👔דוקטור הו 2023 🕛🕐🕑🕒🕓🕔🕕🕖🕗🕘🕙🕚🕛🛸

LeR@nch

Well-known member
דיסני+ קיבלו את הזכויות להפצה הבינ״ל של הספיישלים והעונה החדשה, אבל הספיישל באמת עדיין לא זמין בפלטפורמה הישראלית…

אוסווין

Active member
דיסני+ קיבלו את הזכויות להפצה הבינ״ל של הספיישלים והעונה החדשה, אבל הספיישל באמת עדיין לא זמין בפלטפורמה הישראלית…
הספיישל ישודר באנגליה אצלם ב-18:30 (שאצלנו זה 20:30), אז סביר להניח שהוא יהיה זמין אז? מה שמוזר לי זה שעדיין אין דף של דוקטור הו בדיסני פלוס ישראל... ראיתי שבדיסני של חו"ל כבר יש דף מוכן. אני עדיין חושש שזה לא יעלה פה. קראתי שכן, קראתי שלא. אני חושב תכלס שזה כן יעלה פה, אבל עדיין אני לא בטוח במאה אחוז וזה מבאס. נגלה בערב!

LeR@nch

Well-known member
אהההה אני חשבתי ששודר הלילה באנגליה ולכן היה אמור להיות זמין הבוקר אצלנו.
אם כך אז יעלה היום לדיסני+, אין ממה לחשוש כי הם פרסמו רשמית שזה ישודר גם בארץ.

Lhuna3

Well-known member
למה אני כבר מרפרשת את דיסני פלוס כל 5 דקות, כשאני יודעת שרק ב-20:30 זה בכלל משודר ב-BBC (ימח שמם) אז זה הכי מוקדם שזה יכול לעלות במקרה הטוב?
|פנים|

limors2

Active member
זה עלהההההההה
לא מצאתי בעברית, יצאתי, חזרתי, חיפשתי באנגלית וזה שם. מכינה לי דלי פופקורן, מעיפה אנשים מהחדר ומתיישבת לצפות 😍

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אההההההה
מצאתי את זה בחיפוש
אני לא יודע מה לעשות עם עצמי
(כלומר אני מניח שלצפות בזה, אבל זה אומר שזה גם יגמר)

