10 דברים שלא ידענו עליכם

HagarStar

New member
10 דברים שלא ידענו עליכם../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

סתם לדוגמא: אף פעם לא שברתי אף עצם בגוף :) הבנתם מה צריך לעשות, נכון? יופי ^^ תשתפו פעולה ובאמאשלכם אל תנצל"שו, תודה

HagarStar

New member
WEEEE../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

1. עברתי 3 ניתוחים עד עכשיו וצפוי לי עוד אחד בגיל 18 2. בחיים לא גרתי במקום אחר חוץ מת"א 3. כמעט השאירו אותי כיתה/העיפו אותי בסוף שנה שעברה 4. יש לי אובססיה לארנבים ואני מתה לאחד O_O 5. כשהייתי בכיתה ו' הייתי במשלחת לשבועיים ללוס אנג'לס 3> 6. אני מכורה לקניית בגדים [בראלף קאתא
] וכל פעם שישלי בערך 100 ש"ח אני נוסעת לקנות עוד ועוד XD 7. בכיתה ז' בטעם העיר חתכתי את האצבע בשירותים כימיים והסיעו אותי באמבולנס [
!!!111] לבי"ח חחח 8. מאז יש לי טראומה משירותים כימיים ואני לא מתקרבת לכאלה יותר never ever 9. השיער שלי פאקינג טבעי, לא עשיתי אף פן או מחליק! וגם לא צבעתי אותו בחיים [אבל בקרוב ג'ינג'י] 10. אני פחות או יותר מאוהבת בעצמי, שלמה עם עצמי, ישלי פול ביטחון עצמי ואני נרקיסיסטית ומצלמת את עצמי כל החיים XD

Emergency Exit

New member
אניייייייי.../images/Emo209.gif

פייייי קצת נטשתי כאן. לאנורא. 10 דברים שאף פעם לא ידעתם עליי: - אפעם לא שברתי כלום בגוף. - אפעם לא נקעתי כלום בגוף. - כשהיתי קטנה נפלתי ונשברה לי שן קדמית. - אני אלרגית למוצרי חלב. (לקטוז) - אני ג'ינג'יתשטנית ואומרים שאני טיפה דומה להיילי. (לא שאני מאמינה להם.) - קניתי בכספי יותר מ20 דיסקים. - אני גרה ברמת פולג בנתניה. שכונה של מליינים. (Not me) - ישלי 2 בלוגים. - הדיסקים שאני הכי אוהבת בבית הם של: עברי לידר, רד ג'אמפסייט, שיגעצ, פיונרל פור אה פריינד. - אני בצופים. קולולולו. ביוש.

shiraz cohen

New member
אוה,'קיי. מנסה...

1. הממ אם כבר מדברים על עצמות: שברתי את שתי הידיים ונקעתי את הקרסול כמה פעמים טובות. XD 2. יש לי אובססיה מטורפת לגיטרות. במיוחד אקוסטיות-שחורות.
[שירי... מוות לעומר,כבר אמרתי?] 3. אני גרועה בצורה מחרידה במתמטיקקה אבל טובה באופן מוזר ביותר באנגלית. XD 4. אני מכורה לנמלטים,גיבורים,אבודים,האוס,חברים,סיינפלד ומגרש ביתי. 5. אני משתדלת [!] לכתוב ב-11 קומונות ופורומים,אבל סמויה בהרבה יותר. 6. איכשהו... יוצא שבכל קומונה/פורום שיש בו את הפינה 'החוליה החלשה',מעיפים את השירים שאני הכי אוהבת. תמיד!
7. השירים האהובים עליי מ-AWKIF הם MH ופרנקלין,ומריוט!: הללויה,WAB,WIR ובורן פור דיס.
8. אני תולעת ספרים. ברמות אבל.
9. במיוחד ה"פ. בכיתי במשך חצי מהספר,אולי יותר. XD 10. המממ הממ... הלהקות הראשונות שבאמת אהבתי היו סימפל פלאן ומקפליי [
].
זה לקח זמן.

