007 H-)

007 H-)

כשמך כן את, ה-00 בשמך ממש הולם אותך, מי שלא שט בזרם שלך, מוצא את דרכו אל פי תהום. פנית לעורך דין, אבל את בעצמך נכנסת באלף פרצופים, יורה לכל הכיוונים, פוגעת על שמאל ועל ימין. יחד איתך שטים בנחת,מוקי החביב, מרקי המטיף-איף ועוד שלל חברים נפלאים. אז חלאס התחסדות,חייך שזורים רק באלימות באיצטלה של נחמדות... סיימתי את דבריי אומר רק יום טוב לכל החבורה. H-) H-) H-) חחחחחחחחחחח

מה קרה? נפל אסון??? קשה לך נפתלין?

נפתולה = נפתלין?????????? מה קרה? הבחורה הושמצה פה שבועות שלמים בגלל ניהול פורום מחורבן, מצאו לעצמם 2 משתתפים מהשוליים של הפורום הזה מקום וסיבה לקלל ולשקר והיא הזהירה לא פעם אחת את מי שהיה צריך להזהיר והוא לא הפסיק אז מה חשבת שיהיה? נראה אותך עומדת במקומה של אותה בחורה. היא כבר הודיעה שהיא מוכנה לתת לתפוז לבדוק את המחשב שלה ואת המחשב של המשרד ואפילו תגיע עד למכונת האמת אם ישאלו אותה לגבי התחזויות כאן ובפורום אבל את וכמוך - מחפשים מריבות כל הזמן. אז שיתפוצצו המשמיצים. ל- 007 הזו מסתבר שיש פה חברים טובים יותר ממה שנדמה לך ולא יעזרו כל ההשמצות רוב החברים דווקא כן יתמכו בה לדעתי כי יש אמת בכתיבה שלה ובמעשים שלה. המלאכית של מר ד.

אההה סליחה ועוד משהו..

מכתב מעו``ד, לא מכתב מעו``ד עובדה היא שמאז המכתב שקט ונעים פה כשהוא וחבריו לא כאן. ואת עכשיו באה עם שם שהשד יודע מי את (בוודאי חברה קרובה) ומדברת על התחזויות? אל תיגררי אחרי ההשמצות ותכתבי פה דברים כל עוד אין לך הוכחות אז אנחנו מבינים שאתם חברים את וההוא לפחות תהיי מספיק הוגנת לציין זאת זה דווקא נחמד להגן על חברים. הלוווווווו 007 ליהי אפשר להתחבר אליך? לעונג יהיה לי הדבר. לך ליהי-007 חיזקי ואימצי אין ספק מישהו היה חייב לעשות את העבודה למען תיפסק ההפקרות פה. מלאכית של מר ד.

ואני הראשונה......

שתומכת בה.......אומנם לא נמצאת הרבה בפורום בזמן האחרון בגלל סיבות אישיות.....אבל זה לא אומר שאני לא מחזקת את ידיה..... והנפתלינה הזאת ניראת לי עוד אחת שמתחזה פה,מאלו השפנפנים שלא מסוגלים להראות את פרצופם.....

אל פחד 007./וגם שאלה למנהלת-הפורום

רכיכות מתחזות-זה הקטע של מוגי הלב אישייות מפוקפקות,שכל רצונם-להזיק דיינה-אמרי לאנשים הנפעמים האם השיטה הזו של חסרי-החוליות מקובלת עליך ? מרק.

גם אני גם אני!

ליהי יקרה, כבר מספר שבועות שאת מבקשת, תתאפקי לא שואלת אותך יותר, לא מתאפקת. אני בעדך ומחזקת את ידיך במאבקך הצודק לטיהור שמך בפני אלה שאינם מכירים אותך אישית. בעיני תמיד תהיי טהורה, ישרה, הצדיקה ה-37 וחברה נהדרת. אוהבים אותך גילי אורן יהודית ובוצ`.

*LIHI 007

New member
תודה ילדה :cool:

תודה ילדה על הכל עוד יבואו ימים לבנים ימים של שקט רק סבלנות נדרשת זה שם המשחק 007 - ליהי

*LIHI 007

New member
תודה שועלית, תודה מרקי

תודה על הכל שועליתה גם לך מרקי תודה על הנכונות והעזרה בהתחשב בהיכרותנו הקצרה. 007 - ליהי

אמיר.

New member
שועלית - היכן את ?

גם אני לא כל כך כאן ושמעתי שנהיה ממש נורא מקווה שרק יהיה טוב בינתיים אושר עושר בריאות וכו` וכו`

ליהי היקרה!

אומנם אני כותב חדש פה איש חדש כאן בכתיבה אך האמת מבקר ותיק פה המכיר כל נפש חיה וכל מלה שאוסיף פה רק תגרע תפחית ממך דרגה לכן רק ברכה אתן פה צמד מילים לדרכה צלחה

*LIHI 007

New member
יצחק תודה איש יקר

אכן חברים הדירו רגליהם אך אל דאגה ...יהיה בסדר תודה על התמיכה ועל הנכונות לסייע מעריכה עד מאוד. 007 - ליהי

תומך בך מכל הלב!

כלנו זקוקים ליחדת סגולה כמוך אישה לוחמת וגם מעודדת ברוך מלטפת וגם נמרצת ועל טיב לא מוותרת

למעלה