אוסווין

Active member
צפיתי!!! בזמן השידור!!! עם כתוביות בעברית!!!!! this is truly the new world!!!!
ושנאתי את זה!!!!!
סתם, לא שנאתי את זה אבל היו דברים שmade me cringe.
הכל היה כל כך מהר. רציתי שיתנו לי רגע להכיר אותם שוב, להרגיש שוב את הטרגדיה. זה שאני מת על דונה לא אומר שאני לא צריך שייתנו עבודה עם לבנות רגש. לא עשו את זה מספיק לדעתי.
רוז שואלת את הדוקטור על המיפ did you just assume its gender אויייייייששששש הרגיש לי כל כך טרחני אלוקיי. אבל אני אהבתי את זה שהסיפור הטרנסי של רוז היה אינטגרלי בסוף לסיפור. והטוויסט היה נפלא! שרוז ירשה את הכוחות של דונה! נהדר ולא ציפיתי את זה בכלל! אפילו שזה אמור להיות ממש צפוי!!!
"נעשה משהו שa male presenting someone could never - פשוט נשחרר" ואז הן פשוט משחררות את הכוחות הטיים-לורד שלהן וזה עוזב אותן. קודם כל - שוב עשה לי קצת פיכסה והרגיש טרחני ולמה ככה, אבל מעבר לזה - למה שהן יוותרו על זה? וגם אני מרגיש שזה הרבה יותר מעניין וכיף שדונה ככה! היה כיף איתה! טוב נו אבל ברור שהיא חייבת להיות כאילו קצת סתומה, גם זה חלק מהכיף איתה. שהיא street smart כאילו. אבל עדיין? לא יודע. זה כן היה מרגש שהיא אמרה "חמישים השניות הכי טובות בחיים שלי" כשחזר לה הזיכרון וחשבה שהיא עומדת למות. זה זיקק את הכל. והרגשתי את כל עונה 4 ואת כל הטרגדיה עם השורה האחת הזאת.
הקליף האנגר היה חייב להיות יותר טוב מזה. לא רק "אנחנו עלולים להגיע לכל מקום!" כי ככה נגמר כל פרק בעצם, אנחנו לא יודעים לאן הם ילכו. למרות שבדרך כלל אנחנו כן יודעים בגלל דברים שמפורסמים לפני אז זה קצת שונה אבל עדיין.
הטארדיס החדשה... לא יודע. ראיתי הדלפות שזה ייראה כמו משהו כזה. היא מאוד ריקה ולבנה. וענקית! זה כן. לפחות האורות משנים צבעים. שהיא התפוצצה זה ממש הרגיש מזויף והיא גם התפוצצה רק באיזור הקונסולה אז הגודל הענקי שלה מאוד הורגש כי לא היה אש ופיצוצים בשום מקום אחר, רק שם חח.
זה בהחלט היה מחמם את הלב לראות את הדוקטור ודונה שוב ביחד, ויש עוד שני פרקים! ממש מיני עונה קטנה של שניהם! יאי!
אני מאוד מקווה שמשפחת נובל תחזור להיות דמויות חוזרות, הפעם פלוס דונה. כפרה עליהם.
סילביה הייתה אחלה.
כשדונה אמרה על רוז במחזה בית הספר "אני לא יודעת איך לבשר לה שהיא לא יודעת לשחק" כמעט הרגשתי שזה נאמר על השחקנית של רוז. היא הייתה לי די flat. גם לא נתנו לה הרבה לעשות. שזה קטע כי בסוף היא הייתה מאוד חשובה. אבל היא לא באמת עשתה או דיברה הרבה. אולי כדי לטשטש את זה שהיא לא שחקנית כזאת חזקה?
טוב יהיה לי עוד דברים להגיד בטח, כשאיזכר אגיד. אני מתכנן לצפות בפרק הזה שוב, שזה כיף. לא היה לי את זה הרבה זמן.
אה והפתיח החדש! לא עפתי. ולא על המנגינה.
אולי אני יותר מידי מצפה מדוקטור הו? זה קאמפי וצ'יזי ונחמד וזהו? לתת לזה להישאר ככה ולהשאיר את זכרונות האובססיה מאחורה כבר? אבל אני אוהב להתעסק עם דוקטור הו. זה בהחלט הרגיש כמו דוקטור הו יותר צבעוני וכיפי מאשר העונות של צ'יבנאל. אה והמוזיקה! ברור שהמוזיקה של מוריי גולד מוסיפה. המוזיקה בעונות אחרונות הייתה בעיקר אווירה.
קיצר עוד נתעדכן על מחשבות. לא אמרתי כלום עדיין על הגברת בכיסא גלגלים. אין הרבה, זה נחמד שיש ייצוג, ודבילי כל הנשקים בכיסא גלגלים שלה אבל דבילי בקטע טוב זה מצחיק חחח.

נערך לאחרונה ב:

limors2

Active member
סיימתי

בגדול מאד נהניתי, היה וויב כיפי והתגעגעתי מאד גם ל10 וגם לדונה (ממש ממש לדונה!!!!!!) ובמיוחד לדוקטור דונה|מאוהב|
סצינות מסויימות עם רוז היו טרחניות מדי והמיפ היה מאד מעיק ולא אמין בצורה החמודה שלו, אבל מעבר לזה באמת שנהניתי ואני שמחה שנתנו לדונה בחזרה את הזכרונות האלה, מגיע לה.
אני כן כועסת עליהם שהם עשו לנו טיזינג אכזרי לפגישה מחודשת עם ווילף, אבל מקווה שזה יקרה לקראת סוף הספיישלים|הלוואי| ביחד עם שחרור כל העונות המחודשות|הלוואי||הלוואי|

אוסווין

Active member
ראיתי כזה טיזר קטן לפרק הבא, ממש קטנטן שלא מראה כלום אבל התיאור שלו היה ״The TARDIS is taking the Doctor and Donna” ואין מה לעשות זה מרגש. הדוקטור ודונה ביחד בטארדיס בהרפתקאות!

Lhuna3

Well-known member
זה נדמה לי או שלא היה אף אסייתי בפרק? :p
מיפ מיפ.

את האמת: לא נפלתי. אבל הייתי צריכה לדעת שזה יהיה ככה (וקצת בתוכי ידעתי אבל הכחשתי).
כמובן שה-woke נוכח חזק וזה קצת קרינג'.
אבל לא זה מה שהפריע לי.
זה פשוט לא בחצי מהרמה של העונות המקוריות של טננט. זה משהו שנעשה בסוג של "בכוח" בשביל להחזיר אותנו (המעריצים שנטשו) ואני מניחה שרובכם תחלקו עלי, אבל בעיני זה מורגש. זה לא "טבעי".
ראינו פעם כבר פגישה מחודשת אחת של דוקטור 10 ודונה אחרי פרידה ממושכת (בפרק Partners In Crime), וזאת היתה אחת הסצינות שעד היום הכי אהובות עלי בסדרה. ואפילו לא שומעים שם מאף אחד מהם אף מילה.
בפרק של היום לא היה שום דבר שהתקרב לרמת הכיפיות של זה. נכון שהסיטואציה שונה ודונה לא זוכרת וכל זה. אז מה.

