🔥🔥שרשור חתיכים וחתיכות 2021🔥🔥

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לפורום שלנו הייתה מסורת עתיקה של שרשור חתיכים טלוויזיוניים כל דצמבר (היו חמש כאלו).
ואז הפכתי את זה לשרשור חתיכים וחתיכות וזה היה בינואר.
השנה היה עמוס ולכן עוד כמה הבהרות:
1.דבר ראשון - זה כבר מאי
2. דבר שני - עדיין שרשור של בנים ובנות (וגם לא בינריים)
3. דבר שלישי - כמו פעם קודמת אני ארשה לשים גם אנשים שהם לא שחקנים/ות (אבל עדיין הדגש הוא על שחקנים/ות
4. אנחנו בפורום חדש ולכן כללי השירשור השתנו בהתאם.

*אפשר גם לקרוא לזה שרשור שחקנים ושחקניות. ההגדרה של חתיך או חתיכה היא עניין אישי.

חוץ מזה כמה נקודות להדרכה:
🔥השתתפות חובה! (למי שרוצה)
🔥אנחנו בפורום חדש ולכן כל הודעה תעמוד בפני עצמה. אם נתחיל להגיב אחד לשני עם תמונות זה יהיה בלגן. הכי נוח לעשות :love: לתמונות טובות. כל אדם יכול להוסיף הודעה לשרשור גם אם כבר הייתה הודעה על אותו אדם מוקדם יותר בשרשור. זאת תהיה תגובה חדשה. לא צריך לקשר.
🔥בתחילת ההודעה לרשום את שם האדם (בעברית או אנגלית) ואפשר להוסיף גם שם סדרה/סדרות שהוא הופיע בהן או שם הדמות שהוא משחק בסוגריים.
🔥אם רוצים אפשר לנצל את האופציה של הוספת מדיה - אפשר לשים ישירות פוסטים מטמבלר או פינטרסט. (אמבדינג של אינסטגרם עדיין לא עובד)
🔥מותר לשים תמונות מספליירות. אבל כמובן כמובן צריך לשים אותם בתוך תיבת ספוילר שבכותרתה כתוב על איזו סדרה מדובר.
🔥גם סמויים או זרים מוזמנים להוסיף תמונות לאדם ששמו.
🔥אפשר לכבד נשים בכך שבאמת נשתף אותן בשרשור.

עכשיו אפשר להשתולל!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כמובן שתפוז עשה לי המון בעיות עם שליחת ההודעה, היו צבעים ועוד כמה דברים שנאלצתי לוותר עליהם.
סתם בשביל הקטע הנה שרשורים קודמים
השרשור של 2020
השרשור של 2018

ועוד כמה דברים שאני כמובן לא יכול להעלות בעריכה להודעה הראשית:
🔥בשונה מבעבר אם רוצים אפשר גם להעלות כמה אנשים שונים באותה הודעה.
🔥בעיקרון זה שרשור חדש ולכן תמיד נראה לי נכון להתייחס במיוחד לאנשים שלא היינו מודעים להם לפני שנה (או שנה ושליש במקרה הזה).
🔥יחד עם זה אפשר לראות שאנחנו לא יכולים לראות את התמונות בשרשורי החתיכים הישנים ולכן זה המקום לנקום על כל התמונות שהעלנו בעבר ונמחקו בגלל המעבר למערכת החדשה.
🔥צריך לשמור על מידה מסויימת של צניעות לא מראים תחתים, יותר מידי מcrotch או יותר מידי מחזה של נשים. אם תמונה נראית לכם בפוטנציאל יותר מידי קרובה לבעייתית אז שימו בתוך תיבת ספוילר ותזהירו בכותרת שלה.
🔥
אסור בשרשור זה להגיד על מישהו/י שהוא לא חתיך! זה סתם מעצבן. אם אתם לא אוהבים אותו/ה אז אל תגיבו
|שוטר|

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
סבסטיאן סטאן חלק 3 - באקי|מאוהב|

original (5).gif

a2624cbb5d945c0b8b0c5b9333ffbf94b8bf71ba_hq.jpg Captain-America-Winter-Soldier-660x374.jpg

tumblr_44535029172d63680b7269e6ba816c1c_3d338903_400.gif tumblr_9db010b920cd60e0dbbf08d96fb5173f_2905760a_400.gif

tumblr_9c1c63b55bc9161873f610ae4cdf18b3_1c6ce705_540.gif

קבצים מצורפים

• tumblr_9c1c63b55bc9161873f610ae4cdf18b3_1c6ce705_540.gif
    tumblr_9c1c63b55bc9161873f610ae4cdf18b3_1c6ce705_540.gif
    4.5 MB · צפיות: 0
נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
עדי|חזיר| מעלה ראשון את סב. כולנו בשוק אני בטוח.
(אבל האם היא עדיין זוכרת אהבות ישנות יותר?)
זוכרת זוכרת.
סב ראשון כי אני מאוהבת בו ממש עכשיו בחיי אני כל היום בוהה בתמונות שלו זה לא בריא.
ואז חדשים.
ואז אהבות ישנות.
אוף כמה עבודה עשית לי הלך הלילה|בוקס|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זוכרת זוכרת.
סב ראשון כי אני מאוהבת בו ממש עכשיו בחיי אני כל היום בוהה בתמונות שלו זה לא בריא.
ואז חדשים.
ואז אהבות ישנות.
אוף כמה עבודה עשית לי הלך הלילה|בוקס|
אני מזכיר לך שני דברים:
1. יש סופש+חג עכשיו
2. אין כאן עניין של כמות זמן מוגבלת שהשרשור קופץ, אז אנחנו יכולים למשוך את זה כמה זמן שבא לנו.

didalf

Well-known member
אני מזכיר לך שני דברים:
1. יש סופש+חג עכשיו
2. אין כאן עניין של כמות זמן מוגבלת שהשרשור קופץ, אז אנחנו יכולים למשוך את זה כמה זמן שבא לנו.
אני מזכירה לך דבר אחד - אני פסיכית ורוצה לשים את האנשים שלי ראשונה|חבול|

didalf

Well-known member
|אש|לואיסה ד'אוליברה - אמורי - ה100

ופה נראה לי מסתיים מרתון ה100 הסדרה עם יותר חתיכות מחתיכים שאני מתגעגעת אליה מאד, ונראה לי שאני גם אפסיק להיום.
המשך יבוא.

למעלה