן יעלו הילוך העונה.

didalf

Well-known member
טריילר לעונה השלישית של תוכנית הבוקר, שתעלה ב13.9 באפלTV, לידעת הדה דילן.

טריילר לסדרה חדשה Wilderness, שתעלה באמזון פריים ב15.9, שמה שחשוב בו זה השיר ברקע.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טריילר לסדרה חדשה Wilderness, שתעלה באמזון פריים ב15.9, שמה שחשוב בו זה השיר ברקע.
ראיתי את זה וחשבתי עליך.
גם יכולה להיות סדרה טובה.
גאה בעצמי שהצלחתי לזהות את השחקנית (ג'נה קולמן) רק לפי ה-thumbnail 😊
אה...
ראיתי את כל הטריילר והיא אומנם נראתה לי מוכרת, אבל לא עלה לי מאיפה.

LeR@nch

Well-known member
HBO ביטלה את הסדרה האיידול לאחר עונה אחת בלבד.

dilia snake

Well-known member

אוסווין

Active member
למעלה