עדיין היו כמה רגעים שהצחיקו אותי, אני לא אומרת שזה היה "רע". אבל... זה כבר לא זה.
בשבילי.
:-(

אוסווין

Active member
זה נדמה לי או שלא היה אף אסייתי בפרק? :p
מיפ מיפ.

את האמת: לא נפלתי. אבל הייתי צריכה לדעת שזה יהיה ככה (וקצת בתוכי ידעתי אבל הכחשתי).
כמובן שה-woke נוכח חזק וזה קצת קרינג'.
אבל לא זה מה שהפריע לי.
זה פשוט לא בחצי מהרמה של העונות המקוריות של טננט. זה משהו שנעשה בסוג של "בכוח" בשביל להחזיר אותנו (המעריצים שנטשו) ואני מניחה שרובכם תחלקו עלי, אבל בעיני זה מורגש. זה לא "טבעי".
ראינו פעם כבר פגישה מחודשת אחת של דוקטור 10 ודונה אחרי פרידה ממושכת (בפרק Partners In Crime), וזאת היתה אחת הסצינות שעד היום הכי אהובות עלי בסדרה. ואפילו לא שומעים שם מאף אחד מהם אף מילה.
בפרק של היום לא היה שום דבר שהתקרב לרמת הכיפיות של זה. נכון שהסיטואציה שונה ודונה לא זוכרת וכל זה. אז מה.

עדיין היו כמה רגעים שהצחיקו אותי, אני לא אומרת שזה היה "רע". אבל... זה כבר לא זה.
בשבילי.
:-(
תכלס, פרק 1 עונה 4 היה בהחלט יותר יעיל מבחינה רגשית עם הדוקטור ודונה ועם דמויות המשנה והוא עשה את זה ב45 דקות. כתבתי גם בהודעה המקורית שלי, הכל היה ממש מהר בפרק הזה. חבל שלא נתנו לדברים לנשום. וגם כולם הגיבו ממש בסדר לכל החייזרים?? רוז ממש הייתה בסדר עם המיפ חחח לפחות דונה התחרפנה לרגע בהתחלה. וגם שון היה ממש סבבה עם הכל מה העניינים איתו! הוא לא פגש את הדוקטור לפני זה הרי! איך הוא כזה צ׳יל חחח

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי גם
זה בהחלט עולם חדש ומקסים
איזה כיף לראות את דונה שוב.
והכי כיף שקיבלנו את הדוקטור דונה.
אבל אז היא פשוט מוותרת על הכוח הזה? אוף. אני רוצה יותר דוקטור דונה. אם כי אני מניח שזה היה נעשה חוזר על עצמו.
אני אהבתי גם את רוז. כן הם נשענו קצת חזק מידי על זה שהיא טרנסג'נדרית, במקום זה שזה פשוט יהיה עובדה לא קשורה לגביה, אבל בכל זאת.
אמא של דונה הצחיקה אותי עם איך שהיא מנסה לגרום לדונה לא לשים לב לחייזרים וכל זה ואז במיוחד עם הדוקטור.

היה לי מאוד צפוי שהמיפ הוא בעצם רע וה"רעים" שרודפים אותו הם בעצם טובים.
שמש פסיכדלית, אוקי... אבל משהו כזה מטופש זה מאוד דוקטור הו.

אני חשבתי שגם המדענית בכיסא גלגלים אולי תהיה רעה בסוף, אבל היא פשוט לא הייתה במיוחד חשובה. אפילו עם הטילים בכיסא הגלגלים.

אגב, זה רק אני או שזה קצת נראה כאילו דונה שפכה את הקפה על הטארדיס בכוונה?

כמובן שנשאר המסתורין הגדול של למה הדוקטור חזר לפרצוף הישן שלו. (ולמה תוך כדי החליפה הישנה שלו הופיעה עליו באופן קסום)
אני מניח שזה קשור לזה שהדבר הראשון שהוא ראה לאחר מכן זה את דונה. אבל אני מניח שגם יש יותר מזה.

אה וזה מזכיר עוד מסתורין של סוף הפרק - כשהמיפ אומר שזה שגם הוא וגם הדוקטור הם חייזרים עם שני לבבות זה חשוב ושהוא הולך לספר לבוס שלו.
והמים הזה אמור היה להיות המנהיג של כל המיפים (שהיו), אז מי בדיוק הבוס שלו?

