1...2...3.! צריבה על עץ... צעד צעד.

והסבר קטן...

טכניקת צריבה על עץ אינו דבר שנרכש בימים ספורים... ככל שנוגעים בטכניקה הזו לומדים עוד ועוד דברים שהמכשיר מסוגל להפיק. אין ספק שכמו כל טכניקה - האימונים הם חלק חשוב מאוד. אבל, חשוב מאוד לראות את האמן/צורב בשעת פעולה... מאוד חשוב לראות את האמן נוגע במכשיר, בעץ, להבין, כיצד אוחזים במכשיר, וכיצד מפעילים אותו. מאוד קשה להפעיל אנשים בצורה ווירטואלית בנושא האמור, משום שלעיניים תפקיד מאוד חשוב בלמידת הטכניקה המדהימה הזו. וכמה טיפים חשובים:- לפני שניגשים לצריבה אני ממליצה לעבור על העץ עם כף יד פתוחה. מה מרגישים? זיפים? עץ לא נעים למגע? ללטש. ללטש עם נייר לטש מים מספר 800 והעץ יהיה כמו תחת של תינוק..... והצריבה נעימה וקלה יותר. קיסמי אזניים שהיו בשימוש. לא לזרוק. לא בגין הקמצנות, אלא משום שהפיגמנט שבהם נשמר היטב עד למגע חוזר עם מים. בצריבה בטכניקה לעיל לא משתמשים בצבע לבן. ה"לבן" שלי הוא הצבע של העץ. אני אשים כאן עבודה של תלמידה עיקשת בת 72 הסובלת מרעד קשה בידיים... ולמרות הכל, היא נצחה את מגבלה וצרבה... תלמידה זו איתי מזה 4 חודשים...

וצריבה של תלמידה....

הצורבת איתי מזה חודשיים... ומעולם לא נגעה קודם לכן בצריבה.... כמו שאתם מבינים... לא מדובר בסדנאות של ימים ספורים... את קיצן של הסדנאות - כמובן קובעים התלמידים. עצמאות זה דבר נפלא. תודה לכם על הסבלנות. יום טוב לכולנו...

מפורט, מדהים תודה רבה

עשית לי חשק ללמוד ולעשות רק בבעיה אחת קטנה. כמה אמור לעלות מכשיר כזה.....

מצויין מצדיק את ההשקעה.

הוא בא עם ראשים או שזה בנפרד? איפה אפשר להשיג את המכשיר הזול באיזור חיפה?

כן מצאתי תודה.

אני מחפשת קורס בצפון... מעדיפה עם הדרכה כי יש לי 2 ידיים שמאליות ולא כדי שאצרוב לי את היד

mirigold1

New member
פיצי שלי- בכל חנות יצירה תמצאי יוכי פרידמן ברח' העצמאות, נועה אומנויות, פלסטלינה. המחירים זהים פחות או יותר.

שביק

New member
ששריתוש תודה תודה ושוב תודה על

ההסבר המפורט. זה עתה הכנסת אותי לעולם הקסום של הצריבה, אני מוקסמת. שביק

mirigold1

New member
שריתוש- תודה רבה על ההסבר ושלא תחשבי שתמנעי ממני להגיע......./images/Emo24.gif

1 כרמלית

New member
../images/Emo6.gifהנה קובץ word

תודה לשריתוש המקסימה על הסדנא הברורה איריס

timatibo

New member
איך שאני נהנתי מהשרשור הזה! היה

ממש מעניין, תודה!

t42

New member
שריתוש......../images/Emo39.gif.....

.....מקצוענית שכמותך....
....איזה הסבר מפורט ומוצלח.....ממש "מרגישים" את העשיה מתוך המילים המסבירות,,,....
....,,,,,,,,,,,, ....משערת
שבמפגש הבא שלי עם החנויות המתאימות...
יונח צורב בעגלת הקניות....
,,,,,תודה רבה

למעלה