😆😆ביידן ממתין לראות אם יקבל מסר מלמעלה. אם לא יקבל, ימשיך במירוץ. 😆😆

evglev1

Well-known member
מנהל
כל הרע במדינה הוא תוצאה של רצח רבין ע"י ביבי
רצח רבין ז"ל לא היה לא היה משפיע אם ערפאת היה מקיים את מה שהבטיח ונלחם מלחמת חורמה בחמאס ובג'יהאד האסלאמי. הימין ראה שגם מוסרים שטחים וגם הטרור מתגבר וזה הכפיל ושילש את הזעם וגם הסיפור שערפאת לא יכול למנוע את הטרור נראה מצוץ מהאצבע. מי יאמין שדווקא כשכדי לבצע פיגוע צריך לעבור גם את השוטר הפלסטיני וגם את החייל הישראלי הטרור מצליח יותר בקלות?

evglev1

Well-known member
מנהל
זה טוב לעולם החופשי והדמוקרטי שביידן שם ז' על המפלגה שלו ועל הבוחרים הדמוקרטים וחשב רק על עצמו כשהחליט להמשיך במירוץ לנשיאות. כי במצב שהיה נכנס במקומו מתמודד אחר, היה יותר קשה לטראפ לנצח אותו.
דווקא לפי הסקרים היחידה שיכולה לנצח את טראמפ היא מישל אובאמה, שאפילו לא הייתה חברת קונגרס או סנאט, וטראמפ אוכל כל מועמד דמוקרטי בלי מלח, ורק מישל אובאמה יכולה למנף את ההערצה לבעלה.

רוב הזמן נח

Well-known member
דווקא לפי הסקרים היחידה שיכולה לנצח את טראמפ היא מישל אובאמה, שאפילו לא הייתה חברת קונגרס או סנאט, וטראמפ אוכל כל מועמד דמוקרטי בלי מלח, ורק מישל אובאמה יכולה למנף את ההערצה לבעלה.
ואז אובמה יהפוך לאיש הראשון? :-D

רוב הזמן נח

Well-known member
עכשיו זה ברור! :-D

ביידן קיבל מסרים |שטן| בגלל זה פועל שלנאצים בעזה לא יהיה מחסור במזון ובדלק.

רוב הזמן נח

Well-known member
ואולי מצבו של החצי דמנטי אפילו חמור יותר כי הוא מקבל את אותם "מסרים ממעלה", ממישהו שנמצא ליידו?

ממש מפחיד.

רוב הזמן נח

Well-known member
האם יש גורמי מודיעין ובטחון אמריקאים שמנטרים את המסרים שנשלחים לביידן ממעל?

🤪 |פנים|

רוב הזמן נח

Well-known member
אם אני הייתי שמאלן, הייתי מארגן לביידן מסר מלמעלה שהיה שולח אותו הביתה :ROFLMAO:

למעלה