ביחד עם שחרור כל העונות המחודשות|הלוואי||הלוואי|
אני מאוד מאוד קיוויתי לזה.
למעשה ממש קיוויתי שתהיה הודעה על משהו כזה בסוף הפרק.

הכל היה כל כך מהר. רציתי שיתנו לי רגע להכיר אותם שוב, להרגיש שוב את הטרגדיה. זה שאני מת על דונה לא אומר שאני לא צריך שייתנו עבודה עם לבנות רגש. לא עשו את זה מספיק לדעתי.
דווקא הרגיש לי שעשו את זה מספיק. גם ככה קיבלנו דקה שלמה של אקספוזיציה בתחילת הפרק.
עדיף פשוט להתקדם עם מה שיש.
רוז שואלת את הדוקטור על המיפ did you just assume its gender אויייייייששששש הרגיש לי כל כך טרחני אלוקיי. אבל אני אהבתי את זה שהסיפור הטרנסי של רוז היה אינטגרלי בסוף לסיפור. והטוויסט היה נפלא! שרוז ירשה את הכוחות של דונה! נהדר ולא ציפיתי את זה בכלל! אפילו שזה אמור להיות ממש צפוי!!!
האמת שחשבתי מתישהו יחסית בתחילת הפרק שאולי רוז היא שונה גנטית או משהו כזה בגלל שהיא ירשה מאמא שלה. אבל לא חשבתי שהיא פשוט תקבל את "כוחות" הדוקטור כשדונה תקבל אותם חזרה.
זה כן נחמד שרוז בחרה את השם שלה בגלל שיש לה זכרונות מודחקים של רוז.
למה שהן יוותרו על זה? וגם אני מרגיש שזה הרבה יותר מעניין וכיף שדונה ככה! היה כיף איתה! טוב נו אבל ברור שהיא חייבת להיות כאילו קצת סתומה, גם זה חלק מהכיף איתה. שהיא street smart כאילו. אבל עדיין? לא יודע.
כמו שאמרתי, גם אני רציתי שהיא תשאר הדוקטור דונה. לפחות לעוד שני פרקים. אבל אני מניח שזה באמת יהיה בעייתי לסדרה. זה בעהי כשיש דמות שהיא יותר מידי חזקה.
אבל מבחינה עלילתית אני חושב שהן היו חייבות לוותר על ה"כוח" בגלל שזה עדיין עמד להרוג אותן תוך זמן יחסית קצר.
הטארדיס החדשה... לא יודע. ראיתי הדלפות שזה ייראה כמו משהו כזה. היא מאוד ריקה ולבנה. וענקית! זה כן. לפחות האורות משנים צבעים.
אהבתי את איך זה שזה נראה כי זה הרגיש לי מאוד כמו הטארדיס כמו שראינו בעונות האחרונות, אבל גם היה משהו שהזכיר לי את הטארדיס של טננט. וגם הזכיר את הטארדיס שהייתה בימי הדוקטורים הישנים.
אבל מה שממש אהבתי זה איך שהדוקטור רץ מסביב.
אני מאוד מקווה שמשפחת נובל תחזור להיות דמויות חוזרות, הפעם פלוס דונה. כפרה עליהם.
כשדונה אומרת לו שהוא יכול להמשיך לבקר אותה מידי פעם גם בלי שהיא תסע איתו בטארדיס באופן קבוע חשבתי על איימי ורורי, כי זה מה שהוא עשה איתם. הם לא גרו על הטארדיס שלו בעונות המאוחרות יותר של הדוקטור ה11, אלא היה מבקר אותם.
(כמובן שהוא גם התחתן עם הבת שלהם שהייתה גנטית חלקים טיימלורדית, שזה די דומה לרוז. שהיא גם קרויה על שם מישהי שהוא אהב אז בכלל)
אולי אני יותר מידי מצפה מדוקטור הו? זה קאמפי וצ'יזי ונחמד וזהו? לתת לזה להישאר ככה ולהשאיר את זכרונות האובססיה מאחורה כבר? אבל אני אוהב להתעסק עם דוקטור הו. זה בהחלט הרגיש כמו דוקטור הו יותר צבעוני וכיפי מאשר העונות של צ'יבנאל.
צריך באמת לזכור להוריד ציפיות. גם בשיאה דוקטור הו היא משהו ילדותי למדי וזה חלק מהכיף. זה מגוחך לצפות ליצירת מופת של טלוויזיה.
זה בהחלט הרגיש יותר טוב מהעונות של ציבנאל וגם יותר מרוב הפרקים של מופאט (בטח יותר טוב מהעונות של קאפלדי)
לי זה דווקא ממש הרגיש כמו העונות של טננט.
אולי לא מהפרקים הכי חזקים של טננט, אבל לא מהרעים.
הקטע שדונה מקבלת את הזכרונות שלה חזרה יחד עם "הכוחות של הדוקטור" אבל הדבר הראשון שהיא עושה זה להתלונן על כך שהיא תרמה את כל הכסף שלה לצדקה בגלל זיכרון תת הכרתי של הדוקטור היה לדעתי מעולה.
חוץ מזה כשהדוקטור מופיע בבית וסילביה מנסה לשכנע את דונה שהוא לא נמצא שם.
וגם כולם הגיבו ממש בסדר לכל החייזרים?? רוז ממש הייתה בסדר עם המיפ חחח לפחות דונה התחרפנה לרגע בהתחלה. וגם שון היה ממש סבבה עם הכל מה העניינים איתו! הוא לא פגש את הדוקטור לפני זה הרי! איך הוא כזה צ׳יל חחח
לדעתי זה נעשה דבר די קבוע בפרקים של הדוקטור כבר הרבה זמן. כלומר זה שאנשים מגיבים די בקלילות לגילוי של חייזרים ודברים כאלו. וגם מגיבים בקלילות יחסית לאיש שמכריז את שמו רק בתור הדוקטור ואיכשהו מבין את כל מה שקורה מסביב.
זה במיוחד הגיוני בפרק שמתרחשים בהווה כי הרי כל הזמן מתרסקים חייזרים על כדור הארץ. יש כמות עצומה של דברים שקורים ברמה גלובלית ואנשים מודעים אליהם.
כפי שהראו, דונה לרוב לא ממש שמה לב לדברים החייזריים. אבל אנשים אחרים כן.