mili2828

New member
יאללה D: תדעו אותי D: ../images/Emo210.gif

1. האף שלי שבור ~.~ 2. אני נמוכה, אומנם אני בת 15 עוד חודש אבל נראת כמו אחת בכיתה ד' ~.~ 3. משו מוזר- נכון כשאוכלים גלידה מהר או שותים ברד מהר המוח נקפא? אז זהו ש... מתי שאני אוכלת גלידה כופאת לי העין ואני בכאבים עצומים
4. אני גרוזינית
לא רואים עליי
בגיל 9 חודשים עליתי לארץ עם משפחתי 5. אנשים חושבים שיש לי מבטא צרפתי
6. מכורת שופינג
ומכורה למותגים
7. אני מציירת מגיל 5 או 4 מאוד והציור הראשון שלי היה פרצוף של אישה בצבעי פסטל כחולים עם תספורת אימו8.הסתפרתי היום
9. אני הבכורה, יש לי אח ואחות 10. יש לי מיליון ואחד כינויים(מילי, מילקי, מילנוש, מילקה, מילקשייק, מילו, מילה, מילנדרוס, מילניט, מילניטה ויש עוד- רק תבחרו!)

rachel malasa

New member
עונה.

-אני עוד לא בת 14 ואני כיתה ט'[זה מרתיע אנשים פעמים O.O] -אף פעם לא שברתי עצם בגוף XD -אני מתה לשבור את היד XDD -הייתי בצופים חודשיים ועזבתי. -אני שונאת מתמטיקה ברמות היסטריות, אבל אוהבת אנגלית. -אני אוהבת לישון בשיעור נביא[זה כזה כיף] -אף פעם לא הייתי באילת. -יש לי 8 דולר ו20 סנטים אוסטרליים. -אני שונאת ירקות[מוזרה שכמותי]. -מקפליי הם הלהקה הראשונה שאהבתי (ואני עדיין אוהבת =]) זהו.

shiraz cohen

New member
../images/Emo12.gif היית בצופים?! XD

מאגניבבב,איך לא ידעתי? רייצ',אני עדיין דורשת סגידה על מק.

Goldsmiths

New member
הממ...עלי... (שיעמום אחד גדול)

1. הייתי בשוויץ 6 פעמים... 2. המאכל האהוב עלי הוא מרק עוף של אמא (הפולניות משתלטת עלי לעיתים...) 3. גרתי שנתיים בפריס
4. היית בכמעט כל הארצות במערב אירופה
5. אף-פעם לא הייתי בחרמון-פאדיחות
6. יש לי כלב בשם סינדי וחתולה בשם טיקה (ויש ליד הבית שלי מסעדה בשם טיקה
) 7. אני בי"א מסיים בגרות במתמטיקה ולא בי"ב... 8. בקיץ האחרון טסתי לסאמר סקול
9. אני בצופים
10. פעם ראשונה שעשיתי את השאלון "10 דברים שלא ידענו עליכם"

10 דברים עליי../images/Emo28.gif

1. אני ממש ממש אוהבת
סגול
. 2. הוציאו לי את התוספתן בשנה שעברה. 3. חשבתי שאני עומדת למות לפני הניתוח ופשוט אמרתי לעצמי ש"למות זו חתיכת חוויה". 4. אני באמת אוהבת חיבוקים. יותר ממה שאנשים חושבים. 5. מצב הרוח שלי יכול ליפול משטויות. 6. כשאני מאוהבת, אני נהנית לשמוע פופ
7. אף פעם לא היה לי בעל חיים. אפילו לא דגים, אוקיי? זה מעורר רחמים
8. אנשים מתעצבנים מזה שאני חכמה, אבל אני לא טורחת להשקיע בבית ספר ואז אני מקבלת ציונים נמוכים. 9. אני לא מאמינה בציונים. מספר לא אומר עליי כלום. 10. אני כוססת ציפורניים ולכן בדרך כלל יש לי לק כהה, כי זה מגעיל לאכול לק. [אם אני אשים בהיר, אני אשכוח שהוא שם
]

למעלה