אוסווין

Active member
מאחורי הקלעים
נראה לי שזה לא הפרק של Doctor Who Unleashed, תוכנית המאחורי הקלעים החדשה שמלווה את הסדרה. נראה לי שזה משהו נפרד ליוטיוב.
אומייגאד מפתיע מאוד מאוווווד לראות במאחורי הקלדעים שהסט החדש של הטארדיס הוא לא 360 מעלות! כמו שהיה בסט של 2005! אפילו מבאס משהו! הסט של פיטר קפלדי היה סט שלם. לא בטוח לגבי הסט של מאט סמית. מבאס כי אני כאילו רק יכול להניח שזה יגביל להם את מה שהם יכולים לצלם, זה מחזיר את "הקיר הרביעי" לסט. אני יודע בדיוק איפה היה הקיר הרביעי הטארדיס של אקלסטון וטננט חחח אהבתי שהטארדיס של קפלדי הייתה 360. תכלס אני לא בטוח אם אפילו הטארדיס של ג'ודי הייתה 360? בכל אופן הסט החדש עדיין נראה ענקי, אפילו פה במאחורי הקלעים יש שוט כזה של הסט שמצלמים אותו מלמטה והוא נראה ממש גבוה.

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
כנראה זה תופעת לוואי של הקורונה.

רציתי להזכר כמה צפיתי בעונה של הדוקטורית. אז חשבתי שהכי טוב ללכת אחורה בהסטוריה של הפורום.
אז הלכתי 44 דפים אחורה ומצאתי את ההודעה שלי

ונזכרתי שכבר צפיתי בכל העונות 11 ו-
12
כולל פרק ספיישל.

אז נשאר לי רק עונה 13.
זה נמחק לי לגמרי מהזכרון :ROFLMAO:|חבול|

רוב הזמן נח

Well-known member
בעיה עם הדוקטור. זה מכיר ספויילרים אז אני ארשום את זה יותר למטה..

שהקרנף במוזר שם אותה בכלא.
ופרק ראשון בעונה 13 היא לא בכלא.

זה בגלל שזה נושא שיחזרו אליו אחר כך?
או שאחרי עונה 12 היה פרק ספיישל נוסף ששם היא ברחה מהכלא?
ואם היה, מה שמו של הפרק הזה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אוסווין

Active member
בעיה עם הדוקטור. זה מכיר ספויילרים אז אני ארשום את זה יותר למטה..
פרק אחרון בעונה 12 מסתיים בזה..

שהקרנף במוזר שם אותה בכלא.
ופרק ראשון בעונה 13 היא לא בכלא.

זה בגלל שזה נושא שיחזרו אליו אחר כך?
או שאחרי עונה 12 היה פרק ספיישל נוסף ששם היא ברחה מהכלא?
ואם היה, מה שמו של הפרק הזה?
היה ספיישל בין עונה 12 לעונה 13, שמו Eve of the Daleks. בספיישל נפתרת העלילה ההיא.

למעלה